Juventus-Milan (Liga Mistrzów, FINAŁ)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 17:40

Wszyscy wierzymy w Juve! Mecz mzoe byc dramatyczny ale pewno kazdy chce by jak najszybciej padl kozystny wynik dla Juve i najlepiej niech to bedzie tak jak w meczu z Realem... ehhh balagam Was JUVE wygrajcie!! BOZE DAJ NAM SILY!!! AMEN!


piteRTS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2002
Posty: 25
Rejestracja: 08 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 18:23

Już niedługo sie zacznie długo oczekiwany mecz ,mam nadzieje że bedzie to super widowisko które zakończy sie Naszym Zwycięstwem :-D które Nam sie należy :twisted:
Najpierw zostawilismy Milan za sobą w lidze i dzisiaj bedzie podobnie i to My bedziemy świętować :-D

FORZA JUVE


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 20:16

przed chwilą połączyli sie z Old Trafford, jeśli nie będzie żadnych zmian w ostatniej chwili to dkład powinien być taki:

Buffon,
Thuram,Tudor,Ferrara,Montero
Camor,Tacchi,Davids,Zambrotta
Trez, Del Piero

I nic już więcej nie napisze bo mam ciśnienie 150/200 i serducho mi zaraz wysiądzie, ręce mi sie trzesą i nie jestem w stanie myśleć...
Forza Juve :!:


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2003, 00:16

... i płaczemy wszyscy razem... :cry: czekamy na następny finał LM :cry: Juventus staje się etatowym finalistą Ligi Mistrzów i dostarczycielem pucharów... Po drodze rozjechaliśmy najlepsze firmy, a w finale... musielibyśmy chyba mieć Szczakowiankę (sorry wszystkich z Jaworzna) :cry:


Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2003, 00:39

TYLKO TYLE: NNNNNNNIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!


PZU AZS i "Stara Dama"...
Zablokowany