Bayer Leverkusen

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 09:46

Bayer Leverkusen ktory w tych rozgrywkach moze spasc do 2 Bundesligi zajmuje 16 pozycje i ma tylko 30 pkt , traci do 15 druzyny ktora jest Borussia Moenchengladbach 3 pkt. !! Przypomnijmy ze spadaja 3 druzyny ... Co sie stalo z Bayerem Leverkusen , przeciez rok temu gral w finale LM a teraz ... a moze chodzi o odejscie czolowych zawodnikow ... co o tym sadzicie ??Jaka jest tego przyczyna ? Pozwolilem sobie zalozyc temat bo cosik tu pusto :)


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 15:39

napewno odejscie czolowych graczy bylo jednym z czynnikow ale sa napewno i inne. Nie znam atmosfery jaka panuje w tym klubie ale moze ona byc nie najlepsya a to tez ujemnie wplywa na to co team pokazuje na murawie. No ale brak graczy takich jak Ballack, Ze Roberto to wielki cios, ale nie zapominajmz ze maja rowniez w swoich szeregach nadal wielu graczy o duzej klasie. Rownie dobrze moznaby zadac pytanie co sie stalo z barcelona bo im to gwiazd nie brak.

( sorry za kaleczenie gramatyki ale jestem zamulony :P )


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 15:52

No Bayer w tym sezonie spisuję się katastrofalnie! Trudno wiedzieć co jest przyczą tego. Jak pamiętamy w tamtym sezonie grali w finale LM i pucharu Niemiec i w ostatnich kolejkach przegrał walkę o mistrzostwo. Myślę , że i odejście Ze Roberto i Ballacka też ma w tym swój udział. Gwiazd im niebrakuje myślę , że przyczyną może być jakaś niemiła atmosfera w klubie :? No ale oni mnie niobchodzą , ja widzę tylko mój najukochańszy JUVENTUS :!: :wink:


Obrazek
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 18:14

To jest katastrofa dla tego klubu ze rok temu walczyl o najwyzsze cele w europie i niemczech ,a w tym sezonie musi sie bronic przed spadkiem . Dziwie sie ze to jest ta sama druzyna co w tamtym sezonie . Czy odejscie 2 czolowych pilkarzy moze tak duzo zmienic :shock: Mam nadzieje ze Bayer sie utrzyma w bundeslidze bo duzo by stracila liga na atrakcyjnosci przeciez tam jest tylu dobrych pilkarzy m. in. Butt , Lucio ,Schneider ,Kaluzny :) ,Babic , Neuville ,Juan,Franca ,Basturk .Dla mnie to jest nie zrozumiale jak zespol z takimi gwiazdami broni sie przed spadkiem.


bar_ti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 39
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 10:42

Dlaczego bronią się przed spadkiem ?
Odpowiedź jest bardzo prosta : bo gra tam R. Kałużny :D :D


OGGI. DOMANI. SEMPRE. FORZA JUVE!!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 18:37

Niemiecka liga była kiedyś jedną z najlepszych w Europie. Była, dopóki nie przyszli do niej Polacy. Polak potrafi :!:


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 18:45

Łukasz pisze:Niemiecka liga była kiedyś jedną z najlepszych w Europie. Była, dopóki nie przyszli do niej Polacy. Polak potrafi :!:
:lol: pokazali im inny styl bycia i złoty śwrodek na "nic nie robienie" to teraz sie rozpada wszystko w niemczech. Dobrze że nie ma nikogo we włoszech :wink:


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 18:54

Szczerze mówiąc niewiem co sie stało z Bayerem..Co prawda odeszli Ballack i Ze Roberto ale jak juz ktos wspomniał zostało kilku niezłych piłkarzy.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 14:30

Troche żałuje Bayeru bo kiedyś była naprawde mocną drużyną no i wygrali z Menchesterem :lol:


Juve4ever

gg 3417094
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 15:24

Bayer otrzyma odszkodowanie w przypadku degradacji

Bayer Leverkusen otrzyma 7 milionów euro odszkodowania w przypadku spadku do drugiej ligi. Dyrektor fanansowy klubu Wolfgang Holzhäuser przed dwoma laty zawarł umowę z jednym z towarzystw ubezpieczeniowych, która gwarantuje klubowi odszkodowanie w przypadku degradacji. Taka polisa była niezwykle kosztowna i według doniesień niemieckich mediów wynosiła pół miliona euro.

"Wtedy wszyscy uważali mnie za szaleńca" - skomentował fakt zawarcia umowy ubezpieczeniowej Wolfgang Holzhäuser, który jednak nie potwierdził kwot z nią związanych.


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 15:34

BIGGI pisze:Bayer otrzyma odszkodowanie w przypadku degradacji

Bayer Leverkusen otrzyma 7 milionów euro odszkodowania w przypadku spadku do drugiej ligi. Dyrektor fanansowy klubu Wolfgang Holzhäuser przed dwoma laty zawarł umowę z jednym z towarzystw ubezpieczeniowych, która gwarantuje klubowi odszkodowanie w przypadku degradacji. Taka polisa była niezwykle kosztowna i według doniesień niemieckich mediów wynosiła pół miliona euro.

"Wtedy wszyscy uważali mnie za szaleńca" - skomentował fakt zawarcia umowy ubezpieczeniowej Wolfgang Holzhäuser, który jednak nie potwierdził kwot z nią związanych.
Hehe niezle niezle - to juz znamy przyczyne kryzysu - specjalnie grjaa zle zeby spasc bo kasiory im trzeba :D :D :D :D


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2003, 20:04

Przed nami ostatnia kolejka ligi niemieckiej ... wiemy ze mistrzem zostal Bayern Monachium natomiast nie znamy druzyny ktora jako 3 spadnie do II Bundesligi a moze to byc albo Arminia Bielefield zajmujaca 16 pozycje i majaca na swym koncie 36 pkt o jeden mniej od Bayeru ktory zajmuje 15 miejsce majac 37 pkt ...wszytko rozstrzygnie sie w ostatniej kolejce ... ARMINIA !! :D


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 19:07

No i Bayer pozostal a spadla Arminia ... szkoda mi Arminii :(


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 22:19

No tak szkoda Arminia niezasłużyła na spadek . Murawski i Bogusz będą grać w 2 lidze. Bo Wichniarek ma przejść do Herthy więc zostanie w 1 lidze. Ale Arminia potrafiła wygrać nawet z najgroźniejszymi szkoda, myślę, że niesprawiedliwie spadła. No ale cóż taka jest piłka....


Obrazek
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 maja 2003, 23:37

Z Arminnii odejść ma Wichniarek a jego nastepcą prawdopodobnie będzie Michał Chałbiński z Odry Wodzisław.Możliwe że znów polski napastnik będzie królem strzelców 2 bundesligi :wink:


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ODPOWIEDZ