Polska - Irlandia Północna 1-0

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 08:58

Diego pisze:Praktycznie w każdym meczu Polski decyzje Janasa mnie dziwią, wydają się bezsensu. W meczu z Irlandią dziwiło mnie:
- to, że nawet na ławce nie zasiadł Saganowski
- wpuszczenie delikatnego Mili przeciwka twardym Irlandczykom
- nie wpuszczenie Smolarka
Efekt: w sześciu meczach eliminacyjnych zdobyliśmy 15 punktów :shock:
Wiesz co, ostatnio przeszla mi przez glowa wlasnie ta mysl- ze przeciez nie wiadomo, jak to nazwac- ironia losu, nieporozumienie, szczescie, czy tez rzeczywiscie 'nos trenerski', madre decyzje? Heh no ale coz, dobrze ze punkty jak na razie nam wpadaja, przeciez gdyby nie mecz z Anglikami to pewnie mielibysmy lidera :roll:
Sluchaj, w sumie jak tak mialoby byc, to niech i stawia Rasiaka na bramce, jesli maja nam punkty wpadac :wink:
Z reszta podobnie wypowiada sie Frankowski: "Skoro z sześciu meczów pięć wygraliśmy, to na pewno pomysły taktyczne Janasa i Skorży mają jakiś sens. 15 punktów na naszym koncie nie mogło się wziąć tylko ze szczęścia" [http://sport.wp.pl/kat,1728,wid,6929575 ... 339739.221]
Diego pisze:Przed meczem Anglia-Azerbejdżan angielscy dziennikarze zastanawiali się czy Michael Owen będzie drugim zawodnikiem w historii angielskiej piłki, który strzeli pięć bramek w jednym meczu :lol: :roll: .
Oooo tego nie slyszalem :D hieh hieh, no co, prawie sie wstrzelil w te piec bramek.. :roll:


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 19:37

Nie zagraliśmy źle, zagraliśmy poprostu mało skutecznie. SZytuacji było kilka, powinnimy grac dokładnie po ziemi a nie próbować jakis niekonwencjonalych zagrań. Napewno cieszę się jak każdy z 3 punktów, nie ważne czy bramka została strzelona w 1, 18, 70 czy 86 minucie. Wazne, że udało sie nam strzlielić bramkę i zdobyć bardzo cenne 3 punkty. A co do decyzji Janasa to myślę, że są one jak najbradziej słuszne. Skoro zdobywamy 15 punktów na mozliwych 18 to możemy być naprawdę zadowoleni. Przecież nikt się tego nie spodziewał. Janas jest profesjonalistą, a póki co rozliczajmy go z wyników a nie z przeprowadzonych zmian.


ODPOWIEDZ