Snooker

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 19:42

Przyznam, że nie przepadam i nie znam za bardzo zasad :D Oprócz wbijania bil jak w bilardzie, który właśnie bardziej lubię. Wiem, że na Eurosporcie mozna czasami obejrzeć. A w tym roku były chyba mistrzostwa świata właśnie na Eusrosporcie pokazali coś.


Z Juve na dobre i złe!
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 20:32

Ha ha wreście coś dla mnie :bravo: . Interesuje się to wspaniała grą od ponad 2 lat i oglądam wszytko co pokazuje Eurosport . Cudowna , gentelmeńska (aż do przesady momentami :D ) gra , która naparwde ma mnóstwo fanów na całym świecie . Potrafie dosłowinie całymi dniami zatracać sie przed TV i patrzeć co wyprawiają najlepsi na świecie w tą wspaniała gre.

Okazji zagrać narazie nie miałem , ponieważ w Polsce :angry: "poziom" stołów Snookerowych woła o pomste do Nieba :doh: . Ale z roku na rok jest ich coraz więcej i należy mieć nadzieje że doczekamy się "poważnych" klubów Snookerowych . Z polskich snookerzystów najlepiej prezentuje sie Rafał Jewtuch , zresztą jeden z komentatorów na Eurosporcie (którzy bija wszytkich pozostałych sportowych komentatorów w TV !! :dance: )

Dla wszytkich zainteresowanych - polecam www.snooker.pl --> można znaleśc wszytko co związane z tą gra .


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Artur_JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 22
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 21:13

Ha ha wreście coś dla mnie . Interesuje się to wspaniała grą od ponad 2 lat i oglądam wszytko co pokazuje Eurosport . Cudowna , gentelmeńska (aż do przesady momentami ) gra , która naparwde ma mnóstwo fanów na całym świecie . Potrafie dosłowinie całymi dniami zatracać sie przed TV i patrzeć co wyprawiają najlepsi na świecie w tą wspaniała gre.
Oj tak ja także, gdy jest relacja nie ruszam się z miejsca. 2MAN to powiesz o moim forum ?
PS. Macie bezsenności oglądajcie snookera :lol:


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 21:17

No po piłce nożnej i siatkówce Snookera lubie chyba najbardziej oglądać w TV. Wszystkie turnieje które lecą na eurosporcie oglądam.
Moim ulubionym zawodnikem jest Hendry i jeszcze Stephen Maguire.


dawidm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 października 2004
Posty: 99
Rejestracja: 19 października 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 22:01

heh, ja grałem już kilka partii (z 10-15) w snookerka. Naprawdę fajna zabawa :) Mam nadzieję kiedyś sprawić sobie taki stół (na razie mam tylko do tradycyjnego bilarda). Pozdrawiam wszystkich fanów tej dyscypliny :P


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 22:24

Artur_JUVE pisze:2MAN to powiesz o moim forum ?
Forum ładne i przejrzyste - ale szczerze ,to nie masz za dużo "szans" w starciu z Forum z www.snooker.pl :naughty: . Niestety tam jest najwiecej zarejestrowanych ,bo oprucz forum masz jeszcze wszystko co związane ze Snookerem ... i czasem chodzi a czasem nie, coś ze "stabilnością" nie tak chyba :| ale życze powodzenia :dance:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2005, 00:25

2MAN pisze:oprucz forum masz jeszcze wszystko co związane ze Snookerem ... i czasem chodzi a czasem nie, coś ze "stabilnością" nie tak chyba :|
dokladnie..

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

ps: oprócz - sie pisze


Artur_JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 22
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2005, 09:13

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
Słuchajcie ten błąd jest ogólny od serwera. Wszystkie fora na fora.pl nie działają nie tylko moje zajrzyjcie póżniej a będzie już ok.
Moim ulubionym zawodnikem jest Hendry i jeszcze Stephen Maguire.
Moimi też + Matthew Stevens :wink:
Pozdrawiam uzależnionych od snookera :P


olekkrzyz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 4
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 lipca 2005, 10:13

Ja gram w snookera na www.wp.pl

Chętnych zaprasam :!: możemy pograc


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2005, 10:29

BVB pisze:ps: oprócz - sie pisze
Sorki , chyba jedna z moich pierwszych "literówke" :smile:

Ja troche grałem na http://www.gamedesire.com/online.game-s ... liard.html

a o ulubionych Snookerzystach innym razem :smile: teraz ciekawostka :

wyobrażcie sobie że , w Angli (rodzimym kraju tej dyscypliny) płaci się za Kart Członkowską - 13 funtów (ok. 90 zł) za cały ROK !! :angry: gdzie dostajesz własnych kij , oraz możliwość grania kiedy chcesz na halach , na których znajduje sie po 20-30-40-50 stołów(w zależności od wielkości i renomy klubu) Snookerowych :pray: ... u Nas za godzine :angry: :angry: :angry: gry w Snooka -płacimy 12 zł :doh: i ja np. żeby zagrać w Snookera musze jechać najbliżej do Krakowa czyli 300 km :doh: ... takie realia w Polsce :|


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Artur_JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 22
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2005, 22:14

2MAN pisze:
BVB pisze:ps: oprócz - sie pisze
wyobrażcie sobie że , w Angli (rodzimym kraju tej dyscypliny) płaci się za Kart Członkowską - 13 funtów (ok. 90 zł) za cały ROK !! :angry: gdzie dostajesz własnych kij , oraz możliwość grania kiedy chcesz na halach , na których znajduje sie po 20-30-40-50 stołów(w zależności od wielkości i renomy klubu) Snookerowych :pray: ... u Nas za godzine :angry: :angry: :angry: gry w Snooka -płacimy 12 zł :doh: i ja np. żeby zagrać w Snookera musze jechać najbliżej do Krakowa czyli 300 km :doh: ... takie realia w Polsce :|
No właśnie aż mnie nosi i głowa mi w ścianę ucieka wrrrr :angry: Ja muszę jechać aż do Poznania. Koszt: 15 za 1 h gry + przejazd + obiad = :angry: :doh: :angry: Szkoda gadać :evil:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 lipca 2005, 10:11

Ja podobnie jak wielu z Was tez sledze wszystkie tury na Eurosporcie...i mam pytanie...z tego co sie orientuje sezon zaczyna sie nmiej wiecej tak jak nasz rok szkolny..i nie wiecie moze dokladnie kiedy bedzie na Eurosporcie pierwszy turniej pokazywany??bo juz sie nie moge doczekac :twisted:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Artur_JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 22
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2005, 11:11

W połowie sierpnia. Zobacz więcej TUTAJ :-D [/url]


ODPOWIEDZ