Mercato (LATO 2026) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
ODPOWIEDZ
Marcin890124

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2024
Posty: 605
Rejestracja: 17 maja 2024
Podziekował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2026, 20:47

Tak beznadziejne jak teraz, to dawno nie było. Nie mamy prezydenta ani zarządu oraz składu. Potencjalne transfery to aż szkoda gadać. Nawet kiedy byliśmy na 7 miejscu na bramce stał Buffon a w ataku biegał Del Piero. Teraz nie mamy nikogo.
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 752
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Podziekował: 46 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2026, 09:39

Trzeba trzymać kciuki za jeszcze parę bramek Davida na mundialu - może ktoś się skusi na wydanie za niego 30mln.

Jak słyszę 35-40mln za Kolo Muaniego (wypożyczenie z obowiązkiem wykupu), to zastanawiam się czy naprawdę transfer Opendy nas niczego nie nauczył.

Ciekawe czy do końca mundialu uda się jakikolwiek (no, powyżej 5mln EUR) transfer przeprowadzić...
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1606
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Podziekował: 15 razy
Otrzymał podziękowanie: 44 razy

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2026, 13:37

Wiking pisze: 22 czerwca 2026, 09:39 Trzeba trzymać kciuki za jeszcze parę bramek Davida na mundialu - może ktoś się skusi na wydanie za niego 30mln.
Szkoda tego meczu z Bośnią, bo przy lepszej skuteczności David mógłby już być drugim Salenko. Teraz będzie już tylko trudniej, no chyba że faktycznie miałby zaskoczyć formą.
Wiking pisze: 22 czerwca 2026, 09:39Jak słyszę 35-40mln za Kolo Muaniego (wypożyczenie z obowiązkiem wykupu), to zastanawiam się czy naprawdę transfer Opendy nas niczego nie nauczył.
Ale co ma do tego Openda? Przypadek Opendy powinien uczyć tak naprawdę tego, że nie należy sprowadzać trenerowi piłkarza, którego ów trener nie chce. Same warunki finansowe za Kolo nie brzmią dobrze, ale sygnały są takie, że Spal chce go w drużynie, także to jest tak czy siak inna historia.
Nawiasem mówiąc to ja sam nie wiem, kogo my moglibyśmy sprowadzić do tego ataku, żeby było dobrze i bezpiecznie zarazem, jeżeli teraz Parma woła podobno 20 - 25 milionów za Pellegrino. Fajnie byłoby wyrwać klasyczną dziewiątkę a'la Boga, ale nawet jeśli w ogóle taka okazja miałaby się wydarzyć, to prędzej w ostatnim tygodniu sierpnia.
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 752
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Podziekował: 46 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2026, 15:17

B@rt pisze: 22 czerwca 2026, 13:37 Ale co ma do tego Openda? Przypadek Opendy powinien uczyć tak naprawdę tego, że nie należy sprowadzać trenerowi piłkarza, którego ów trener nie chce. Same warunki finansowe za Kolo nie brzmią dobrze, ale sygnały są takie, że Spal chce go w drużynie, także to jest tak czy siak inna historia.
Nawiasem mówiąc to ja sam nie wiem, kogo my moglibyśmy sprowadzić do tego ataku, żeby było dobrze i bezpiecznie zarazem, jeżeli teraz Parma woła podobno 20 - 25 milionów za Pellegrino. Fajnie byłoby wyrwać klasyczną dziewiątkę a'la Boga, ale nawet jeśli w ogóle taka okazja miałaby się wydarzyć, to prędzej w ostatnim tygodniu sierpnia.
Ładowanie się za gruby hajs w grajka ze spadkiem formy - gdzie Openda jeszcze coś tam strzelał przed przyjściem do nas. Kolo? 1 gol w 30 spotkaniach ligowych.
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 383
Rejestracja: 06 listopada 2012
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2026, 23:43

Jaką logiką kierują sie osoby w tym klubie jeśli chodzi o pozyskanie napastnika? Jeśli Mateta który regularnie od kilku sezonów strzela w premier league, wygrywa lige konferencji i jest w reprezentacji Francji na mistrzostwach według newsow jest do kupienia za 20mln to o co chodzi z tym uparciem sie na Muaniego i Sorlotha których kluby mają w dupie lowballing Juventusu i nie zejdą poniżej 40mln? Nie mówiąc już o tym że Mateta przewyższa umiejętnościami kilkukrotnie takiego Muaniego który od lat kopie sie po czole. O co tu chodzi?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7484
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Podziekował: 37 razy
Otrzymał podziękowanie: 90 razy

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2026, 05:14

Żeby było gorzej, ale drożej, czyli według naszego ulubionego klucza ;)
Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 752
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Podziekował: 46 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2026, 08:27

Sorloth też miał być tani. Może te 20mln jest wyssane z palca.
pitrek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 447
Rejestracja: 11 maja 2005
Podziekował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2026, 09:22

Jak słyszę o tym muanim to mi się coś podnosi..koleś jest zerem od kilku sezonów a nasi uparcie idą po niego, jednym słowem dramat. No ale cóż liga flepów zobowiązuję do sięgania po tego typu odpady..dno dna.
" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 580
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2026, 09:26

Mnie to bardziej drażni... że chcemy wydać 30 mln... my będziemy się kisić z openda i Davidem, bo każdy widzi że nam zalegają....a z drugiej strony my z koszyczkiem idziemy po odpady z innych klubów, którym powinno zależeć żeby komukolwiek go wcisnąć..
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 396
Rejestracja: 03 marca 2005
Podziekował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2026, 12:02

Pokazujmy więcej desperacji w ruc.hach (o borze, to słowo jest ocenzurowane :prochno: ) transferowych, to na pewno wszyscy będą nam schodzić z cen :D

Przecież tutaj od lat jest w zasadzie to samo - upieramy się na wątpliwej klasy piłkarzy jakby nie było już nic innego na rynku, przez co potencjalni sprzedający krzyczą zawyżone ceny, bo przecież i tak wiadomo, że zapłacimy. Teraz pytanie czy na tego Muaniego upiera się DS czy nasz treneiro. Jak to drugie, to niech mu z pensji za Muaniego potrącą. Tak się skończy robienie transferów POD TRENERA, a nie pod konkretną KONCEPCJĘ FUTBOLU. Trenera za rok nie będzie, a my zostaniemy z odpadami, których nikt nie chce.

Najlepsze ekipy w Europie grają od lat podobny futbol, więc i zawodników, i trenerów dobierają pod konkretne założenia. Tylko w Piemonte jak w lesie - dzisiaj pójdziemy na grzyby, jutro na jagody, a pojutrze na papierzaki.
ODPOWIEDZ