Eliminacje MŚ POLSKA 3-2!! Austria 3:2 i POLSKA 1-0 Walia

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 17:37

Powiem tak:
Podobała mi sie gra:
Jopa - pewny obrońca, sporo wygranych pojedynków główkowych,
Kosa - Kilka razy świetnie pociagnął swoją stroną, no i wywalczył karniaka
Sobolewski - doskonały w destrukcji - czyscił bardzo dużo
Żurawski - Cały Maciek :twisted:
Szymkowiak - za zangażowanie jakie włożył w ten mecz - brawo Szymek :wink:
Boruc - tez bez błedów
Franek - Świetne wejscie :wink:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Piotrek9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 4
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 17:45

Byłem na łuku ale kiepsko z tamtąt widać ogólnie było ok ale jak juz ogladałem mecz Legi z żylety całkiem inaczej gdzie te dobre stadiony????


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 19:33

nasza reprezentacja zrobiła to, co do niej należało, czyli zdobyła 3 punkty. wszyscy zapewne oglądali mecz, więc wiadomo, że styl gry naszych piłkarzy nie zachwycił. do Mundialu zostało jeszcze trochę czasu (bo wierzę, że uda nam się awansować, nieważne czy z pierwszego, czy z drugiego miejsca), więc Paweł Janas powinien wyeliminować błędy, które przytrafiały się Polakom w dwóch ostatnich meczach.

mam nadzieję, że przystąpimi do walki z Angikami już z pewnym awansem do MŚ 2k6. w chwili obecnej zbierają się ciemne chmury nad głową S.G.Erikssona. który jest obwiniany za porażkę Anglików z Irlandią Północną. Wyspiarzom ostatnio się nie wiedzie i mam nadzieję, że im się nie powiedzie z Austriakami, a tym bardziej z nami. jednak jeśli wygrają z Austrią, to uważam, że nasza reprezentacja nie stoi na straconej pozycji w walce z nimi.

wypowiem się jeszcze w tym temacie o gola Zlatana, który zapewnił zwycięstwo Szwedom, jednocześnie odbierając nam awans, przynajmniej z drugiego miejsca w grupie. wielu z was pisze, że znienawidziło Szweda za ten wyczyn. nie rozumiem was. powninniście się cieszyć, że jest w dobrej formie i strzela gole w reprezentacji. to tylko potwierdza, że Moggi dokonał trafnego wyboru, sprowadzajać go rok temu do Juve. a to, że przez tego gola nasza reprezentacja jeszcze nie awansowała do MŚ, to nic złego. co się odwlecze, to nie uciecze...

PS. szanuje pana Szpakowskiego, ale to, co wygadywał podczas meczu, to wołało o pomstę do nieba. z tego co pamiętam, to kilka razy udało mu się pomylić Craiga Daviesa z... piosenkarzem Craigiem Davidem 8) a wtórujący mu kolega (bodajże pan G.Mielcarski) był jeszcze lepszy, bo mylił imiona... naszych reprezentantów :doh:

EDIT: masz rację kedzier, mecz komentował pan Szpakowski. chyba sam się zaraziłem tym przekręcaniem :wink:
Ostatnio zmieniony 09 września 2005, 20:10 przez białas, łącznie zmieniany 2 razy.


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 19:43

białas pisze:PS. szanuje pana Szaranowicza, ale to, co wygadywał podczas meczu, to wołało o pomstę do nieba. z tego co pamiętam, to kilka razy udało mu się pomylić Craiga Daviesa z... piosenkarzem Craigiem Davidem
Dla ścisłości --> mecz komentował Dariusz Szpakowski :wink: Nie jest to mój ulubiony komentator ale uważam że błędy komentatorów są jakby już nieodłączną części transmisji piłkarskich i dostarczają widzom dodatkowej rozrywki (vide pan Jacek Gmoch :D ).

Żółta kartka którą Mirosław Szymkowiak dostał w meczu z Walią eliminuje go ze spotkania z Anglią w Machesterze, bardzo duże osłabienie według mnie :(


Obrazek
ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 20:25

Wg. mnie mozna już powiedzieć ze jesteśmy na Mundialu. Musiała by się stać nie wiem jaka katastrofa, żeby to się nie udało. Mozna już popadac w hurraoptymizm :P Jedziemy po złoto :D hehe
Co do meczy, mysle że szczególnie w pierszym meczy(z austria) nasza obrona prezentuje się słabo. W ataku i pomocu wszystko gra tylko obrona :angry: Janosik musisz to poprawić, jak nie to nie b edziemy mieli medalu :D A w wcześniejszym, oficjalnym awansie, przeszkodzili nam znów szwedzi. Nie byłbym zły na to że nas zawsze leją., ale na to że n. podłożyli się Łotwie w El. do ME 2004, dani na euro 2004 żeby italia odpadła, i wygrli z Węgrami i opóźnili nasz awans, który i tak jest kwietią czasu :P


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 22:36

kedzier pisze: Żółta kartka którą Mirosław Szymkowiak dostał w meczu z Walią eliminuje go ze spotkania z Anglią w Machesterze, bardzo duże osłabienie według mnie :(
Być może osoba Mirka nie będzie nam w Manchesterze az tak bardzo potrzebna :wink: licze na to, że juz przed tym spotkaniem bedziemy mieli zagwarantowane pierwsze miejsce w grupie :D


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 22:46

del kasa pisze:Być może osoba Mirka nie będzie nam w Manchesterze az tak bardzo potrzebna Wink licze na to, że juz przed tym spotkaniem bedziemy mieli zagwarantowane pierwsze miejsce w grupie
A według mnie Mirek byłby bardzo potrzebny na Old Trafford. Jest liderem zespołu, "dowodzi" środkową formacją i jego brak jest dużym osłabieniem. Też liczę na pierwsze miejsce, jeszcze przed tym spotkaniem, ale bardziej chodzi mi tu o prestiż. Po raz pierwszy od dawna, biorąc pod uwagę ostatnią formę obydwu reprezentacji jest realna szansa na pokonanie Anglików :!: Do tej pory wygraliśmy z nimi tylko raz, w 1973 2:0 na Stadionie Śląskim, teraz nadarza się okazja przebić to wydarzenie wygrywająć na wyspach. A poza tym niech zwycięska passa "Janosika" trwa jak najdłużej 8)


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 23:00

del kasa pisze:Być może osoba Mirka nie będzie nam w Manchesterze az tak bardzo potrzebna
Szymkowiak jest nam bardzo potrzebny...Najlepszy ofensywnie grający środkowy pomocnik będący Polakiem to właśnie on.Wydaje mi się że gdyby nie jego postać to mielibyśmy pare punktów mniej w grupie.Jego absencie w meczu z Anglia można porównać do absencji Nedveda w meczu z Milanem w finale CL :wink:
kedzier pisze: Po raz pierwszy od dawna, biorąc pod uwagę ostatnią formę obydwu reprezentacji jest realna szansa na pokonanie Anglików
Kurde już w meczu u nas była ogromna szansa.Anglia była do ogrania i co sz tego wyszło :roll: Ty razem się uda wierze w to :smile:


ODPOWIEDZ