Atak reprezentacji Polski...???

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Jak powinna wyglądac 2 napastników repr. Polski

Czas głosowania minął 28 kwietnia 2006, 21:32

Zurawski-Frankowski
60
78%
Żurawski-Rasiak
9
12%
Rasiak-Frankowski
1
1%
zalezy od przecwnika... Żurawski-Frankowski/Rasiak
7
9%
 
Liczba głosów: 77
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2005, 11:34

trezegol17 pisze: No i macie swojego boskiego Rasialdo :evil: Ten chłopm nie nadaje się do grania w piłke,

Jeśli się nie nadaje do gry w piłkę, to czemu gra w piłkę od tylu lat i mu tego nikt nie uświadomił ?
co ja mówie?? On nawet nie nadaje się do skrobania ziemniaków.
za to Ty pewnie jesteś w tym dobry
Gość nie posiada niczego oprócz tego "kwadratowego łba" którym czasem strzelał bramki w Derby, gdzie wszystkie piłki szły na niego!

Ten "kwadratowy łeb" to właśnie jego styl i sposób na zdobywanie bramek
Za co ten gość dastaje w ogóle powołanie
właśnie za ten "kwadratowy łeb"...
A na rezerwe w Polsce postawiłbym na Oliego, Niedzielana i Brożka. Każdy o niebo lepszy od Rasiaka.
również jestem tego samego zdania, ale mówienie takich bzdur o Rasiaku to lekka przesada

www.rasiak.pl ... szczególnie urzekł mnie podpis pod głównym logo serwisu :smile: . Albo pojęcie "Rasiakowe forum" :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2005, 11:35

Zacznę od garści statystyk w tym temacie :) Podsumowałem występy naszej trójki napastników w tych eliminacjach. Poniżej wyniki moich obliczeń:

Grzegorz Rasiak Grał w 6 spotkaniach, był na boisku łącznie 397 minut. Nie strzelil żadnego gola. Co ile minut średnio strzelał gola odpowiedzcie sobie sami... :wink:

Maciej Żurawski Wystąpił w każdym spotkaniu w tych eliminacjach, na boisku przebywał przez 825 minut. Strzelił 7bramek, co daj mu średnio jednego gola co 117 minut.

Tomasz Frankowski Zagrał w 7 meczach, był na boisku przez 345 minut. Strzelił 7 goli, co daje mu imponującą średnią, jeden gol co 49 minut :!:

Wiem, że statystyki często są lekko zakłamane. W tym jednak wypadku one raczej nie kłamią. Jak można porównać zawodnika, który nie zdobył ani jednego gola z takim, który strzelił ich aż 7? Pytanie retoryczne... Janas troszkę przesadza z tą swoją miłością do Grzesia. Zastanawiałem się jak Janas mógłby usprawiedliwić obecność Grzegorza na boisku wczoraj na Old Trafford... Doszedłem do wniosku, że nasz selekcjoner wolał, ażeby z rosłymi silnymi fizycznie zawodnikami zagrał równie postawny Rasiak, miałby wtedy większe szanse na wygrywanie pojedynków. Cóż z tego skoro ani razu mu to nie wyszło a filigranowy Tomek Frankowski potrafił się 2-3 znaleźć w polu karnym no i strzelił gola po zaledwie 7minutach od wejścia.

Miejsce w pierwszej jedenastce bezwzględnie należy się Zurawiowi. On jest nie tylko snajperem ale często cofa się do środkowej linii, rozgrywa, drybluje. Jak dla mnie najlepszy obecnie polski piłkarz. Jego partenerem powinien być Frankowski... No ale właśnie nie jest :!: Strach pomyśleć co się stanie gdy Franek na parę meczy nie będzie miał miejsca w jedenastce Elche. Być może Janosik wtedy z niego kompletnie już zrezygnuje. Mam odczucie jakby Frankek był wystawiany z musu... A Rasiak według mnie może być tylko jego zmiennikiem. Skoro wczoraj miał nawet problemy z wygrywaniem pojedynków główkowych co powinno być jego specjalnością...


Obrazek
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2005, 18:37

Wczorajszy mecz wybitnie pokazał jak powinien wyglądać atak reprezentacji Polski. To powinny byc dla Janasa najłatwiejsze do obstawienia pozycje. na dzien dzisiejszy bezwzglednia na miejsce w 11 zasługuja Żurawski i Frankowski.
Franek we wczorajszym meczu pokazał swoja wilkośc. Sposobem gry bardzo przypomina on Trezegueta. Nie mam tutaj zamiaru porównywac tych dwóch zaowdników, bo nie ma czego porównywać. Franek jednak tak samo jak Treze wie, gdzie sie ustawić w polu karnym, jest typowym zdobywca bramek. Może nie cofa się, nie pomaga w konstruowaniu akcji, ale w polu karnym jest zawsze tam gdzie byc powinien. Wczorajsza bramka przepiekne - bez przyjmowania, z pierwszej piłki strzał wolejem - bramkarez bez szans.
Żurawski - obecnie jeden z najlepszych polskich piłkarzy. Bardzo czesto cofa sie, pomaga kolegom z pomocy, potrafi fantastycznie rozegrac piłke, dysponuje bardzo dobrym strzałem. Po przejsciu do Celtiku nic nir stracił ze swego geniuszu - bardzo szybko się zaaklimatyzował i wydaje sie, że może się jeszce rozwijać. Pewny punkt ataku - szkoda, że w meczu z Anglia musiał przedwcześnie opuścic boisko.
No i na koniec pozostaje Grzesiu Rasiak. Eh - pozostawie to chyba bez komentarza, bo nie ma nawet o czym pisać. Może musi minąc pewien czas aż zaaklimatyzuje się w nowej drużynie - bo to co pokazał we wczorajszym meczy było totalnym dnem. W pamieci jednak cały czas pozostaje turniej na Ukrainie, w którym Rasiak grał fantastyczne zawody - był jednym z najlepszych w drużynie. Teraz to jednak zupełnie inny zaowdnik i z taka gra nie zasługuje na powołania do reprezentacji.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
LG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2004
Posty: 27
Rejestracja: 02 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2005, 19:10

Jak najbardziej Żuraw-Franek
Rasiak powinien dac sobie spokój. W pytaniu była opcja: zależy od przeciwnika i co wczoraj Rasiak pokazał nic kompletne 0, nie wygral ani jednego pojedynku główkowego, miał jedną sztuczke techniczną, nie umiał przytrzymac piłki. Do ataku mozna przeciez tez przesunąć Ebiego, jeśli na skrzydłach będą grać Kosa i Krzynówek


Lepiej nie pić nic na balu niż kibicem być Realu.
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2005, 22:55

Ja nie widze innego wyjścia jak duet Żurawski- Frankowski :!: Ci dwaj są obecnie poza wszelkim zasięgiem a i tak w pierwszym składzie wychodzi Rasiak który w 6 spotkaniach nie zagrał ani jednego dobrego spotkania a tym bardziej nie strzelił bramki, a Żuraw i Franek mają ich strzelonych po 7. Ale to co Franek wyrabia jest niesamowite
kedzier pisze:Tomasz Frankowski Zagrał w 7 meczach, był na boisku przez 345 minut. Strzelił 7 goli, co daje mu imponującą średnią, jeden gol co 49 minut
:shock: :shock: :shock:


Grande Juve, Vinci Per Noi
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 16:25

Jezeli Ktos Jeszcze Ma Jakies Watpliwosci co do Ataku Reprezentacji Polski Zapraszam do Ogladania Meczu Borusi Dortmund w ktorym nasz rodak SMolarek do Przerwy Strzelil 3 Bramki ! I Prosze Nie mowicie Mi Tutaj ze Rasiak jest Od Niego Bardziej Wartosciowym Graczem !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Jellei

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 65
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 16:47

Ta, mamy temat o modzie na atakowanie Beckhama, ale moda na atakowanie Rasiaka jest jeszcze bardziej rozpowszechniona. Może i nie gra dobrze w reprezentacji, a mecz z Anglią był chyba jego najgorszym w reprze, ale dlaczego tak po nim jechać? Owszem, też uważam że atak powinien wyglądać tak: Żurawski i Frankowski. Ale przecież Rasiak z Niedzielanem tworzyli fantastyczny atak Groclinu, przecież przeszedł za granicę co wielu lepszym od niego się nie udaje, strzelił 17 (chyba) bramek w barwach Derby, i gra w Tottenhamie, który na pewno słabym klubem nie jest. No i narzekacie wciąż na Janasa, ale to dzięki niemu jesteśmy już w MŚ.

BTW: Mój kolega jak wracał z Manchesteru to słyszał jak po meczu Janas opieprza Rasiaka :]


ODPOWIEDZ