Obrona Włoch

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 18:15

wloski pisze:
farmer16 pisze:
Notch pisze:Zambrotta - Nesta - Cannavaro - Chiellini

Zambrotta jest uniwersalny, a Chiellini bedzie powoli wprowadzal sie do kadry na stale
Od kiedy nasz Zambrotta gra na prawej flance :prochno: Zawsze gra na lewej i chyba zawsze grał więc na lewą dałbym Gianluce , a Chielliniego dałbym jako jego zmiennika ltóry także występuję na lewej flance , a na prawą wsadziłbym kogoś innego :-D
nie zawsze grał pierw gral w pomocy na prawej flance wiec jest zawodnikiem pewnie prawno noznym lub mozna tak powiedziec ze ma lepiej uksztalotowana prawa noge ,potem zabro gral kiedys na prawej stronie jak to napisal "Notch" oj farmer zajzyj tu bo sie nie znasz :)
http://www.juvepoland.com/text.php?op=show&id=11
Może się za bardzo tak historycznie nie nie znam , ale w tej chwili chodzi mi o teraźniejszość w tej obecnej chwili mógłbym się założyć , że Zambrottawolałby chyba grać na lewej niz na prawej :wink: Nie obchodzi mnie hiostoria wiem nigdzie nie poszukałem przyznaje ci rację :twisted: Ale z tym postawieniem na prawą obronę naprawdę mnie na początku zaskoczył :D


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 13:03

panucci - nest - canavaro - zambrotta no chyba tak maldini to dziadek a zambrotta ma tyle młodych energi


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
ODPOWIEDZ