Co z mundialem w tvp

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
juveziom

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 10
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 21:58

Mam nadzieje że jakaś telewizja pokaże mundial bo wiem że nasze orły tam awansują i miło będzię popatrzeć jak wygrywają(marzenia) :-D
będzie to klęska tvp i korzeniowskigo jeżeli nikt nie pokaże mundialu


a wiecie moze czy poslat sport będzie pokazywał mecze
bo jeśli ani tvpp ani polsat sport to naprawdę sieę wkurzę :evil:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 22:36

Do mundialu ponad rok, transmisja kosztuje około 50 mln złotych, co na nasze stacje jest dużo, czyżby ? Z kazdego roku TVP dostaje 500 mln złotych za abonament, czy 10% z tej sumy nie mogli by przeznaczyć na wykupienie praw ? okazuje się ze bedzie to bardzo trudne, ponieważ pan. R.Korzeniowski nie lubi piłki. Jednak może Polsat sie postara ;)


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 23:48

Hey! nie moze byc, zeby w TVP nie pokazywali mundialu!!!! Przeciez to bedzie kleska!!! Jest naprawde wielu ludzi ktozy nie maja prywatnych telewizji typu POLSTA SPORT (naprzyklad ja teraz). Szczerze to raczej watpie, zeby nie puscili mundialu w TVP - przeciez ma to wieksza ogladalnosc niz Olimpiady!!


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 10:05

Po tekstach Korzenia ze za duzo piłki jest w tv (a przynajmniej tak mozna bylo rozumiec jego slowa) to nie zdziwie sie jesli nie wykupią.
Natomiast Polsat twierdzi ze ciagle cos tam negocjują ale jeszcze duzo czasu.
Owszem tylko prawa - z tego co wyczytałem - beda drożały,wiec zeby za jakis czas nie obudzili sie z ręką w nocniku.
Mam nadzieje ze ktos sie pospieszy jednak.
Ja najchętniej widziałbym je w TVP
Ostatnio zmieniony 13 marca 2005, 11:12 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 10:21

tez gdzies slyszalem ze prawa do prezentowania mundialu kosztuja 50 mln zlotych :roll: ale jak Polacy awansuja to napewno duzo rzesza kibicow bedzie ogladala poczynania naszych orlow, zwlaszcza jak wyjdziemy z grupy<marzenia :D >, jesli TVP nie wykupi praw to duzo kibicow pozosatanie bez mozliwosci oglodania mundialu, jakby na polsacie sport lecial mundial to ja bym musial sie wybrac do jakiegos pubu :wink:


Obrazek
Tony

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 7
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 10:41

Korzeniowski powiedzial " za duzo pilki jest w tvp" :))))))))) co za gosciu... NA prawde duzo tej pilki co dwa tygodnie liga mistrzow ( jezeli gra ) i co tam jeszcze maja??? Mudndial to NAJWIEKSZE pilkarskie swieto !!! Jezeli tvp nie wykupi praw to beda skonczonymi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z panem K. na czele !!! Jak mozna w ogole tak argumentowac, ze za duzo pilki ! ! ! ! ! Co do polsatu Sport - oni raczej tak jak 3 lata temu wykupia prawa.


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 17:32

Mi coraz mniej zaczyna sie podobać polityka Korzeniowskiego.
Trzeba mu oddać to, że jako zawodnik był wielkim mistrzem, jednya z najwybitniejszych osób w polskim sporcie. Jego działalność w TVP chyba mu jednak duzo fanów nie przyniesie. Juz na początku jego rządów słyszałem, że będzie głównie inwestować w lekkoatletyke. Teraz natomiast słysze, że w TVP nie ma byc mundialu.
No wolne żarty, a gdzie tutaj jest zwykły szary człowiek. Z jego checiami juz nikt sie nie liczy. Telewizja ma byc dla ludzi, a nie ludzie dla telewizji, żeby nabijac abonament. Gdy słyszałem wypowiedzi posłów w sejmie, to omal nie dostałem nawrotu choroby. Co to ma znaczyć?? Czy to tak dużo kasy?? Za reklamy w miedzyczasie zarobily by z nawiązką.
Pozostaje jeszcze Polsat. Nie wszyscy maja jednak Polsat Sport. ja naprzykład należe do takich osób i jesli kolejny Mundial bede musiał śledzic na stacjach zagranicznych, przy radiu lub jeszcze inaczej to nie wytrzymam.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 18:22

hmm. ja cos slyszalem, ze po MS 2002 w Korei i Japonii to nastepnym razem TVP juz wykupi prawa do transmisji Mistrzostw Swiata... oby to byly sprawdzone informacje. moim zdaniem pan Korzeniowski zrozumie powage sytuacji i zakupi prawa do MS! to zbyt duza impreza, a do tego odbywa sie u naszych zachodnich sasiadow, zeby publiczna TV miala ja "przeoczyc" a jesli repreza awansuje to jeszcze podgrzeje atmosfere i TVP napewno wykupi prawa. hmm... jesli TVP wykupila prawa do Euro 2004 to czemu by nie miala transmitowac MS 2006? jestem dobrej mysli i wierze w TVP. moze bedzie tak ze Polsat wykupi prawa do Ekstraklasy, ma juz PP, ma Puchar UEFA to zostawi te mistrzostwa TVP?


Juve per Sempre
ODPOWIEDZ