Liczka OUT!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 17:55

Tak więc potwierdziło się... Werner Liczka nie jest już trenerem Wisły Kraków! Zapowiada się rewolucja w Białej Gwieździe, bo do dymisji podał się Basałaj, trener zwolniony, największa gwiazda klubu idzie pod młotek... no zobaczymy co się stanie, ale nie wróżę z tego nic dobrego, bo na tak krótkim okresie czasu, zmiany takiego kalibru, raczej nie wyjdą wiślakom na zdrowie, ale czas pokaże. Ja im ze swojej strony życzę jak naj(kaszel)ej :twisted:

Szczegóły -> http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&id=8923


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 18:13

czyli można się spodziewać przyjścia do Wisły Jerzego Engela. No chyba, że... Pan Cupiał dogada się z Henrykiem Kasperczakiem i ten powróci na stanowisko trenera Wisły :roll: chociaż po tym wszystkim co było między nimi nie wydaje mi się, aby obaj panowie chcieli kontunuować współprace... aczkolwiek moim zdaniem byłoby to najlepsze rozwiązanie dla Wisły.
Nie da się ukryż, że zapowiada się wielka rewolucja przy Reymonta, zobaczymy tylko co z niej wyniknie ;)
pozdro dla wszystkich Wiślaków :>
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2005, 18:15 przez Ultras, łącznie zmieniany 1 raz.


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 18:14

Yhym.... Szkoda mi trochę Wisły, ale sami sobie na to zapracowali... Może w miejsce Żurawskiego kupić Łobodzińskiego ? Dobrze sobie radzi z piłką... Co do trenera... Cóż, polska mentalność, zwalnianie najlepszych, po jednej wpadce... Szkoda gadać.

Słyszał ktoś o Klaudiuszu Ząbeckim ?


Go hard, or go home.
gandalf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 120
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 18:52

No wreszcie działacze przejrzeli na oczy!Chciałbym aby pan Kasperczak wrócił ale to raczej mało prawdopodobne.Pewnie Engel zostanie nowym trenerem.No cóz pozyjemy zobaczymy najwazniesze są teraz eliminacje do Ligi Mistrzów obojętnie z jakim trenerem ważne z jakim skutkiem


Forza Grande Juve
Obrazek
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 19:11

Jamal_TH pisze: Co do trenera... Cóż, polska mentalność, zwalnianie najlepszych, po jednej wpadce... Szkoda gadać.
Źle zrozumiałem czy mówisz o Liczce?? To jakiś żart, tak??


To najlepsze co mogło się stać!! Liczka out, Basałaj out!!!! Czekamy na Engela...


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 19:14

Michal17 pisze:
Jamal_TH pisze: Co do trenera... Cóż, polska mentalność, zwalnianie najlepszych, po jednej wpadce... Szkoda gadać.
Źle zrozumiałem czy mówisz o Liczce?? To jakiś żart, tak??
Nie nie nie... Źle zrozumiałeś :) Chodziło mi o Kasperczaka, napisałem trochę niejasno, więc miałeś prawo źle zrozumieć. Wisła będzie pokutować, za zwolniene Kaspra.


Go hard, or go home.
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 19:59

gandalf pisze:No cóz pozyjemy zobaczymy najwazniesze są teraz eliminacje do Ligi Mistrzów obojętnie z jakim trenerem ważne z jakim skutkiem
No tu masz racje..ale prawda jest taka ze po takich perypetiach zwiazanych z odejsciem Kasperczaka Wisle konieczna byla stabilizacja..a działacze klubu wybrali sobie najgorszy chyba moment..niedlugo kwalifikacje do LM i nie sądze zeby Wisla zdolala je przejsc..chociaz bardzo bym tego chcial..nie mowie ze Liczka nie zaslugiwal na zwolnienie ale trzeba bylo to zrobic wczesniej albo pozniej...teraz to chyba juz niewiele da...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2005, 15:07

Jerzy Engel został nowym trenerem piłkarzy Wisły Kraków - poinformował w środę klub podczas konferencji prasowej.

Były selekcjoner reprezentacji Polski podpisał trzyletni kontrakt. Zastąpił Czecha Wernera Liczkę, z którym w środę rozwiązano umowę za porozumieniem stron.

O godz. 18.00 Engel poprowadzi pierwszy po wakacyjnej przerwie trening drużyny mistrza Polski.


zrodlo


Jak dla mnie swietna decyzja, Engel wg mnie jest naprawde swietnym trenerem, wkoncu doprowadził rep. Polski do MŚ. No fakt ze na mistrzowstwach tzw. "gorące kubki" nie zagrały jakos swietnie, ale juz sama obecnosc na MŚ jest juz duzym sukcesem.

Ale sam trener to nie wszystko, Wisła przed sezonem jeszcze się nie wzcniła; a najlepsi gracze w osobach Żurawskiego, Szymkowiaka, Gorawskiego odeszli i osłabili mistrzow Polski, żeby grac w LM myslę, że Wisla powinna się wzmocnic, bo z taka kadra to raczej LM jest poza zasiegiem Białej Gwiazdy...

Edit:
*Żurawski jest juz prawie zawodnikiem Celtiku jak chyba każdy wie
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2005, 15:15 przez bartus, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2005, 15:59

Już od jakiegoś czasu mówiło się,że Liczka zostanie zastąpiony Engelem.Czech to bez wątpienia osoba potrafiąca wykreowac swoją osobe,ale nie przemawiają za nim wyniki.Co prawda dociągną Krakiowian do tytułu,ale zrobił to w marnym stylu i można stwierdzić,że ten tytuł to w 90% zasługa byłego szkoleniowca Wisły Kasperczaka.Do tego wszystkiego dochodzi odpadnięcie z Pucharu Polski i to ze słabym Zagłebiem Lubin.
Engel to trener uznany ma za sobą doświadczenia wyniesione z pracy menadżerskiej,prowadził także reprezentacje Polski,ale zdąrzył już zdenerwować część kibiców Wisły chęcią sprowadzenia do zespołu swojego ulubieńca Piotra Świerszczewskiego(http://www.90minut.pl/news.php?id=296866).Sądze,że Wisła Engela będzie silniejsza od Wisły prowadzonej przez Liczke,jednak nie przewiduje,że będą oni dominować w lidze jak to miało miejsce w ostatnich dwóch sezonach.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
kiulik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 czerwca 2005
Posty: 1
Rejestracja: 30 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2005, 20:20

Powrot Engela moze wiazac sie z powrotem "radosnej" Wisly. Jesli by sie tak stalo, byloby to bardzo dobre dla calej polskiej pilki.

Brak w Polsce drugiej druzyny grajacej radosnie, a nie tylko broniacej dostepu do wlasnej bramki. A za kadencji Liczki nawet Wisla stala sie takim zespolem.

Liczka odszedl, gdyz byl slaby pod wzgledem marketingowym oraz nie mogl sie dogadac z gwiazdami Wisly. Nie mial rowniez mysli co do transferow.


[Transfery piłkarskie] | [Forum Sportowe]
Redaktorzy, newsmani, moderatorzy poszukiwani.
wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2005, 21:00

Uwazam, ze zle potraktowano Liczke - tak sie nie powinno postepowac z ludzmi. Postawione przed nim cele osiagnal, ale co tam - na bruk z nim :cry:


Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2005, 21:12

No nie szkoda że zwolnili Liczkę :( , już myślałem że w przyszłym sezonie Wisła będzie taka słabiutka a tu nagle jego zwalniają.
Mogliby mu jeszcze dać szansę i zostawić go na połowę następnego sezonu ( :smile: )
Dla wisły teraz jest oczywiście lepiej że zatrudnili Engela bo rzeczywiście Werner odstawiał wielką kichę w Krakowie :wink:


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2005, 10:36

Henryk Kasperczak i JErzy Engel - najlepsi polscy trenerzy w ostatnich latach. W wiśle był już Kasperczak i zarząd tego klubu niepotrzebnie zwolnił go z funkcji trenera więc teraz pora na ENgela. UWażam że jest on o wiele lepszy od Liczki i w pełni zasługuje na prowadzenie klubu z Krakowa.. Życze p.Engelowi dużo wygranych i awansu do ligi mistrzów (ten cel teraz wydaje sie bardziej prawdopodbny niż wtedy gdy wisłe prowadził Werner Liczka)
Mimo to żę Liczka był słaby uważam że nie jest fair taka postawa wobec niego przez zarząd klubu Wisła


ODPOWIEDZ