Reklama Nike.

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Morales

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2003
Posty: 29
Rejestracja: 03 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2004, 23:35

quicktime


Visca el Barça!!!
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2004, 10:56

A mnie się wydaje że ten co łapie Carlosa za kark to Cristiano Ronaldo z ManU 8) Jednak moge się mylić... Ale jeśli ktoś ma jego zdjęcie niech sprawdzi 8)


★ ★ ★
Mlody85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2004
Posty: 52
Rejestracja: 18 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2004, 13:22

Ja tez stawiam na Cristiano Ronaldo... Quaresma chyba wyglada inaczej...


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2004, 15:16

x_men_15 pisze:Jakim programem to otwierać bo mi sie to w żadnym nie chce otworzyć ??
Zanczy się otwiera ale nie ma obrazu .
Pewno w Quick time Player :P


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2004, 15:56

Mlody-San pisze:Ja tez stawiam na Cristiano Ronaldo... Quaresma chyba wyglada inaczej...
To napewno Ricardo Quaresma...


miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2004, 17:49

Dionizos pisze:
Mlody-San pisze:Ja tez stawiam na Cristiano Ronaldo... Quaresma chyba wyglada inaczej...
To napewno Ricardo Quaresma...
To jest Christano Ronaldo z manchesteru :? Mój kolega z klasy jest wielkim fanem manu i sie go spytalem czy to nie jest przypadkiem Ronaldo odpowiedzial ze to jest on.Na pewno to nie jest Ricardo Quaresma poniewaz nie jest on jescze wielka gwiazda a w barcelonie nie jest w pierwszym składzie z tego co wiem on jest dopiero graczem portugalskiej młodzieżówki


...
jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2004, 17:53

Obejrzałem tą reklamę i teraz wiem dokładnie:
Carlosa klepie (jak to brzmi) Quaresma z numerem 8 natomiast zaraz po tym zwodem mija go Christiano Ronaldo z numerem 11 i wykopuje piłkę na boisko. Carlos i Quaresma wybiegają a Portugalczyk wpiernicza się na balon. Sprawa Z-A-K-O-Ń-C-Z-O-N-A (mam nadzieję) :-D :-D :-D
miccoli pisze:Na pewno to nie jest Ricardo Quaresma poniewaz nie jest on jescze wielka gwiazda a w barcelonie nie jest w pierwszym składzie z tego co wiem on jest dopiero graczem portugalskiej młodzieżówki
Quaresma chyba rzeczywiście nie zagrał jeszcze w dorosłej reprezentacji a Ronaldo chyba w jednym towarzyskim.


Nie zmienia to faktu, że w reklamie wystąpił i to dłużej niż Ronaldo (możecie mi wierzyć :-D sprawdziłęm klatka po klatce :twisted: )


kostekyo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 220
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2004, 19:46

A ja takze mam pytanie. Czy tylko mi sie zdawalo czy wystepuje tam takze Eric Cantona?? Co prawda dawno go nie widzialem ale zdaje mi sie, ze to on. Prosze o odp.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2004, 20:12

kostekyo pisze:A ja takze mam pytanie. Czy tylko mi sie zdawalo czy wystepuje tam takze Eric Cantona?? Co prawda dawno go nie widzialem ale zdaje mi sie, ze to on. Prosze o odp.
Tak to byl Eric Cantona.
To jest Christano Ronaldo z manchesteru Mój kolega z klasy jest wielkim fanem manu i sie go spytalem czy to nie jest przypadkiem Ronaldo odpowiedzial ze to jest on.
Znam wielu fanow Juve, ktorzy nie rozpoznali by Rossiego. Ten Twoj kolega jest naprawde taki wysoki??
Na pewno to nie jest Ricardo Quaresma poniewaz nie jest on jescze wielka gwiazda a w barcelonie nie jest w pierwszym składzie z tego co wiem on jest dopiero graczem portugalskiej młodzieżówki
Christiano Ronaldo tez nie gra na codzien w pierwszym skladzie ManU. Gracz Diablow pojawia sie reklamie tylko na chwile, widac jego twarz gdzies z tylu. Gracz, ktory mowi do Carlosa "ole" to Ricardo Quaresma, wychowanek Sportingu Lizbona. A to, ze nie gra w reprezie Portugalii nie przeszkadza mu jak widac, w posiadaniu kontraktu z Nike. Howgh!


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2004, 18:04

kostekyo pisze:A ja takze mam pytanie. Czy tylko mi sie zdawalo czy wystepuje tam takze Eric Cantona?? Co prawda dawno go nie widzialem ale zdaje mi sie, ze to on. Prosze o odp.
Eric Cantona - Czy to ten z długimi włosami (nieogolony :P) co go potrącają biegnący piłkarze... ???


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2004, 14:20

bblackk pisze:Eric Cantona - Czy to ten z długimi włosami (nieogolony :P) co go potrącają biegnący piłkarze... ???
tak to ten

A jeśli mowa własnie o Nim, to widzieliscie tą 'poszerzoną' część tej reklamy :?: m.in wiecej jest scen z Cantoną (np. odbija piłke głową w czasie gdy jest bardzoo zajety pewną... dziewczyną :D ,odlewa sie i chyba poprawia... brode :lol: )


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2004, 14:38

kouba pisze:
bblackk pisze:Eric Cantona - Czy to ten z długimi włosami (nieogolony :P) co go potrącają biegnący piłkarze... ???
tak to ten

A jeśli mowa własnie o Nim, to widzieliscie tą 'poszerzoną' część tej reklamy :?: m.in wiecej jest scen z Cantoną (np. odbija piłke głową w czasie gdy jest bardzoo zajety pewną... dziewczyną :D ,odlewa sie i chyba poprawia... brode :lol: )

A skąd można ściągnąć tą 'poszerzoną' wersje :?: 8)


★ ★ ★
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2004, 15:27

nie wiem czy to idzie ściągnąć, ale można to zobaczyć na nikefootball.com. Na stronce głównej jest takie okienko, gdzie można zagrać albo obejrzeć reklame, jak sie klinkie, to wyskoczy stronka na której w prawym górnym rogu (po kliknięciu :wink: ) można obejrzeć ta reklame


Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2004, 22:19

A kiedy będzie reklama Nike z Juve ?


ODPOWIEDZ