FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 10:35

filippo0 pisze:Powiem tak - dla Polskiej piłki zawieszenie jej było by tragedią...i jeszce w momencie gdzie wszystko zaczyna nam sie układać tzn.
-początek końca korupcji w Polsce
-Wisła ma wielką szanse zagrac w LM
- Nasze kluby grają w UEFA ( będą grać dobrze)
- Nasza reprezencaja ma ogromną szanse zakfalifikować sie na Mundial
Zgadzam sie... i dodam jeszcze jedna wazna sprawe, a mianowicie: ubieganie sie o ME 2012 :!: Mysle ze jakby doszlo do najgorszego, czyli zawieszenia PZPN to nasza szansa na organizacje ME byla by jeszcze mniejsza... po prostu takich imprez nie robi sie w kraju gdzie FIFA czy UEFA widzi takie problemy i musi tak drastycznie dzialac :roll:
Prawda jest ze polska pilka a w zasadzie (przede wszystkim) PZPN potrzebuje oczyszczenia i zmian ale aktualna sytuacja temu nie sprzyja...
Widze ze zdania na ten temat sa podzielone, ale ja zgodze sie z tymi ktorzy uwazaja ze zawieszenie PZPN to moglby byc tylko "gwozdz do trumny" :?


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 10:59

Dobrze ze wreście ktos powazny wezmie to w swoje ręce ale tylko zeby przez wlasna głupote pzpn i tych wszystkoch idjotów na wysokich stanowiskach w polskiej pilce nas nie "wywalili" ze światowej piłki :angry:
Ale to moze byc nie sprawiedliwe takie kluby jak wisla czy legia to chyba nie kupowaly meczów a reprezentacja polski chyba nie ma wglądu na to co sie dzieje w lidze polskiej, przecież wielu zawodników z reprezentacji nie gra w polskiej lidze taki Rasiak Żurawski Boruc Kosowski Lewandowski Kosowski Krzynówek Bąk Jop Juz jest prawie 10 a ja wszystkich nie wymienilem :( Oni nie maja z tym nic wspólnego :!:

Byle FIFA ich nie wykluczyła :pray: :pray: :pray: ale mysle ze nie wykluczy ani wisly alni reprezentacji tylko zrobi porządek z zarządem: Listkiewicz itd.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
kreen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lipca 2005
Posty: 7
Rejestracja: 26 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 13:36

i jak tu niemożna dostac szału :angry: jak niektórzy moi przedmówcy zaznaczyli mamy ogromne szanse na wejście do MŚ, no LM zostawmy na przyszły sezon, ale w P.UEFA może cos zdziałamy(daj boże żeby w czwórkę :pray: ) ale to chyba szczyt żeby mieszać polityke do sportu, raz słyszałem na meczach przedwyborami sie pokazują posłowie, " tak głosujcie, ja kibicuje" a później siedzi na biurkiem....


:]
ODPOWIEDZ