Ranking FIFA: Polska najwyżej w historii!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2005, 19:42

A ja jestem ciekawy, jaki bylby wynik spotkania Polska - Iran lub Polska - Grecja...:) Wydaje mi sie, ze powinnismy wygrac...aczkolwiek rzeczywiscie nie widzialem za bardzo jak gra Iran...Mysle, ze z tymi z miejsc 1 - 16 bysmy nie wygrali...chociaz, wszystko jest mozliwe :]

Tylko ten Mirek S... :roll:


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2005, 19:51

Bardzo ładna postawa Polaków nie dziwie się czemu tak wysoko jesteśmy prakycznie ostatnie wszystkie mecze wygrywamy, a to zatem daje dużo punktów, jestesmy drugą co do najlepiej punktujących w Rankingu z naszej grupy :) Anglicy jedynie sa przed nami. Tylko troszkę Włosi spadły na psy za niedługo możemy ich nawet prześcignąć :( kiedyś wymiatali. Oby tylko po tym zwyciętwie co teraz wygrali 4-1 z Białorusią się zrehabilitowali :D


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2005, 20:00

ozaru4 pisze:
matej pisze:Bo wg. mnie Polska ostatnimi występami zasłużyła sobie na to miejsce. W ostatnim czasie gramy na pewno ładniejszy i lepszy football od Greków. Teraz trzeba czekać na to że po Mistrzostwach Świata wskoczymy do pierwszej 10. :lol:
Zasluzyc, to zasluzylismy niewatpliwie. Co do Grekow to niestety tez masz racje...:( Ale jesli chodzi o wskoczynie do najlepszej 10 :D, to jak patrze na druzyny z miejsc 1 - 16, mysle, ze wszystkie sa one lepsze od naszych (przynajmniej na razie).
no z tą pierwsza 10tką to i ja się śmieje bo do Włochów Hiszpanów Szwedów czy Niemców nam jeszcze daleko. Nie wspominam juz nawet o Brazylii czy Argentynie.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 16 września 2005, 17:50

Jeszcze trochę poprawy w defensywie i kto wie? Może będzie pierwsza dziesiatka? Bo ofensywa i pomoc to juz nieledwie poziom światowy! Europejski na pewno, że wspomnę Żurawia, Rasiaka, czy Krzynówka i Smolarczyka. A Janas jest trenerem o najlepszej statystyce zwyciestw w meczach Mistrzostw Świata.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 września 2005, 19:26

deszczowy pisze: Bo ofensywa i pomoc to juz nieledwie poziom światowy! Europejski na pewno, że wspomnę Żurawia, Rasiaka, czy Krzynówka i Smolarczyka.
a któż to taki ten Smolarczyk :rotfl: bo o Smolarku to słyszałem i to nie mało.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 września 2005, 20:16

Głupia pommyłka, za którą przepraszam wszystkich(mniej, lub bardziej) zainteresowanych. Oczywiście, że chodziło mi o Smolarka. Zapędziłem się trochę :D Ale dziekuję.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 września 2005, 22:08

jesli chodzi naszą najsłabszą formacje to chyba obrona... .Nie jest w sumie źle ale w meczu z austria troche przysnęli i nie potrzebne te 2 bramki i nerwówka.Polska w 10 hmmm... czemu nie?nie ktore zespoły które sa wyżej od nas graja ostatnio słabo lub przecietnie,Anglicy nie poradzili sobie z irlandia,a portugalczycy tylko zremisowali z rosja,hiszpanie tez slabo remis z kimś tam


Deckreg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2003
Posty: 39
Rejestracja: 26 września 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2005, 22:08

toudi pisze:A to by dobrze rokowało przedp losowaniem MŚ, może byśmy mieli szanse na 2 koszyk (jeśli wogle bierze się pod uwagę klasyfikacje FIFA) a wtydy moglibyśmy sie pokusić o wyjście z grup... ale to to daleka przyszłość i narazie mażenie.
koszyki ustala sie na podstawie wyników z kilku (?) poprzednich mistrzostw i eliminacji :]


ODPOWIEDZ