Nominacje "Piłki Nożnej"

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Ampartumpur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2004
Posty: 59
Rejestracja: 06 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 19:37

I tak wiadomo kto będzie najlepszym piłkrazem. Przecież dla nikog nie jest tajemnicą w jakiej formie znajduje sie nasz Krzynówek. Wraz z Dudkiem jedyni piłkarze światowej klasy z Polski. Co do odkrycia roku to z pewnością Boruc albo Brożek (bardzo lubie tego piłkarza, w przyszłości może być śwetnym zawodnikem) A co do drużyny, to ... Wisła Kraków, może im sie nie powiodło w PUEFA, ale to i tak najlepsza polska drużyna, tacy Los Galactico x 5 naszej ligi. Bo reprezentacja to tylko paru zawodników i mimo dobrych wyników, to styl nie był w tym roku przekonywujący.


bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 19:55

Nie będę zbyt oryginalny...
Gracz J. Krzynówek tuz zanim Żurawski i Frankowski...
Wszyscy mamy w pamieci ostatnie dokonania Krzynowka, ale trzeba podkreslic ze ten zawodnik jako ineliczny z naszych kopaczy trzymal przez caly sezon rowna forme i nie schodzil po nizej pewnego poziomu !!!
I to siem liczy !!! Mam nadzieje ze ta jego forma dalej sie utrzyma, to wtedy bedziemy miec ogromna pocieche z niego !!!

Odkrycie Artur Boruc, zanim Paweł Brozek...
Boruc udanie zadebiutował w reprezentacji i dzieki niemu Legia nie straciła tylu bramek ile mogła.. Brożek no rozwija siem, rozwija tylko zeby nie było jak z wieszkoascia takich talentow "mlody" "obiecujacy" W tym wieku powinnien juz cos grac !!! Przynajmniej tak jak u mnie w CM 03/04... :D

Druzyna Wisła Kraków bo trudno wskazać inna druzyne....
To ten nasz polski "urodzaj" taki wybór ze az trudno podjac decyzje... :?


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 20:09

Niektóre nominacje są śmieszne ale nie bede się o nich wypowiadał bno kibice mnie zbesztają :wink:
No ale przejdźmy do rzeczy:

PIŁKARZ ROKU - Jacek Krzynówek - jestem pewny że on wygra bo rzeczywiście jest obecnie najlepszym polskim piłkarzem no i wszsyscy się nim podniecają. Gdybym to ja miał jednak dawać nagrodę to dał bym ją tomkowi Frankowskiemu. Ale niestety ja jej nie daje :(

ODKRYCIE ROKU - Artur Boruc - Bramkarz legii jest obecnie drugim w poslce (po Duduim). Zanotował ładny występ w meczu z USA i od razu wszyscy w zachwyt i podnietę że od Dudka lepszy. Dobry jest ale do Dudiego mu jeszcze sporo brakuje. No ale wyróżnienie otrzyma.

DRUŻYNA ROKU - Polska - Zwłaszcza po ostatnich występach kadry mozemy być z niej dumni :D Gdyby Wisła nie zawaliła pucharu UEFA to pewnie została drużźyną roku. No ale cóż.....


Obrazek
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 21:13

Piłkarz roku:
-Jacek Krzynówek - jak każdy wybrałem tego piłkarze, jednak ja w przeciwieństwie do większości patrzę na cały rok, okres który spędził w Bayerze jest bardzo dobry, jednak to jest bardzo mała część sezonu i i tylko z tego powodu nie można od razy patrzeć na niego jko piłkarza roku co najwyrzej jako piłkarza "końcówki sezonu". Ja patrzę również na okres gry w Norymberdze ale ten również był bardzo dobry, tylko wszyscy tak bardzo na to nie patrzą bo to FC Nurnberg, a nie B. Leverkusen.
I dla tego uważam że Krzynówek jest piłkarzem roku, ale tuż za nim Żurawski i wcale bym się nie zdziwil jakby otrzymał tę nagrodę (pewnie wam się ta wypowiedz niespodoba by wszyscy widzicie tylko Jacka, ale moja odpowiedz jest bardzo obiektywna bo jestem kibicem Legii)

Okrycie roku:
-Artur Boruc - jak dla mnie on nie jest odkryciem tego roku (nie mylić z sezonem), uwarzam tak bo według mnie już w tamtym roku Artur świetnie spisywał się między słupkami bramki Legii, jednak widocznie dziennikarze "Piłki Nożnej" stwierdzili że dopiero teraz zasługuje na nominację. A jeżeli chodzi o moje uzasadnienie, to jest bardzo proste, po pierwsze jest bardzo ważnym punktem Legii, bo obrońcy Warszawskiej drużyny są niezgrani i często pozwalają napastnikom przeciwnej drużyny sprawdzić umiejętności Artura, a on prawie zawsze zdaje ten egzamin, a żeby strzelić mu gola trzeba strzelic nie do obrony, zresztą pokazał swoją klasę w meczu z Wisłą, kiedy to międzyinnymi wygrał dwa pojedynki "sam na sam" z Frankowskim i gdyby nie on to by Legia dużo wyżej przegrała.
A po drugie to bardzo krótko powiem, otóż chodzą głosy że interesuje się nim Borussia Dortmund.

Zespół roku:
-reprezentacja Polski - świetne występy naszej drużyny mogą posłużyć za komentarr, jedyną porażkę zaliczyliśmy z Anglikami, zresztą itak było to zwycięstwo wymęczone, a Wisła nieporadziła sobie z Dynamo Tibilisi. jednak w perspektywie całego roku napewno nie możemy zapomnieć choćby kompromitacji z Duńczykami. Więc tutaj podobnie jak z Krzynkiem i Żurawiem, na pierwszym miejscu Polska, a tuż za nią Wisła.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 21:54

pan Zambrotta pisze: Amica gra najefektowniejszą piłke w Polsce, więc można ją wyróżnić ale z kolei 0:5 z Glasgow Rangers to lekka kompromitacja. Cracovia gra w kratkę, ostatnio zaczęła coś grać może dlatego ją powołano.
To co gra amica woła o pomste do nieba a ty mowisz ze gra najefektowniejszą :!: :!: :?: :?: najefektowniejsza pilke to gra(chociaż nie lubie tego teamu) chyba cracovia


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 22:34

pan Zambrotta pisze:żadna z nich ! Wisła jest za silna na polską ligę, za słabą na europejskie puchary (jedyna rzecz z którą się z gadzam z Janem T. 8) ) Legia miała byc szykowana na polską Cheslea, a wyszło tak jak wyszło. Reprezentacji Polski gratuluję Rasiaka, meczu z Danią i starego składu. Amica gra najefektowniejszą piłke w Polsce, więc można ją wyróżnić ale z kolei 0:5 z Glasgow Rangers to lekka kompromitacja. Cracovia gra w kratkę, ostatnio zaczęła coś grać może dlatego ją powołano.
no to niby jaka ma byc druzyna roku jak nie z tych? Moze Szczakowianka?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 22:48

kouba pisze: no to niby jaka ma byc druzyna roku jak nie z tych? Moze Szczakowianka?
któraś z nich musi dostać nagrodę. Pytanie jest tylko takie czy sobie na to zasługuje
Sprzęgło pisze:To co gra amica woła o pomste do nieba a ty mowisz ze gra najefektowniejszą :!: :!: :?: :?: najefektowniejsza pilke to gra(chociaż nie lubie tego teamu) chyba cracovia
chodzi mi o spotkania ligowe. Nie patrz pod pryzmatem meczu z Rangersami.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 22:52

pan Zambrotta pisze:
kouba pisze: no to niby jaka ma byc druzyna roku jak nie z tych? Moze Szczakowianka?
mówiłem: żadna. Jedynie Cracovia może dostać wyróżnienie.
niemniej jednak ktoras z nich musi dostac i chocby wszystkie byly najgorsze to ktoras bedzie ta 'druzyna roku', wiec nie ma sensu mowic, ze zadna z nich.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2004, 17:17

No i znamy juz wyniki tych wyborów. Zgodnie z oczekiwaniami Piłarzem Roku został Jacek Krzynówek. Jest ostoja naszej reprezentacji i Bayeru Leverkusen. Dobre wystepy przyniosły efekty.
Odryciem został Artur Boruc z Legii. Ja jedynie w tej nominacji mialem watpliwosci, ale uwzglednialem zwyciestwo Boruca. Zasłuzenie wygrał, uczynil wielkie postepy w ciagu roku.
Druzyna roku została reprezentacja Polski. Tu głownie wpływ mialy ostatnie mecze eliminacyjne i pewnie ten dobry mecz z Francuzami. Mysle, ze rowniez zasluzenie, bo druzyna ktora rowniez mogla wygrac - Wisła, miala wpadki w europejskich pucharach, czyli teoretycznie tych najwazniejszych. Reprezentacja natomiast te najwazniejsze wygrala.
Trenerm roku został Paweł Janas. Skoro wygrala reprezentacja to zwyciestwo Janasa nie bylo niespodzianka ;)
Obcokrajowcem roku został Ivica Krizanac z Groclinu. Jak najbardziej zasluzenie. Gra juz od kilku lat w Grodzisku, zawsze solidnie, raczej bez wpadek.
Ligowcek roku został Tomasz Frankowski. Chyba bez komentarza ;) Wspaniale gral na jesien i w lidze, i w reprezentacji.


ODPOWIEDZ