KOMPILACJA "Vieira - powitanie..."

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 09:45

Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2006, 15:24 przez kramnik, łącznie zmieniany 1 raz.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 10:51

Mógłbys spróbowac zarzuci to na inny serwer ? bo zawsze z Megauploada mam słaby transfer. Jak narazie zasysam, jak ściągne to z miłą chęcią ocenie film :)

EDIT:

Więc tak. Pierwsze moje wrażenie to zaskoczenie. Dlaczego? 1 raz w jakiejkolwiek kompilacji słyszałem Bizkitów. Jak dla mnie jest to + bo lubie ten rodzaj muzyki oraz ten zespół. Następnie myślałem, że poszedłeś na łatwizne i skleiłeś najciekawsze akcje Vieiry w Juve oraz bramki z Arsenalu z filmiku "Bye Bye Vieira" czy jakoś tak. Radość Vieiry ze zdobytych pucharów równierz jakby z tego filmu ale tego już pewien nie jestem. Następnie miłe zaskoczenie - bramki w barwach Arsenalu, których jescze nie widziałem. Tej akcji na środku boiska także nigdy jeszcze nie widziałem i za te akcje bardzo Ci dziękuje i należą Ci się brawa :bravo:
Myśle, że te akcje pod koniec filmu (w barwach Arsenalu) mogłeś dać na początek lub chociaż jakiś tekst przed tym dać,bo jak dla mnie to troszke nie pasuje, że najpierw jest Vieira w Arsenalu, następniejak to opisałeś odradza się w Juve, a potem jakby nigdy nic znów jest w Arsenalu.

Może zrobisz jakieś korekty moze nie. Ogólna moja ocena w skali do 10 będzie wynosić 6,5 i zagrzeje miejsce na moim dysku :)
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2005, 12:29 przez koki90, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 87
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 11:22

Kompilacja może być tylko ta jakość troszkę słaba ale
da się oglądać. :wink:
Na koniec sezonu pozbiera się materiały i można zrobić już coś konkretniejszego.

PS Z innej beczki.
Ściągnołem mecz Juve vs Barca i widać mi tylko jakieś kwadraty na czarnym tle może to wina kodeków bo dzwięk jest?


Kombinat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 96
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 11:36

Juve_10 pisze:PS Z innej beczki.
Ściągnołem mecz Juve vs Barca i widać mi tylko jakieś kwadraty na czarnym tle może to wina kodeków bo dzwięk jest?
No według mnie to na pewno kodeki. Zawsze trzeba się troszkę pobawić i popróbować różnych kodeków. Z doświadczenia wiem, że bywa tak że na każdym kompie mogą działać całkiem inne zestawy kodeków...


SOUNDGARDEN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2005
Posty: 10
Rejestracja: 25 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 11:55

NO kompilacja nawet, nawet :-D

Bardzo wyczerpująca wypowiedź :bravo: Długo sie nad nią zastanawiałeś? Następnym razem będzie kartka za nabicie /Dragon


<<<...Black Hole Sun...>>>
Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 12:26

MI sie niechce sciagac . :(

Moze Przenies na inny serwer bo mi blad wyskakuje :angry:


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 09:48

Kompilacja raczej średnia, ale przecież Vieira niedawno przeszedł do Juve, więc nie można wiele pokazać. Fajnie, że jest kilka jego bramek to na plus, ale jakośc pod koniec na minus. Bizkitów raczej nie lubię, ale tu pasują w tle.


Z Juve na dobre i złe!
ODPOWIEDZ