Stadion narodowy w W-wawie!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy wierzysz że powstanie Stadion Narodowy?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 23:31

A ja uważam ,że mecze kadry powinny być w Poznaniu ;)
Najlepszy stadion (niedługo zapewne rozpocznie się kolejny remont) ,najlepsi kibice ... czego chcieć więcej. Już mnie denerwuję to ,że jak są mecze kadry u nas to tylko towarzyskie. Powinni dać nam jakiś mecz o stawkę w dodatku z porządnym rywalem ,a nie systematycznie olewać. PZPN bierzę pod uwagę 2 stadion :|
Jeszcze nie wiadomo, jakie będą koszty budowy. Władze miasta szacują, że mogą wynieść od 200-240 mln złotych, jeśli zostanie wybrany oszczędniejszy projekt tylko z zadaszonymi trybunami, do 400 mln złotych, jeśli - wzorem Gelsenkirchen czy Cardiff - powstanie stadion z rozsuwanym dachem.
:lol: :lol: bajka jakich mało. A skąd oni niby wezmą tyle kasy :lol:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2004, 12:02

Pawciosss pisze:A ja uważam ,że mecze kadry powinny być w Poznaniu ;)
Najlepszy stadion (niedługo zapewne rozpocznie się kolejny remont) ,najlepsi kibice ... czego chcieć więcej. Już mnie denerwuję to ,że jak są mecze kadry u nas to tylko towarzyskie. Powinni dać nam jakiś mecz o stawkę w dodatku z porządnym rywalem ,a nie systematycznie olewać. PZPN bierzę pod uwagę 2 stadion :|
Z tego co pamietam ostatnio byl jakis mecz w Poznaniu i przyszla garstka kibicow :|
Po co organizowac mecz jezeli kibice nie przychodza?? :roll:
Do tego nie ma tam podgrzewanej murawy wiec mecze po nowym roku odpadaja.
Pawciosss pisze::lol: :lol: bajka jakich mało. A skąd oni niby wezmą tyle kasy :lol:
:lol: Gdybys nie wiedzial ma byc to takze nowy stadion Legii a istnieje jeszcze cos takiego jak sponsorzy 8)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 24 października 2004, 19:05

DjJuve pisze: Z tego co pamietam ostatnio byl jakis mecz w Poznaniu i przyszla garstka kibicow :|
Po co organizowac mecz jezeli kibice nie przychodza?? :roll:
Do tego nie ma tam podgrzewanej murawy wiec mecze po nowym roku odpadaja.
Mecz z Danią. Przeciwnik poważny ,ale my chcemy mecz o stawkę ,a nie piknik.

Gdybys nie wiedzial ma byc to takze nowy stadion Legii a istnieje jeszcze cos takiego jak sponsorzy
W Polsce niby nie ma kasy na piłkę ,ale nagle z rękawa sponsorzy wyjmą minimum 200 mln i zbudujemy stadion. Oczywiście dobre by to było ,ale projekt stadionu narodowego krąży już chyba z 5 lat czy dłużej i co ...?
I nic! Zobaczymy co wyjdzie ,może to jest ta chwila :)
A tak wogle to mi nie pasuję ,by stadion narodowy był również utożsamiany z legią :twisted: ;) [/quote]


ODPOWIEDZ