Wrestling

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Czy Wrestling to zwykła "ściema"

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2005, 15:37

Dzieki za filmiki i prosze o wiecej Stinga juz pare lat nie ogladalem walk!! WcW


T800

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2004
Posty: 8
Rejestracja: 11 września 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2005, 16:39

Hej a nie wiecie czy w telewizorku nie leci czasem wrestling, kiedyś był na TV 4 a potem na DSF trochę leciało. Zawsze lubiłem oglądać. A z koszykarzy to był właśnie Malone i nawet wywalił kiedyś Hogana z ringu :D


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2005, 16:57

W to ze wrestling jest udawany chyba nikt nie powinien miec watpliwosci :smile: Jeszcze nie tak dawno zapalenczo interesowalem sie tym...czyms (nie nazwe tego sportem).
W latach mlodosci, kiedy mialem okazje ogladac walki (o 7.00 rano :shock: w weekendy) moje zaintersowanie bylo jeszcze wieksze. Nigdy nie zapomne mojego ulubienca Stinga. Gosc w masce ktory nigdy sie nie usmiechal a fikal jak malo kto :P Mimo udawania wrestling wciagal, walki byly dosyc interesujace i trzymajace w napieciu a cale widowisko doskonale wyrezyserowane. Gdybym mial okazje ogdac wrestling ( w otwartej tv) nie wykluczone ze wstawalbym rano aby zobaczyc grupke glupkow okladajacych sie krzeslami :smile: ole!

p.s.
jako ciekawostke podam ze Hulk Hogan nadal walczy. Podczas ostatniego pobytu w Stanach (2 lata temu) pan HH wystepowal w masce a nazywany byl Mr. America :smile:

p.s.2
nie wiem czy ktos pamieta historie dwoch Stingow (dokladnie nie pamietam lecz jeden byl chyba falszywy). Czy mialby ktos link z ta historia?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2005, 17:15

po pierwsze - pozdro z Norwegii :P
po drugie - kazdy, kto mysli ze Wrestling jest na serio, powinien isc do okulisty. Mimo to, tak jak DjJuve, kiedys lubilem ogladac to widowisko (chyba najlepsze okreslenie). Pamietam powtorki na TV4 w godzinach rannych, kiedy to wszyscy spali a ja ogladalem wrestling. Ach, dawne dzieje... :roll:
po trzecie - moim ulubionym zawodnikiem byl Hulk Hogan :] mial fajna brode i nawet calkiem niezle gral w paru filmach...
po czwarte - Norwegia jest piekna ! :P


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2005, 15:06

Widze ze temat nie budzi zbytniego zainteresowania ale mimo wszystko odswieze go.Powod jest nastepujacy : bardzo chce obejrzec walke teamu X-Generation a ze nie moge znalezc go na Emulu to mam prosbe do was forumowicze :wink: Ma ktos moze namiary na miejsce skad mozna to sciagnac?A moze ktos posiada na dysku walke lub wlaki tego teamu i jest w stanie to udostepnic ??
Z gory dzieki.Pozdro


un

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 listopada 2004
Posty: 3
Rejestracja: 13 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 16:38

moge zalatwic odcinki wwe wrestling z tego miesiaca jak chcecie to piszcie 7540711


ODPOWIEDZ