Polska-Azerbejdzan 8-0

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Ampartumpur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2004
Posty: 59
Rejestracja: 06 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 09:39

Frankowski - Simply THE BEST :D Ale mnie zaskoczyli, cala drużyna sie starała :shock: ! Nawet jak już wygrywali te 4 czy 5 do 0 . Oby tak dalej, no i zeby nie popadli w samozachwyt przed meczem z Irlandią Płn. 8)


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2005, 13:18

A czy ktoś a Was zwrócił uwagę na gości jakich zaprosił do studia Pan Szaranowicz? Ściśle chodzi mi tu o jednego z tych gości, mianowicie o Agatę Passent :D Wspaniała felietonistka (kobieta wyzwolona), która swoimi błyskotliwymi wypowiedziami jeszcze bardziej umilała mi tamten wspaniały wieczór :-D Michał Pol ze studia Ligi Mistrzów przy niej wysiada 8) Słuchając jej można było dostać palpitacji serca :)

Może Irlandczycy wypiją dużo piwa i będzie łatwiej z nimi wygrać

:rotfl: :D :smile: :lol:

Kosowski ma taki niemiecki wąsik

:-D :D :shock: :rotfl:

Przy następnym meczu transmitowanym przez TVP rządam, aby w studiu była Agata Passent, Michał Pol i Jan Tomaszewski :prochno:

Edit: Tyle tych Poli... mogli mi się pomylić ;)
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2005, 13:24 przez bblackk, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2005, 13:22

bblackk pisze:Przy następnym meczu transmitowanym przez TVP rządam, aby w studiu była Agata Passent, Marek Pol i Jan Tomaszewski :prochno:
Ja nie chce zadnych politykow w studio (a szczegolnie tego Winetou :D ) :P chyba ze chodzilo ci o slynnego Michasia Pola :*


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Juventus33

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2005
Posty: 10
Rejestracja: 02 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2005, 14:57

To co oni potrafią wg. mnie okaże się w meczu z Anglią i Austrią.


ODPOWIEDZ