Austria-Anglia 2:2

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 22:24

No i stało się :D Angole zremisowali z Austriakami. Heh jak się cieszę.
Nie zapowiadało się na to bo wygrywali już 2:0 ,ale w 3 minuty (71,73) strzelili 2 bramki i przywrócili nadzieję Polaków na korzystny wynik 8)
Świętujmy :) bo jest dobrze :wink:


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 22:37

:shock:
Polska narazie 1 miejsce w grupie !! :D Anglia i Walia zremisowały !!
Super wiadomość ! Jeszcze jakbysmy wyciagneli na remis z Angolami to juz bym swietował całkowicie :D :wink:
Naprawde sytuacja jest bardzo dobra i trzeba ją wykorzystać. 8)
Moze wreszcie uda się awansować :roll: ... Marzenia powiedzą niektorzy ale ja lubie marzyć ... :D

P.S. Ktos powiedział, że predzej Polska awansuje do MŚ niz Alex zostanie krolem strzelcow w tym sezonie... Moze wlasnie to ma sie stać :D :wink:
Hehe...To taki mały humor zeby lepiej bylo ogladać nastepny mecz - niestety z Anglią... :?


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 22:48

Ja tam w hurra optymizm nie popadam, ale po meczu z Danią też nie rozpaczałem. Zobaczymy co będzie po meczu z Anglią, bo wtedy, w przypadku korzystnego wyniku, będziemy mogli się naprawdę cieszyć z coraz większych szans na awans. Anglia do meczu przystąpi ogromnie zdeterminowana, więc Janas będzie musiał uczulić naszych biało-czerwonych defensorów. Jeśli przegramy, to przynajmniej dużo nie stracimy do innych grupowych rywali, gdyż oni zremisowali w swych inauguracyjnych meczach o WC'06


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 23:47

Przeciez my gralismy z jednym z najslabszych zespolów w naszej grupie! Nie ma sie co radowac za wiele. Owaszem dobrze, ze Polska ma jak narazie 3 pkt, ale czekaja nas wazniejsze mecze z Anglikami, Austriakami i Walijczykami! A czy dobrze, ze Anglia nie wygrala? Mysle, ze nie. Z Anglia na 100% przegramy oba mecze, bo Polacy nigdy nie grali dobrze z wielkimi druzynami. A z Austiakami jesli bedziemy grac na remisy to po nas! Ja bym wolal, zeby Anglia wygrala wszystko w grupie (bo i tak zajmnie 1. miejsce) a walke o drugie miejsce stoczyli Polacy, Austriacy i Walijczycy w meczach BEZPOSREDNIO miedzy soba. Takie jest moja zdania.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 00:24

wojtom11 pisze::shock:
Polska narazie 1 miejsce w grupie !! :D Anglia i Walia zremisowały !!
Super wiadomość ! Jeszcze jakbysmy wyciagneli na remis z Angolami to juz bym swietował całkowicie :D :wink:
Naprawde sytuacja jest bardzo dobra i trzeba ją wykorzystać. 8)
Moze wreszcie uda się awansować :roll: ... Marzenia powiedzą niektorzy ale ja lubie marzyć ... :D

P.S. Ktos powiedział, że predzej Polska awansuje do MŚ niz Alex zostanie krolem strzelcow w tym sezonie... Moze wlasnie to ma sie stać :D :wink:
Hehe...To taki mały humor zeby lepiej bylo ogladać nastepny mecz - niestety z Anglią... :?
Hehe racja, remis z Anglią byłby teraz cudowny, ale będą musiali się oni teraz strasznie sprężyć i raczej nie stracą w meczu z Polską punktów :cry:


:roll:
Ikar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2004
Posty: 23
Rejestracja: 05 maja 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 09:27

Austria miała dużo szczęścia, wczoraj tvp pokazala retransmisje. 2 bramka dla Austrii-James puszcza "turlanca' :P z 20 metrow. Austrie mozna ograc, Anglie raczej nie:(


ODPOWIEDZ