Polska - Islandia 3:2!!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 11:11

a m ktoś może linki do bramek bo miałem trening i nie widziałem meczu


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 11:47

W meczu z Anglią nasi będą musieli zagrać trzy razy lepiej niż z Islandią.


alex del adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2005
Posty: 18
Rejestracja: 04 października 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 13:34

wiadomo ze to byl mecz towarzyski i nie nalezy przywiazywac do niego zbytniej uwagi. selekcjoner w takich meczach chce sprawdzic nowych zawodnikow, przetestowac nowe zalozenia taktyczne itd itp. Zawiodl mnie kazmierczak szykowany na nastepce szymkowiaka w meczu z anglia, przez caly mecz bodaj kilka razy byl przy pilce i zamiast grac ja do przodu wycofywal do sobola. ale mozna to uznac za oznake tego ze nie jest jeszcze zgrany z kolegami. Co do Kaczmarka to 15 minut wystarczylo by przeprowadzil 3 bardzo ladne akcje i dostal zolta karte. Mimo ze byl to tylko towarzyski to nasza obrona ogromnie mnie niepokoi. Jak oni tak zagraja na Rooneya to dostaniemy "piątke" i dowidzenia. powszechnie wiadomo ze napastnicy Islandii klasą światową nie są, może oprócz Gudjohnsona( czy jak mu tam :prochno: ) a mimo to dwa bledy obrony wystarczyly by zrobilo sie nieciekawie. Krotka ocena formacji: Boruc- przy bramkach nie mial szans wiec to nie jego wina, ładny drybling nawet! :smile: Obrona- pierwsza polowa tragedia, w drugiej nie mieli zbyt duzo roboty. Pomoc- jak zwykle swietnie Sobol z Krzyniem, Smolarek blyszczy formą, Kaczmarek w 15minut pokazal ze umie grac w pilke. Napastnicy- Rasiak w tym meczu no comment, co dostal pilke to mu ja zabierali, a Zurawski chyba za bardzo chcial i nie dokonca wyschodzilo. Ogolnie ocenilbym ich na 3 przez obrone :D


JoHnSoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 10
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 13:58

niestety Rooney nam chyba nic nie zrobi bo podobno nie zagra(kontuzja chyba).Zagraja za to inne gwiazdy(w sumie co to za gwiazdy skoro ostatnio tak glupio przegrywaja).Trener anglikow jest przekonany ze jego podopieczni awansuja do MŚ.Powiedzial rownierz, ze nie boi sie o swoja posade...
no, zobaczymy...


Jest taka rzecz dla ktorej warto zyc - JUVE - i nie zmienia sie nic!!!
alex del adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2005
Posty: 18
Rejestracja: 04 października 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 14:22

nie zmienia to faktu ze u nich ma kto bramki strzelac nawet jak braknie Ronneya czy Owena maja swietnych pomocnkiow, ktorzy jednym niekonwencjonalnym zagraniem moga odmienic losy meczu. :?


Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 16:39

Niezły mecz w wykonaniu polaków,ale zeby dawać wychodzić 2razy na prowadzenie takiemu zespołowi jak Islandia? Z Anglia musimy o wiele bardziej zagrać czujniej w obronie


Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 16:49

meczu nie widzialem, ale zobaczylem przynajmniej bramki. ladny gol Baszczynskiego :ok: cieszy regularnosc Ebiego. martwi natomiast Zuraw :| mam nadzieje, ze to tylko chwilowa niedyspozycja i w Manchesterze "Magic" pokaze na co go stac!


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 17:21

No i następny mecz wygrany..... ale z taką grą do Manchesteru nie mamy po co jechać. Atak można powiedzieć ŚREDNI ale obrona..... a Rasiak to nie piłkarz bo piłkarz przyjmuje piłke a nie odbija mu sie jak od deski
Ładny gol Baszczyńskiego
zgadzam się - Brawo Marcin
Nie ma innej opcji jak POLAND na MŚ
Jest - przy wielkim pechu mogą być baraże a nie wiem czy Polacy są w stanie sobie poradzic w barażach


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 18:28

Niestety nie widziałem całego meczu, tylko pierwszą połowę, więc moja ocena może być nie do końca obiektywna. Biało-czerwoni nie zachwycili mnie i szczerze mówiąc, szkoda że w drugiej połowie strzelili dwie bramki i wygrali. Może porażka byłaby jakimś zimnym prysznicem przed arcytrudnym meczem na Old Trafford i nasi piłkarze zeszliby na ziemię. I komentatorzy również, którzy mówili, że jesteśmy dla Islandczyków rywalem pokroju Anglików. Brednie. Siedemnaste miejsce w ranking Fifa nie oznacza jeszcze, że jesteśmy już w czołówce światowej. Jeszcze nam do niej daleko. Pokazała to szczególnie po raz kolejny nasza obrona, którą w dziecinny sposób ogrywali piłkarze z wyspy. Niezbyt dobrze zrobiła Bąkowi przeprowadzka do Kataru, to już nie ten sam bezbłędny Jacek co kiedyś. Szkoda że Janas nie zdecydował się na wypróbowanie Marcina Adamskiego z Rapidu Wiedeń, tylko trzyma się kurczowo słabiutkiego Rząsy. Coraz bardziej martwi mnie również Boruc. Cieszyłem się, że to właśnie on, a nie Dudek zagra w meczu z Anglikami, ponieważ Dudzio nie rozegrał meczu o stawkę od czerwca, ale mam teraz złe przeczucia co do Artura. Na RMF FM prezenter powiedział po meczu z Islandią: "Boruc nie popełnia błędów, ale puszcza wszystko, co leci w światło bramki". I coś w tym jest.


JoHnSoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 10
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 18:55

Dudek nie zagra z Anglią!!!
caly artykul znajduje sie na:http://pilka.interia.pl/reprez/news?inf=674336


Jest taka rzecz dla ktorej warto zyc - JUVE - i nie zmienia sie nic!!!
Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 10:35

Oj bez dudiego bedzie ciężko,dobrze ze Artur Boruc poznał smak gry na wyspach,no ale juz wczesniej powinnismy przygotować się na taką ewentualnośc bo sam dudek mowil ze nie wie czy wyleczy kontuzję


Obrazek
mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 11:43



ODPOWIEDZ