Roby znów w reprezentacji?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2003, 14:00

Heh... nie lubie ludzi, ktorzy nie doceniaja pilkarzy... albo wyzywaja ludzi z przeciwnych teamow... nie chce klotni...ale juveluck, zachowujesz sie jak najbardziej z wsiowych burakow ...po prostu zejdz mi z drogi i na oczy sie nie pokazuj..


PZU AZS i "Stara Dama"...
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2003, 23:10

Mark pisze:Heh... nie lubie ludzi, ktorzy nie doceniaja pilkarzy... albo wyzywaja ludzi z przeciwnych teamow... nie chce klotni...ale juveluck, zachowujesz sie jak najbardziej z wsiowych burakow ...po prostu zejdz mi z drogi i na oczy sie nie pokazuj..
Mark od kiedy sie pojawiles na forum wrecz zawrzalo od klutni... twoje niekore odpowiedzi sa zlosliwe kasliwe z licznymi docinkami, a tego nie potrzebujemy... nie chce tu wywolac klutni wiec odpowiedz mi na to ( jezeli oczywiscie chcesz ) na prv.


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2003, 00:13

Mark pisze:Heh... nie lubie ludzi, ktorzy nie doceniaja pilkarzy... albo wyzywaja ludzi z przeciwnych teamow... nie chce klotni...ale juveluck, zachowujesz sie jak najbardziej z wsiowych burakow ...po prostu zejdz mi z drogi i na oczy sie nie pokazuj..
Od kiedy zaczełeś pisać na tym forum to sprowokowałeś kilka kłutni. Szanuj innych kibiców i ich zdanie, a jak się nie podoba to nikt Cie nie zmusza do pisania na tym forum.


Juve4ever

gg 3417094
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2003, 12:01

Mark jestes na forum od niedawna a juz ustawiasz ludzi!Wyluzuj...


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2003, 16:57

Heh... dobra.. poddaje... sie.. przepraszam....

Ale niech no tylko juveluck chociaz slowo nieodpowiednie powie... juz ja mu odpowiem !!


PZU AZS i "Stara Dama"...
ODPOWIEDZ