Kompilacje by Alexxxxx

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
djse

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 71
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 21:20

Przyłączam się do Lorda Juve ,czy może ktoś kto ma już ten plik umieścić go na jakimś serwerze ,bo ten w wersji free póki co nie działa ....????????


Juve moim ulubionym klubem , Del piero pilkarzem
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 21:58

Alexxxxx pisze: Wersja poprawiona już w granicach 1h będzie na serwerze JP, obecnie 75%. Plik 'waży' 81 mb. Jest nadal w rozdzielczości 320 na 240 (jakość idealna), ale spokojnie możecie oglądac na dwa razy większej rozdzielczośći, bo jakość i tak jest wtedy bardzo dobra. Poprawiłem trochę przejścia ściezki dźwiękowej. Mam nadzieje, ze spodoba Wam się ta pozycja w lepszej jakości, trochę poprawiona. I podzielicie się ze mną swoją opinią na temat poprawionej wersji. Pozdrawiam
Tak jak obiecałem:

http://www.juvepoland.com/download.php?op=get&id=507

Zapraszam do ściągania, oglądania i oceny mojej ulepszonej pracy, w lepszej jakości. Teraz zobaczycie całkowicie dokończone dzieło. Czekam na Wasze nowe/kolejne opinie...

Pozdrawiam


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Kombinat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 96
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 22:32

Kompilacja wspaniała. Wzruszyłem się tak ja inni... Poważnie. Zresztą mi dużo nie trzeba do tego :) Coś wystarczy dobrego o aleksie i już mnie to porusza :)

Ulepszona wersja... Zmiany kosmetyczne. Jakość wyraźnie lepsza. Lepiej się ogląda dzięki temu. Muszę tylko zarzucić Ci, że nie przy wszystkich bramkach są informacje co do tych bramek.

Mam pewne watpliwości co do Twoich następnych kompilacji. Jak wiadomo o DP nie trudno coś znaleźć, wielbią go wszyscy. Nie mam pojęcia jak sobie z innymi zawodnikami poradzisz... Skąd weźmiesz materiały... A bez wystarczającej ilości materiałów one nie będą tak wspaniałe jak ta.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2005, 22:59 przez Kombinat, łącznie zmieniany 1 raz.


Łukasz22

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 czerwca 2005
Posty: 2
Rejestracja: 22 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 22:35

Kurde oba tew adresy cos mi nie dzialaja mozecie mi dac jakis dobry zebym sobie to obejrzal bo chetnie bym to zobaczyl


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 22:42

DZięki Alexxxxx, już ściągam, napewno to będzie coś wspaniałego, nie widziałem wcześniejszej wersji więc się nie będe wypowiadał na temat co było w niej złe, zresztą napewno było równie wspaniała, bo przecież opowiada o Del Piero :lol:. [/b]


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8861
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 10:21

Mistrzostwo!! Tak można określić ten 17 minutowy filmik. Jestem pod ogormnym wrażeniem. Filmików, przeróżnych z Del Piero, jak zresztą każdy, mam na dysku mnóstwo, ale ten wybija się szczególnie. Widać w nim fantazję i ogólnie dobry pomysł na zrobienie tej kompilacji. Świetnie ukazuje ona naszego króla, jak stawiał kroki na tron. Cóż więcej pisać, strzelił tyle pięknych i ważnych goli...już odliczam kiedy staniemy się świadkami historycznego wydarzenia, kiedy Del Piero prześcignie Bonipiertiego w ilości strzelonych goli. Ponadto wydaje mi się, że spokojnie dobije do 200 goli :twisted: Jednak trzeba zwrócić uwagę, że nie ma on już tak pewnego miejsca w składzie jak kiedyś....

Po obejrzeniu filmu nasuwa mi się 1 pytanie....gdzie te rzuty wolne mistrzu? Gdzie? :(

Gratulacje Alexxxxx.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 11:15

mi ta komplikacja od Alexxxxa nie dziala nie wiem czemu :cry: a obejzal bym se cos o Alexie del piero moze ktos wie w czym problem??bo mi pisze tak jak wchodze w ten link od alexxxxa:Template->make_filename(): Error - file does not exist

P.s mam male pytanie przez jakie programy wy robicie te komplikacje ?? :oops: bo nigdy jeszcze nie robilem a mam dopiero 15 lat :P :roll: jak ktos wie niech mi napisze bede wdzieczny :wink:


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 11:19

Pozostaje mi dolaczyc sie do tych wszystkich pochwal.. naprawde jestem pod wrazeniem tej kompilacji. Uwazam, ze muzyka jest swietnie dobrana, nawet Craig David, za ktorym osobiscie nie przepadam :roll: pasuje tutaj niezle. Po raz kolejny potwierdza sie to, jak muzyka moze wiele wniesc do filmu czy jakiejs kompilacji. O ile jest oczywiscie dobrze dobrana :)

I powiem szczerze jeszcze jedno. Zauwazylem jedna rzecz, ktora mnie nawet lekko zaskoczyla. Ta kompilacja pomogla mi spojrzec na Del Piero troche pod innym katem.. :roll: Dotychczas bylem troche zniechecony do niego jako do calej postaci, zwiazane to bylo z okresem, kiedy nie mogl sie poszczycic wysoka forma. Ta kompilacja pomogla spojrzec na niego w kontekscie calej pracy, jaka wykonal i wykonuje dla Juve i reprezentacji Wloch. Naprawde, duzo mi dala ta kompilacja. Moze tyo idiotyczne, ale naprawde tak jest. :roll:

Jeszcze raz uklon w strone Alexxxxx'a. Czapki z glow. :bravo:


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 16:04

Muszę przyznać, że był to jeden z niewielu tematów, które odwiedziłem podczas mojej przerwy :wink: . Kompilacja Alexxxxxa stała się tak sławna, że nawet link do niej dotarł do mnie przez Gadu-gadu. A jest rzeczywiście świetna. Wszystkie kompilacje, które pojawiały się do tej pory, polegały na ściągnięciu plików związanych z danym piłkarzem z JP i zrobienie z tego całości. A na Twoim filmie były 2-3 bramki, które widziałem pierwszy raz w życiu :shock: . Do tego fantastyczna muzyka, wszystko ładnie połączone. Komilacja cudowna, naprawdę. Pozostaje nam tylko czekać na następne, miejmy nadzieję, że równie dobre :wink: .

P.S. Kiedy powstał pokój "Multimedia i TV" :shock: ?


:roll:
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 16:18

Alex jestem pod wielkim wrażeniem !!! Kompilacja jest wspaniała !! Momentami aż się wzruszyłem :!: moglbym ja ogladac caly czas i by mi sie nie znudzila !! napewno wlozyles w nia wiele pracy i posiweciles duzo czasu... jest po prostu superrr... :-D bardzo podobają mi się dopiski między kolejnymi etapami kariery alexa... bardzo dobrze dobrana muzyka :-D duzo czasu tesh napewno poswieciles na znalezienie filmikow z początków kariery Del Piero... praca po prostu wspaniała !! wielkie gratulacje !!!

Forza Juve !!
Forza Alex Del Piero !!
Forza Alexxxxx !!

Pracę w skali od 1 - 10 oceniam na 15 !! :-D jeszcze raz wielkie gratulacje...


Sky is the limit!
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 19:13

Oj, beze mnie JP by zginęło :P Oto działający link:

http://www.juvepoland.com/download.php?op=get&id=511


Obrazek
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 22:50

Kompilacja Bardzo mi sie podoba. Piekne bramki, ladnie dobrana muzyka... najlepsza czesc z kontuzjami. Taka wzniosla :)
Ale wiele bramek juz widzialem:P choc nie stracily swej urody. Bardzo dobra robota, pochlaniajaca na pewno wiele czasu, ale warto bylo !
Moja ocena:10/10. za trud, poswiecenie, no i bardzo solidne wykonczenie !
Pozdro


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 21:01

Wszystko spoko gdyby nie to ze wlasnie skonczylem swoja (12 minut) a tu patrze ktos mnie uprzedzil i zrobil lepsza :) wiele lepsza
gratuluje...


Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 22:38

Najlepszy filmik jaki widziałem o A. Del Piero :smile: . Oby więcej takich filmików :wink: . Oby po tym sezonie mogłes dodac kilkanascie takich świetnych akcji jak za dawnych dobrych lat Del Piero.

Z tego filmiku jasno wynika że pajeczyny w okienkach mogły utrzymac sie tylko wtedy, kiedy Del Piero nie grał na te bramki :D


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 23:09

Nie mam zwyczaju sciągania kompilacji zawodników, lecz te pochwały, które zobaczyłem w tym temacie, jak również osoba Kapitana skusiły mnie.Obraz przedstawiający Del Piero wykonany przez Alexxxxx'a niewątpliwe chwyta za gardło.Idealnie dobrana muzyka, najważniejsze wydarzenia z życia piłkarskiego naszego Króla , film można oglądać non stop i zawsze pozostaje żal.Nie widziałem poprzednich prac użytkowników JP, ale wysoko postawiłes poprzeczke Alexxxxx.Nie będę oryginalny.Gratulacje!.


ODPOWIEDZ