OTYLKA W CIĘŻKIM STANIE!

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2005, 19:17

Zabiła brata, sama ledwo uszła z życiem, jest w szoku i jeszcze ma za to odpowiadać przed sądem...


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2005, 19:27

MIKI_900 pisze:Zabiła brata, sama ledwo uszła z życiem, jest w szoku i jeszcze ma za to odpowiadać przed sądem...
Nie lepiej dać jej medal :?
Wielce szanuje Otylie, jest to wielka sportsmenka, ale to jaką głupotą sie popisała jak najbardziej podchodzi pod prokuratora, przez swoją brawurę pozbawiła swego brata życia, ciekawe co byc mówił gdyby to np. twój brat siedzał koło niej i to on był tam, gdzies...


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9972
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2005, 19:30

MIKI_900 pisze:Zabiła brata, sama ledwo uszła z życiem, jest w szoku i jeszcze ma za to odpowiadać przed sądem...
Naraziła zycie swoje a przedewszystkim swojego pasażera który zginął i innych uzytkowników drogi - powinno być i naszczęscie jest to karalne - to ze zdobywała medale nie ma tu nic do rzeczy.Faktem jest ze napewno wielkich cierpień sprawiła jej śmierc brata w takich a nie innych okolicznosciach ale za takie przyjemnosci jak szybka jazda w niedozwolonych miejscach(+stworzenie zagrozenia na drodze + spowodowanie wypadku+nieumyslne spowodowanie smierci) conajmniej powinno sie tracic prawojazdy.To ze chlopak byl jej bratem w swietle prawa nie ma zadnego znaczenia.To samo prawo obowiazuje a przynajmniej powinno wszystkich.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2005, 19:38

Siewier pisze:Naraziła zycie swoje a przedewszystkim swojego pasażera który zginął i innych uzytkowników drogi - powinno być i naszczęscie jest to karalne - to ze zdobywała medale nie ma tu nic do rzeczy.Faktem jest ze napewno wielkich cierpień sprawiła jej śmierc brata w takich a nie innych okolicznosciach ale za takie przyjemnosci jak szybka jazda w niedozwolonych miejscach(+stworzenie zagrozenia na drodze + spowodowanie wypadku+nieumyslne spowodowanie smierci) conajmniej powinno sie tracic prawojazdy.To ze chlopak byl jej bratem w swietle prawa nie ma zadnego znaczenia.To samo prawo obowiazuje a przynajmniej powinno wszystkich.

Ja nie mówie że nie mają jej prawa sądzić. Owszem należy jej się za taką głupotę.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9972
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2005, 20:36

MIKI_900 pisze: Zabiła brata, sama ledwo uszła z życiem, jest w szoku i jeszcze ma za to odpowiadać przed sądem...
Ja i pewnie nie tylko ja odebrałem to jako nute próby zakomunikowania ze to niesprawiedliwie iż ma odpowiadac przed sądem bo juz wystarczająco się nacierpniała.
MIKI_900 pisze: Ja nie mówie że nie mają jej prawa sądzić. Owszem należy jej się za taką głupotę.
No ja nie wiem co mowisz , wazne jest to ze z tego co piszesz to teraz juz nic nie wiem - jedna wypowiedz zaprzecza drugiej ... przynajmniej ja to tak odbieram :)


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2005, 21:03

MIKI_900 pisze:Zabiła brata, sama ledwo uszła z życiem, jest w szoku i jeszcze ma za to odpowiadać przed sądem...
A co prawo Nie siega Mistrzyni Swiata ?? Spowodowala Zagrozenie Ruchu Drogowego narazajac innych uczestnikow na Smierc... A co by Bylo gdyby nie zjechala na pobocze i walnela przy predkosci 180km/h w Punto w ktorym jecha 4-ro osobowa rodzina ?? Przy Predkosci 100km/h silnik jest wewnatrz Auta... Wiec podejzewam smierc na miejscu calej czworki Punto i Oczywiscie Oti z Szymonem.... Wiec Glupota jest gadanie ze I tak jest w dolku psychicznym ! Tyle sie mowi o bezpieczenstwie na drodze a Ona sunela 180km/h bo co ma Chevroletta? I wyprzedza 4 Auta 5 nie zdazyla... :? To jest Czysta Glupota... Wiec Mam Nadzieje Ze Oti zostanie wytoczona sprawa Karna...

P.s Trenuje od 8 Lat Plywanie na Nie Jednych Zawodach Cielem sie z Szymonem Leb Leb Znalem Tego goscia ! Jest Mi strasznie Zal Jego :płaczę: Ale Oti Wcale... Trzeba Myslec To naprawde Nie Boli... :think:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2005, 22:20

zlatan_sc pisze: Spokojnie, czyli 180 km/h? Samochod 3,5 litra. Od 0-100 gdzies z 8-9 sekund..
Skąd Ty masz takie wiadomości na temat tego samochodu :prochno: Chresley którym jechała Otylia od 0-100 osiąga w 6 sekund :!: :!: :!:
zlatan_sc pisze:Wszystko pieknie i ladnie, tylko zeby rozpedzic samochod do 180! km/h potrzeba z 20-30 sekund, wiec Otylia juz przed wyprzedzaniem jechala przynajmniej ze 100-120 km/h
To nie był maluch :smile: Tym samochodem 180 km/h osiagasz w 10-12 sekund...na pewno jechała predkoscia 100km/h takze wersja zdarzen trenera jest bardzo autentyczna. Jak na jej starz za kierownicą za szybkie auto miała...


Faktem jest, że złamała przepisy i powinna za to odpowiedziec ale bądzmy obiektywni. Wy od razu ją gnoicie. Juz zapomnieliscie o tym jaką chlube nam przynosiła swoimi zwyciestwami? To ona rozsławiała nasz kraj...mimo wszytsko należy jej się szacunek...


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2005, 22:58

del kasa pisze:Faktem jest, że złamała przepisy i powinna za to odpowiedziec ale bądzmy obiektywni. Wy od razu ją gnoicie. Juz zapomnieliscie o tym jaką chlube nam przynosiła swoimi zwyciestwami? To ona rozsławiała nasz kraj...mimo wszytsko należy jej się szacunek...
Po pierwsze nikt tu Otylii nie gnoi :!: NA pewno każdy ma dla niej ogromny szacunek za to co osiągnęła i za to jak się zachowała sprzedając na licytacji swój złoty medal i pieniędze przekazując na cele charytatywne. To jakim jest człowiekiem i to czego dokonała nie usprawiedliwia jednak jej ostatniego, tragicznego zachowania... Uważam, że faworyzowanie jej za to, że jest znana w całej Polsce byłoby jednak wysoce niesprawiedliwe... Powinno się oddzielić życie prywatne i publiczne danej osoby od tego co zrobiła. Otylia złamała prawa i poniesie tego zapewne konsekwencje ( chociaż chyba największe już poniosła... :( ). Prawo obowiązuje jednak wszystkich, z pewnością jakiegoś chłopaka który mijał by Cię na drodze z prędkością 180km/h nazwałbyś wariatem, "dawcą organów", itp... Dlatego powtarzam, mam wielki respekt dla Otylii za jej poprzednie dokonania, ale to nie oznacza, że jest ona teraz bez winy...
Jak na jej starz za kierownicą za szybkie auto miała...
StaŻ... :wink:
del kasa pisze:Tym samochodem 180 km/h osiagasz w 10-12 sekund...na pewno jechała predkoscia 100km/h takze wersja zdarzen trenera jest bardzo autentyczna
Bardziej ufam fachowcom, którzy stwierdzili z jaką prędkością jechała Otylia niż w tym wypadku Tobie...


Obrazek
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 października 2005, 09:00

Wiadomość która zamieszczam poniżej doskonale oddaje obecną sytuacje.
"Trener Otylii: W głowach wielu ludzi wyrok już zapadł

Nie zamierzam mówić teraz, że nie złamała prawa, że nie jechała za szybko, że nie zachowała ostrożności. Przeraża mnie jednak to, jak media wypaczają cały przebieg wydarzeń. Czytam, że jej auto pędziło 180 km/h. Naoczni świadkowie mówią, że poruszała się w kolumnie TIR-ów. One nie mogły jechać aż tak szybko. Nikt nie czeka na ustalenia policji, na spokojną ocenę tego, co się stało. W głowach wielu ludzi wyrok już zapadł - zakończył Słomiński."

Źródło: http://sport.onet.pl/1174101,wiadomosci.html
kedzier pisze:Bardziej ufam fachowcom, którzy stwierdzili z jaką prędkością jechała Otylia niż w tym wypadku Tobie...
Tylko, że fachowcy jeszcze nic nie potwierdzili, na razie są to tylko przypuszczenia... :|


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2005, 22:07

el_pajaco pisze:
Lord_ Juve pisze:Wyprzedzać kilka tirów to przesada!
a najprawdopodobniej niestety zgubiła ją brawura, co nie zmienia faktu, iż drzewa przy drogach są bardzo przydatne... niesądzicie !? :evil:
czyli "nie ma pijanych i zlych kierowcow, tylko sa zle postawione drzewa" ???
sam się zastanawiam po co sa tam drzewa, ale na drzewa całej winy zwalać nie można...
otylia stanie przed sądem i tyle. Prawo jest równe dla wszystkich
zachowała sie jak idiotka i teraz za to będzie płacić
szkoda mi jej brata, który zginał przez głupote... R.I.P.


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2005, 23:14

Andrewtbg pisze:czyli "nie ma pijanych i zlych kierowcow, tylko sa zle postawione drzewa" ???
sam się zastanawiam po co sa tam drzewa, ale na drzewa całej winy zwalać nie można...
otylia stanie przed sądem i tyle. Prawo jest równe dla wszystkich
zachowała sie jak idiotka i teraz za to będzie płacić
szkoda mi jej brata, który zginał przez głupote... R.I.P.
ja nie zwalam winy na na rośliny ! :-D choć bywa i tak, że jadąc zgodnie z prawem, dostosowując prędkość jazdy do warunków panujących na drodze.. spotykamy kogoś kto jedzie z przeciwka na czołowe... i gdzie uciekać jeśli z prawej drzewa !!?? Nie zaprzeczam również ,iż powinna odpowiedzieć za to co zrobiła...


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2005, 23:18

del kasa pisze:
zlatan_sc pisze: Spokojnie, czyli 180 km/h? Samochod 3,5 litra. Od 0-100 gdzies z 8-9 sekund..
Skąd Ty masz takie wiadomości na temat tego samochodu :prochno: Chresley którym jechała Otylia od 0-100 osiąga w 6 sekund :!: :!: :!:
zlatan_sc pisze:Wszystko pieknie i ladnie, tylko zeby rozpedzic samochod do 180! km/h potrzeba z 20-30 sekund, wiec Otylia juz przed wyprzedzaniem jechala przynajmniej ze 100-120 km/h
To nie był maluch :smile: Tym samochodem 180 km/h osiagasz w 10-12 sekund...na pewno jechała predkoscia 100km/h takze wersja zdarzen trenera jest bardzo autentyczna. Jak na jej starz za kierownicą za szybkie auto miała...


Faktem jest, że złamała przepisy i powinna za to odpowiedziec ale bądzmy obiektywni. Wy od razu ją gnoicie. Juz zapomnieliscie o tym jaką chlube nam przynosiła swoimi zwyciestwami? To ona rozsławiała nasz kraj...mimo wszytsko należy jej się szacunek...
Po pierwsze nie 6 sekund tylko 9,2 do 100 km/h :) A pod drugie, od 100 km/h do sugerowanych 180, nie rozpedziesz takiego samochodu w 3 sekundy, musi minac przynajmniej z tych 8-10 sekund. A zreszta, ja nie jestem fachowcem, a swoje zdanie przedstawilem na poprzedniej stronie. pozdrawiam


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 października 2005, 00:17

zlatan_sc
Rzeczywiscie, zwracam Ci honor ponieważ samochód Otylii od 0-100 km/h osiąga w 9 sekund. Przepraszam za pomyłke ale źle zindentyfikowałem tego wraka
Obrazek


ODPOWIEDZ