Problem ze stroną

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 17:32

dziwne u mnie wszysko zawsze jest ok. tylko jp zawsze dluzej laduje od innych stron ale to pryszcz 8)


dexoff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 51
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 17:48

Nie wiem czy tu mam wstawic ten post. Chodzi mi o te odnosniki co byly kiedys na gorze strony JP (historia, download itd) nie wiem czy u mnie sie nie wyswietlaja czy juz ich nie ma. Strasznie by mi sie to przydalo, chodzi mi glownie o te zakladki dotyczace klubu (byli zawodnicy, historia). Mam projekt na infe i robie o Juve a tam bylo duzo informacji. Ktos wie co sie z tym stalo?


-=Różnie bywa=-
mrozow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2003
Posty: 33
Rejestracja: 27 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 18:07

Kiedys mialem taki sam problem :evil: ale po jakims czasie wszystko wrocilo do normy


black&white

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2004
Posty: 28
Rejestracja: 13 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 18:21

no nie wiem mi wszystko działało tego dnia poprawnie ina Operze i IE, którego zwykle nieużywam. A przy okazji jak już kolega wcześniej napomknął, że robi na infe projekt o Juve to ja mogę powiedzieć, ze też robiłem. Była to prezentacja historii Stadio Delle Alpi i byłem bardzo rad, ze nie musiałem zbyt dużo tłumaczyć z angielskiego. :wink: Ale jak fajnie wyszło, szkoda ze zbiegło sie to ze śmiercia Agnellego...


Small. A speck in the wide blue sea. 'Tis the last of all the land...
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 23:02

baker pisze:Z ciekawosci przejrzalem ostatnie wiadomosci na JP dotyczace ZP i znalazlem tylko wypowiedz Nedveda, ktory przyznalby ZP Shevie :wink:

Chodzilo mi glownie o to, ze podajac wypowiedz Platiniego, ktory byl zwiazany z Juve, powinniscie takze zacytowac wypowiedz Waszego bylego trenera. Tym bardziej, ze ostatnio niefortunnie przetlumaczona wypowiedz Kaki spowodowala wzrost antagonizmow na linii Juve-Milan.
Nedved wypowiadał sie conajmniej 2 razy o Shevie, pozatym Zlatan jesli dobrze pamietam to ze dla niego ZP powinna powedrowac do Shevy lub Ronaldhinio,

co do wypowiedzi to nie została przetłumaczona zle - BYŁA PRZETŁUMACZON POPRAWNIE -


Obrazek
baker

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2004
Posty: 108
Rejestracja: 30 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2004, 01:21

Oskar8 pisze: Nedved wypowiadał sie conajmniej 2 razy o Shevie
Znalazlem na JP dwie wypowiedzi Nedveda w kontekscie ZP. W jednej, jak juz wczesniej pisalem, przyznaje te nagrode Shevie. Wczesniej jednak Czech mowil, ze nie ma swojego faworyta do tej nagrody :wink:
Oskar8 pisze: pozatym Zlatan jesli dobrze pamietam to ze dla niego ZP powinna powedrowac do Shevy lub Ronaldhinio
Dobrze, ze podparles sie Brazylijczykiem :wink: , bo Zlatan ma nadzieje, ze ZP trafi wlasnie Ronaldinho :wink: .
Ciesze sie, ze bronisz obiektywnosci strony, jednak fakty przemawiaja przeciwko Tobie :wink: . Nie sugeruje oczywiscie, zebyscie umiescili na stronce wypowiedzi np. Ancelottiego, Mourinho, Weah, Leonardo, Adriano czy Gilardino, czyli ludzi przyznajacych ZP Shevie, ale chodzilo mi tylko i wylacznie o Lippiego. Przyjmuje jednak do wiadomosci, ze po prostu nie trafiliscie na jego wypowiedz.
Oskar8 pisze:co do wypowiedzi to nie została przetłumaczona zle - BYŁA PRZETŁUMACZON POPRAWNIE -
Przyznaje racje; JP dobrze przetlumaczylo wypowiedz Kaki. Blad byl po stronie goal.com (po wstepie do meczu Reggina-Juve, to juz 2 powazna wpadka tego serwisu).
UlTrAs pisze:jeżeli kolega jest taki spostrzegawczy to może zostań nowym newsanem JP :?
Dziekuje bardzo za docenienie :wink: Mysle, ze dotychczasowi redaktorzy calkiem niezle sobie radza :wink: i nie potrzeba nowego newsmana.
Pozdrawiam.


" Znam twoje czyny, że ani zimny , ani goracy nie jestes. Obys byl zimny albo goracy! A tak, skoro jestes letni i ani goracy, ani zimny, chce cie wyrzucic z mych ust." Apokalipsa
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2004, 08:43

Faktycznie czasami zdarza nam sie, ze pominiemy jakiegos newsa, ale to jest chyba normalne i nie ma co robic z tego powodu afery.
Jesli zdarzy sie to jeszcze raz to po prostu wyslijcie adminowi lub moderatorowi info na maila, gg lub priva a my jesli news bedzie interesujacy to go zamiescimy.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ