Włochy 4-3 Białoruś

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 09:28

Hmm mam troszeczke mieszane uczucia co do tego meczu wiecie! do przerwy wygrywali 2-0 aby w drugiej polowie strzelic 2 bramki a dac strzelic przeciwnikowi az 3 no cos tu jest nie tak! :roll: Wydaje mi sie ze nie mu tu nic ze Canavaro nie gra od pierwszych minut, tak izawodnik jak On nie pwoinienen miec problemu z graniem w meczu chocby nawet wszedl w 90 minucie! Troszeczke Italia sie rozluznila i to bylo wlasnie spowodowane utrata 3 bramek! Polityka Lippiego podobna troche do Janasa ! w kazdym meczu testuje nowe ustawienia oraz nowych pilkarzy! Mam nadzieje ze wkoncu Lippi wszystko poustawia jak powino byc i...................................MS jest nasze w 2006!!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 09:29

Cóż, po tym meczu widać że poziom europejskiej piłki wyraźnie sie wyrównał i co raz trudniej wygrać z teoretycznie słabszymi od siebie rywalami. Azzuri są niezbyt zgrani, było dużo nie porozumień. Nie sa również odpowiednio skoncentrowani jeżeli prowadzili 2-0 a skończyło na nerwówce. Ogólnie gra Włochów nie zachwyca ale 3 punkty cieszą ogromnie.


Szczena

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 22
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 09:35

MoszeUsz pisze:
Szczena pisze:
Italia 4:3 Białoruś
Totti 27`i 74`, De Rossi 33`, Romashchenko 53` i 88`, Bulyga 77`, Gilardino 86`

Italia: Buffon; Oddo (Cannavaro 69), Nesta, Materazzi, Pancaro; Diana (Perrotta 65), Gattuso, De Rossi (Blasi 74), Zambrotta; Gilardino, Totti
Druzyna Lippiego wygrywa, ale nie w wielkim stylu. Widac brak Cannavaro Obrona niby dobra, ale 3 gole wpadły, muszą nad tym popracować.
Widać brak Cannavaro
Rozumiem ze Canny nie bylo i dlatego stracili az 3 bramki-proste

Włosi znani z bardzo dobrej obrony sie teraz nie popisali. Dla mnie jedynym wytłumaczeniem jest brak Fabio Cannavaro
Gdy nie grał Cannavaro Włosi stracili tylko 1 gola, zas po jego wejściu padły aż dwie bramki!! no rzeczywiście widac brak Cannavaro!! buheheheh Panowie to że gra w Juve to jeszce nic nie znaczy, owszem jest to wspaniały obrońca ale nie można go postrzegać jako jakiegoś Boga, jak grał w Interze to też tak pisaliście??
Prawda stracili potem jeszcze 2 bramki ale wedlug mnie nie jest to wina cannavaro ale lippiego ktory zminiea formacje obronna podczas meczu czego ja nie rozumiem bo wprowadza to poploch w defensywe ktora musi byc przeciez najbardziej zgrana. poza tym jesli poiwedzial ze Canna nie zagra to po co wpuszczal go na boisko. Tacy obroncy ja Cannavaro czy Nesta powinni grac od poczatku albo wcale. no chyba ze byloby juz naprawde zle ale w to mi sie w tym przypadku nie chce wierzyc
Zauważ że Canna wchodził przy wyniku 2:1 dla Włochów, a więc Lippi ta zmianom chciał wzmocnić defensywe co jest chyba zrozumiałe. Z tego co czytałem Cannavaro nie ponosi odpowiedzialności za dwie stracone bramki, gdyż pierwszą po jego wejściu zawalił Gatto,a druga pdał z rzutu wolnego.


Chryzantemy złocise w półlitrówce po czystej...
fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 09:49

Wymęczone ale ważne zwycięstwo! To cieszy.. kiedy zobaczylem wynik meczu to aż mnie zamurowało że Białorusini walczyli .. Pzdr..


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 10:03

No cóz Buffon(i Obrona) tego dnia miały słaby dzień .Oby w Juve tyle niepuszczał to będzie dobrze. Jak Del Piero wróci do reprezentacji to dopiero będziemy mogli zobaczyć prawdziwą siłę Italy


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 10:13

Szczena pisze:
Italia 4:3 Białoruś
Totti 27`i 74`, De Rossi 33`, Romashchenko 53` i 88`, Bulyga 77`, Gilardino 86`

Italia: Buffon; Oddo (Cannavaro 69), Nesta, Materazzi, Pancaro; Diana (Perrotta 65), Gattuso, De Rossi (Blasi 74), Zambrotta; Gilardino, Totti
Druzyna Lippiego wygrywa, ale nie w wielkim stylu. Widac brak Cannavaro Obrona niby dobra, ale 3 gole wpadły, muszą nad tym popracować.
Widać brak Cannavaro
Rozumiem ze Canny nie bylo i dlatego stracili az 3 bramki-proste

Włosi znani z bardzo dobrej obrony sie teraz nie popisali. Dla mnie jedynym wytłumaczeniem jest brak Fabio Cannavaro
Gdy nie grał Cannavaro Włosi stracili tylko 1 gola, zas po jego wejściu padły aż dwie bramki!! no rzeczywiście widac brak Cannavaro!! buheheheh Panowie to że gra w Juve to jeszce nic nie znaczy, owszem jest to wspaniały obrońca ale nie można go postrzegać jako jakiegoś Boga, jak grał w Interze to też tak pisaliście??
Owszem starcili dwie bramki... jedna dzieki Gattuso :D . Wspaniale zachowanie Gennaro pozwolilo Bialorusinom zdobyc bramke bez zadnyhc problemow.


CalciO 666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2004
Posty: 47
Rejestracja: 11 września 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 10:29

:shock: :shock: 3 bramki stracone jezuu ja nie pamietam zeby wlosi tyle bramek stracili w jednym meczu.
Dla mnie najlepsza obrona byla
Canna ----- Nesta ----- Maldini ------ Panucci (Coco) :D
No coz panie Lippi prosze popracowac z obrona bo bedzie ciezko.
Forza Italia


"II" ([]) ([]) II_
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 10:38

Szczena pisze:
Italia 4:3 Białoruś
Totti 27`i 74`, De Rossi 33`, Romashchenko 53` i 88`, Bulyga 77`, Gilardino 86`

Italia: Buffon; Oddo (Cannavaro 69), Nesta, Materazzi, Pancaro; Diana (Perrotta 65), Gattuso, De Rossi (Blasi 74), Zambrotta; Gilardino, Totti
Druzyna Lippiego wygrywa, ale nie w wielkim stylu. Widac brak Cannavaro Obrona niby dobra, ale 3 gole wpadły, muszą nad tym popracować.
Widać brak Cannavaro
Rozumiem ze Canny nie bylo i dlatego stracili az 3 bramki-proste

Włosi znani z bardzo dobrej obrony sie teraz nie popisali. Dla mnie jedynym wytłumaczeniem jest brak Fabio Cannavaro
Gdy nie grał Cannavaro Włosi stracili tylko 1 gola, zas po jego wejściu padły aż dwie bramki!! no rzeczywiście widac brak Cannavaro!! buheheheh Panowie to że gra w Juve to jeszce nic nie znaczy, owszem jest to wspaniały obrońca ale nie można go postrzegać jako jakiegoś Boga, jak grał w Interze to też tak pisaliście??
A tak sie squada ze tak pisalem! Zawsze uwazalem ze najlepszym defensorem jest Cannavaro!
i co do meczu: 3 punkty na zime. Troche rezerwowy squad, ale szło jeszcze zaszalesec z tym wynikiem.... No chyba ze przed meczem oni mają tak jak na backstageazurra.avi ;)


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 10:46

Szczena pisze:
Italia 4:3 Białoruś
Totti 27`i 74`, De Rossi 33`, Romashchenko 53` i 88`, Bulyga 77`, Gilardino 86`

Italia: Buffon; Oddo (Cannavaro 69), Nesta, Materazzi, Pancaro; Diana (Perrotta 65), Gattuso, De Rossi (Blasi 74), Zambrotta; Gilardino, Totti
Druzyna Lippiego wygrywa, ale nie w wielkim stylu. Widac brak Cannavaro Obrona niby dobra, ale 3 gole wpadły, muszą nad tym popracować.
Widać brak Cannavaro
Rozumiem ze Canny nie bylo i dlatego stracili az 3 bramki-proste

Włosi znani z bardzo dobrej obrony sie teraz nie popisali. Dla mnie jedynym wytłumaczeniem jest brak Fabio Cannavaro
Gdy nie grał Cannavaro Włosi stracili tylko 1 gola, zas po jego wejściu padły aż dwie bramki!! no rzeczywiście widac brak Cannavaro!! buheheheh Panowie to że gra w Juve to jeszce nic nie znaczy, owszem jest to wspaniały obrońca ale nie można go postrzegać jako jakiegoś Boga, jak grał w Interze to też tak pisaliście??
ja na przykład od dwóch trzech lat bardzo lubie ogladac jego gre, wtedy keidy grał w interze tez go podziwiałem. Czy ktoś tu pisałe, że Cannavaro jest Bogiem???Wiedz jedno, że Bóg jest tylko jeden. :wink: To że jest wspaniałym piłkarzem to sei z toba zgodze.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 11:51

Czyli kolejny słaby wystep Włochów. Wygrywali już 2-0, jednak musieli włozyć w spotkanie trochę dramaturgii, wszystko wskazuje na brak koncentracji.
Dziwią strocone 3 gole, biedny Gigi, to w JUVE prze 7 meczy puścił tylko ...1! :twisted: Dobrze, że skuteczność poprawili.
Poraz kolejny podejdę do sprawy z obiektywnym krytyzmem. Gra jaką prezentujemy nie rokuje zbyt wiele nadziei na przyszlość. Praktycznie przespaliśmy te mecze. Lippiego czeka wiele pracy. Jestem pewien, że mu się uda.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 12:09

No przewidziałem ze strzelimy 4 gole ale że stracimy 3 to juz nie ale i tak liczysie wygrana chociaz dać sobie strzelić 3 gole to troche klawo :/ myslę ze teraz będzie jeszcze lepiej


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 12:49

Ehh niby kolejne zwycięstwo, ale styl gry Italii nikogo nie przekonuje. Dziurawa obrona, przynjmniej atak zagrał bez zarzutów. Ale nie możemy sobie pozwolić na stratę 3 bramek z takim przeciwnikiem jak Białoruś. Rozumiem Lippiego, że kombinuje, szuka odpowiedniego składu i mam nadzieję, że przyniesie to jakiś efekt.


:roll:
Szczena

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 22
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 12:59

Piszecie o dziurawej obronie,a ja się pytam czy widzieliście chociaż jak padały bramki?? Jeśli nie to mam złą widomośc dla was, dwie zawalił Buffon zas jedną Gattuso i tak:

Pierwsza:
Strzał z ok 30 metrów i Buffon puszcza coprawda piłka wpadał w same okienko jeszcze chyba odbiła się od słupka, ale czy to był strzał nie do obrony? bardo wątpie.

Druga:
Gattuso stracił piłke na 12 metrze no i Białorusin dopełnił tylko formalności, szkoda tu Buffona gdyż już miał piłke na rękach.

Trzecia:
Rzut wolny z 25 metrów i Buffon puszcza bramke w dośc dziwny sposób piłka ani nie leciala przy słupku ani od nikogo sdie nie odbiał i jeszcze do tego Buffon prubujący bronić krótszą ręką, naprawde dziwan sytuacja nie potrafie opisac tegp co zrobił Buffon.


Chryzantemy złocise w półlitrówce po czystej...
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 13:03

Hmm. Białoruś ma dobry zespół, ale nie aż taki. Obawiam się, że Lippi jest stwrzony tylko do Juventusu i prowadzenie rep. Włoch nie jest dobrym pomysłem. Ważne że wygrali i podobno Zambro rozegrał bardzo dobry mecz.


Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 13:25

No tak, Lippi jako selekcjoner na razie nie przekonuje, ale za szybko na wyciąganie pochopnych wniosków. Sam mecz pokazał, iż Włosi jeszcze mają dużo elementów do poprawienia. W przeciwieństwie do Euro '04, skuteczność Azzurrich jest lepsza, ale znowu defensywa kuleje :roll:
Ale jest zwycięstwo, są punkty, więc trza się cieszyć :D


ODPOWIEDZ