Który stadion lepszy???

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Na którym stadionie reprezentacja Polski powinna rozgrywać swoje najważniejsze mecze ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
przemajuve3f160

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 36
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 14:36

wydaje mi się że nasze orły :twisted: powinny grać na Łazienkowskiej ponieważ jest tam na prawde świetna atmosfera a dla piłkarzy liczy się to jak ich się wspiera w dobrych i ciężkich chwilach :D niestety na stadionie w Chorzowie tego nie zauważyłem...


zn0wu zn0wu zn0wu wojnA w cZołgI zbr0jnA...zn0wu zn0wu zn0wu wojnA w zBr0dniE zbr0jnA/ na Zawsze JUVE!!!
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 14:38

przemajuve3f160 pisze:wydaje mi się że nasze orły :twisted: powinny grać na Łazienkowskiej ponieważ jest tam na prawde świetna atmosfera a dla piłkarzy liczy się to jak ich się wspiera w dobrych i ciężkich chwilach :D niestety na stadionie w Chorzowie tego nie zauważyłem...
Widac Nie Ogladales Meczu Polska Austria....


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 15:47

Mr Cezary pisze:
Rysiek pisze:Mr Cezary napisał:
Oczywiscie, ze powinna grac na Stadionie Slaskim! Moim zdaniem to kompromitacja, zebi reprezentacja - najsilniejsza druzyna w kraju - miala grac swoje mecze na stadionie niewiele ponad dziesieciotysiecznym!! Takie cos jest nie do pomyslenia w Niemczech, Anglii czy chociazby we Wloszech...

Jeśli chodzi tylko o pojemność to niech reprezentacja gra na stadionie 10lecia. Bo tam chyba jest najwięcej miejsc dla kibiców. Nie ważne że stadion jest zapuszczony i zupełnie nie wygodny, a to że o atmosfere trudno to też nic waznego. Napisz do pzpnu to moze pomysł przejdzie
No wiesz... w moim mniemaniu to na reprezentacje chce przychodzic jak najwiecej ludzi, a gdy taki mecz jest rozgrywany w Warszawie na 12 - to tysiecznym stadionie to wielu ludziom zabiera sie szanse obejrzenie reprezentacji w akcji... :doh: a z tym Dziesieciolecia to rzeczywiscie genialny pomysl :wink:
Giraudo kiedyś powiedział cos jak "W Piereusie było tylko kilku kibiców Juve, a i tak wygraliśmy" :D
Ale tak serio to moze masz rację, bo to jednak duża różnica miedzy pojemnościami. Tym bardziej ze ludzie chwalą też kibiców za mecz z Austrią własnie w Chorzowie (sam go nie widziałem nawet w tv :evil: ). Tak czy inaczej i tak nie mozna grac wszystkich meczy na jednym stadionie, bo kibice z Warszawy czy innych części Polski także chcieliby obejrzeć czasem reprezentacje


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
revenever

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 22
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 16:44

moim zdaniem bledem jest, ze reprezentacja gra tylko na dwoch wspomnianych stadionach - inne miasta powinny dostawac czesciej szanse na organizacje meczow, zwlaszcza, ze chocby w Sczecinie czy Poznaniu sa wieksze stadiony niz ten w Warszawie, a o atmosfere tez nie bedzie trudno, tylko niech w koncu reprezentacja zagra w tych miastach o cokolwiek, a nie towarzyski mecz z Azerami... nie tylko z dwoch stadionow podanych w ankiecie, ale i w ogole, najwazniejsze mecze nasza reprezentacja powinna grac na Stadionie Slaskim.


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 17:10

Odpowiedz na to pytanie jest oczywista :P wiadomo, że stadion Śląski :-D wchodzi na niego 45 tys ludnosci i to jest najważniejszy powód-co po meczach na takim stadionie 15 tys w Warszawie pfi :lol: wiecej ludzi lepsze widowisko , lepsza atmosfera :D

P.S. Najlepszy stadion i tak za niedługo bedzie miała nasza Wisełka :wink: 30 tys miejsc ,calutki komplesk, bedzie spełniał najostrzejsze wymagania FIFA 8)


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 18:56

del kasa pisze:P.S. Najlepszy stadion i tak za niedługo bedzie miała nasza Wisełka Wink 30 tys miejsc ,calutki komplesk, bedzie spełniał najostrzejsze wymagania FIFA
Cieszę się, że w Krakowie powstanie stadion na kótrym bez wstydu będzie mogł grać reprezentacja Polski i Wisła, ale najostrzejszych wymagań to on spełniać nie będzie :wink: Kraków nie został wybrany do czwórki miast w których miałyby być rozgrywane mecze Euro 2012, ponieważ jego pojemność będzie wynosiła 27tys. a nie wymagane 30tys. ...

W Krakowie powstaje stadion mogący pomieścić 27 tysięcy widzów, a UEFA nakazuje aby stadiony liczyły powyżej 30 tysięcy miejsc" - dodał minister Ciszewski.
http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,11 ... plina.html

Według mnie najważniejsze mecze powinny być rozgrywane na Stadionie Śląskim. Ogromna jak na polskie warunki pojemność pozowli większej liczbie kibiców oglądać popisy biało-czerwonych. Jego wadą jest dosyć duża odległość trybun od boiska, kibice jednak potrafią złamać te bariery, gdyż na meczu z Austrią było widać wyraźnie jak piłkarze na skutek zagłuszającego dopingu mają problemy z komunikacją między sobą.

Jeśli jednak w Warszawie powstanie zapowiadany od dłuższego czasu stadion, mecze powinny być także rozgrywane w stolicy. Dla mnie osobiście byłoby to wygodne gdyż ze względu na odległość można by czasem Łazienkowską odwiedzić :wink: Podoba mi sięatmosfera tego stadionu, nie chciałbym jednak wyróżniać kibiców warszawskich przecież na meczach pojawiają się ludzie ze wszystkich stron Polski :!:

P.S. Marzy mi się by w Polsce były stadiony stworzone na wzór angielski. Trybuny bez krat, bezpośrednio przy boisku... Ale dzięki niektórym "kibicom" chyba nie prędko się tego doczekamy :?


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 21:06

del kasa pisze:co po meczach na takim stadionie 15 tys w Warszawie pfi :lol:
Najlepsza atmosfera w Polsce?
del kasa pisze:wiecej ludzi lepsze widowisko , lepsza atmosfera :D
Lepsze widowisko? Jak, gdzie i kiedy?
Lepsza atmosfera? Nie powiedziałbym :]
Przypomne słowa Maćka Żurawskiego który stwierdził że może i stadion jest mały, ale kibice wspaniali :]
Warto wspomnieć także, że pzpn chciał przenieść oba mecze do Chorzowa, lecz zawodnicy reprezentacji nie zgodzili się na to, chcąc za wszelką cene grać w Warszawie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 22:03

Nio trudo powiedzieć... :think: Z jednej strony Warszawa. Stadion może nie za duży ale atmosfera wspaniała!!!! Miałem zaszczyt być raz na tym stadionie właśnie na meczu reprezentacji i tego przeżycia nie zapomne do końca życia!!! Co prawda nie byłem na jakimś szczególnie ładym meczu po z Irlandią Płn. ale atmosfera niesamowita!!!!
A Stadion Śląski w Chorzowie jest wielki bo aż na 40 tys. ludzi i na pewno zasłużony dla polskiej piłki i przechodzą po trybunach nawet pustych jakoś przypominają sie te mecz Polaków np z Anglią 2-0!!!!! I musze sie tutaj pochwalić że nie tylko byłem na stadionie go zwiedziać ale nawet grałem na nim!!!! Niesamowite przeżycie tym bardziej że strzeliłem bramke!!!! Mecz niestety przegraliśmy bo graliśmy z Ruchem Chorzów i z chłopakami starszymi od siebie spokojnie o 2,3 lata!!!!
A wracając do tematu to moim zdaniem nie ważne na jakim stadionie ma grać Polska ale żeby wygrała!!!! I to nie musi być wcale w Chorzowie czy w Warszawie ale np w Poznaniu czy Szczecinie gdzie stadiony nie są wcale brzydkie a atmosfera też jest nie zła!!!


Grande Juve, Vinci Per Noi
Rocky Balboa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 września 2005
Posty: 3
Rejestracja: 06 września 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 22:18

jak dla mnie jedynym godnym uwagi obiektem piłkarskim w Polsce jest Stadion Śląski :ok: - to kawał historii polskiej piłki nożnej - to tutaj powinny byc rozgrywane mecze reprezentacji Polski - może fakt że grały tam dawne gwiazdy naszej piłki uskrzydli biało-czerwonych :?: :?:


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2005, 23:25

widać w tej ankiecie kto jest z Warszawy, a kto z poza....... Łazienkowska rulez (L) poprę to wspaniałą atmosfęrą.... równym boiskiem i prostym dojazdem:]


ODPOWIEDZ