Blegia-Polska 3-1

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 maja 2003, 09:20

Polska uległa po słabym meczu Belgom 3-1.Mecz w wykonaniu naszych piłkarzy był taki jakiego się spodziewałem,brak zrozumienia na boisku ,szkolne błędy przy stracie drugiego i trzeciego gola.Po raz kolejny zawiódł Winchniarek,słabo wypadł Niedzielan.Z polskiego zespołu wyróżnic moge Krzynówka i Zdebela.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 maja 2003, 09:58

Krzynówek , Zdebel i Zając - ich gra mi sie w miare podobała. Reszta NO COMMENTS , a Liberda co zrobił to juz on sam najlepiej wie. Podsumowując - w takim składzie szwedów nie pokonamy , musi wrócić m.in. dudek , bąk , zielinski , oli , zuraw - moze wtedy powalczymy....a zamiast Kosowskiego - Krzynówek !!!!


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 maja 2003, 13:12

NIeee no szkoda slow na tych naszych reprezentantow ... eh a bylem dobrej mysli stawiajac tylko 2 0 :D Co prawda strzelilismy bramke no ale tylko jedna .... Liberda do 4 ligi :D


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 maja 2003, 18:40

Liberda nie ma w ogole umiejetnosci bramkarskich :]
Dudek nie ma konkurencji w Polsce niestety...

Majdan byl dobry ale sie chyba wypalil :(


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 maja 2003, 11:47

Bardzo liczyłem,że Majdan będzie dobrym dublerem dla Dudka..Majdan jednak po mistrzostwach zrobił błąd;miał propozycje gry w Wiśle Kraków ale niestety wybrał grecki PAOK Saloniki gdzie nie miał miejsca w składzie.Obecnie gra w Bursasporze,i nie idzie mu najlepiej :?


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 03 maja 2003, 15:04

Przyznam sie szczerze że nie oglądałem meczu bo stwierdziłem że troszke jest przynudnawy a sadząc po wyniku, wypowiedziach mojego ojczulka i relacjach po meczowych no i oczywiście wyniku nasuw się tylko jedna mysl ENGEL WRÓĆ :!:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2003, 17:26

Wiedziałem , że przegramy 2 golami tylko myślałem , że 2:0 no było 3:1. Poprostu niekomętuję tego meczu! Coś katastrofalnego! Takie błędy to nawet u mnie na pdwórku niemają miejsc. Z ręką na sercu mówię, że nieoglądałem meczu bo już dwno stwierdziłem , że szkoda wzroku na oglądanie Polaków w akcji. Srót oczywiście widziałem. No cóż niepotrafie oglądać tak okropnego futbolu Polaków bo jeszcze dostanę odazy do piłki :? Życzę im jak najlepiej ale marnie to widzę..........


Obrazek
Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2003, 17:19

Dziecinada i amatroszczyzna reprezentacji B bo inaczej większości nazwać się nie da.


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ