THE SIMS 2

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

Czy the sims2 pobije swojeg poprzednika??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2004, 23:55

moj kolega mial podobne i rozwiazal ten problem tak: znalazl jakiesgos odpowiedniego cracka a CD1 nagral na plyte.tylko nie wiem czy Wasz problem jest taki sam czy podobny...i afkors rowniez nie moge budowac...ale gra ogolnie smieszna :D da sie grac :D


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 października 2004, 11:16

mi już simsy działają w trybie budowania dzięki wszytskim a szczególnie :D Andrewtbg


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2004, 18:10

Ja zainstalowałem sobie przed instalacją Simsów ten program. Potem zainstalowałem Simsy. Kiedy potem wrzucam CD1 pokazuje się ekran z logo "The Sims 2" i... tyle :? nie chce siędalej włączyć. Po jakiś 5 minutach wyskakuje błąd i pisze, aby wyjąść płytke z napędu i włożyć jeszcze raz. Kiedy robie to to znó musze czekać kilka miuntu. następnie po raz kolejny wyskakuje ten błąd :x nie wiecie co zrobić :?: :roll:


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2004, 18:31

UlTrAs pisze:Ja zainstalowałem sobie przed instalacją Simsów ten program. Potem zainstalowałem Simsy. Kiedy potem wrzucam CD1 pokazuje się ekran z logo "The Sims 2" i... tyle :? nie chce siędalej włączyć. Po jakiś 5 minutach wyskakuje błąd i pisze, aby wyjąść płytke z napędu i włożyć jeszcze raz. Kiedy robie to to znó musze czekać kilka miuntu. następnie po raz kolejny wyskakuje ten błąd :x nie wiecie co zrobić :?: :roll:
Miałem ten sam problem, ściągnąłem cracka, scrackowałem i dało sie grać, ale nie mozna było budować :( Teraz odinstalowałem i próbuje sposobu Andrewtbg


non mollare mai
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2004, 18:46

Seiru pisze:
UlTrAs pisze:Ja zainstalowałem sobie przed instalacją Simsów ten program. Potem zainstalowałem Simsy. Kiedy potem wrzucam CD1 pokazuje się ekran z logo "The Sims 2" i... tyle :? nie chce siędalej włączyć. Po jakiś 5 minutach wyskakuje błąd i pisze, aby wyjąść płytke z napędu i włożyć jeszcze raz. Kiedy robie to to znó musze czekać kilka miuntu. następnie po raz kolejny wyskakuje ten błąd :x nie wiecie co zrobić :?: :roll:
Miałem ten sam problem, ściągnąłem cracka, scrackowałem i dało sie grać, ale nie mozna było budować :( Teraz odinstalowałem i próbuje sposobu Andrewtbg
tylko, że ja nie mam na płycie cracka :? :x no chyba, że nie moge znaleźć :roll:


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 października 2004, 18:48

UlTrAs pisze:
Seiru pisze:
UlTrAs pisze:Ja zainstalowałem sobie przed instalacją Simsów ten program. Potem zainstalowałem Simsy. Kiedy potem wrzucam CD1 pokazuje się ekran z logo "The Sims 2" i... tyle :? nie chce siędalej włączyć. Po jakiś 5 minutach wyskakuje błąd i pisze, aby wyjąść płytke z napędu i włożyć jeszcze raz. Kiedy robie to to znó musze czekać kilka miuntu. następnie po raz kolejny wyskakuje ten błąd :x nie wiecie co zrobić :?: :roll:
Miałem ten sam problem, ściągnąłem cracka, scrackowałem i dało sie grać, ale nie mozna było budować :( Teraz odinstalowałem i próbuje sposobu Andrewtbg
tylko, że ja nie mam na płycie cracka :? :x no chyba, że nie moge znaleźć :roll:
Ja też nie miałem, musisz ściągnąć z neta, chociaż jak chcesz to Ci wyślę


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 października 2004, 19:57

a może jest na 4 cd


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2004, 17:47

Czy mógłby mi ktoś podać link lub adres strony skąd można ściągnąć cracka do simsów. Szukałem na Google i innych tego typu wyszukiwarkach. Niestety nic nie znalazłem. Z góry dzięki.


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2004, 17:54

UlTrAs pisze:Czy mógłby mi ktoś podać link lub adres strony skąd można ściągnąć cracka do simsów. Szukałem na Google i innych tego typu wyszukiwarkach. Niestety nic nie znalazłem. Z góry dzięki.
gamecopyworld.com

spróbuj tez poszukac na astalavista.pl


non mollare mai
fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2004, 19:28

Czy ktoś mi spokojnie napisze co trzeba zrobic z tym crakiem aby budować? Robie to co napisali poprzednicy z tym programem deamonem i nie wiem co znim zrobic czy da rade budowac jakos bez tego deamona .. prosze na priv lub gg oraz tutaj !!


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
ODPOWIEDZ