Mercato (LATO 2024) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
ODPOWIEDZ
xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 111
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Podziekował: 14 razy

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2024, 21:24

I co pójdzie Wojtek nawet nie za paczkę fajek?
Mati.B pisze:
10 czerwca 2024, 18:35
[...]Jesli natomiast Duszan zostanie, to dwoch z trzech: Milik, Kean, Kaju - koniecznie trzeba odpalic.
[...]
Kajo - chyba wraca do Brazylii, wszyscy wiedzieli ze tak skonczy w Juve, wszyscy!
Kean - nie jestem jego fanem wiec naturalne że dla mnie nr 1 do opuszczenia Juve
Milik - jego z największą chęcią bym zostawił, choć wszyscy (poza zarządem Juve) wiem jak u niego ze zdrowiem. Gdyby dało radę coś za niego dostać i za to wziąć kogoś sensownego na rezerwę.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 639
Rejestracja: 13 lutego 2005
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2024, 21:59

Alvaro Morata i Ostatnia Krucjata.



Atletico jest gotowe oddać go za €15 mln, Juventus daje maksymalnie 10. (Tuttomercatoweb)


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 8957
Rejestracja: 19 września 2005
Podziekował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2024, 22:09

Niech 3x obniży swoją pensję i może być.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 421
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 15 razy

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2024, 22:16

woe pisze:
10 czerwca 2024, 21:59
Alvaro Morata i Ostatnia Krucjata.



Atletico jest gotowe oddać go za €15 mln, Juventus daje maksymalnie 10. (Tuttomercatoweb)
Ale to byłby przydatny transfer !


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 894
Rejestracja: 03 września 2012
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2024, 23:25

Sprzedawanie Vlaho po sezonie z Maxem to działanie na szkodę spółki. Gdyby zrobić listę piłkarzy którzy najwięcej zyskają na wywaleniu dzbana to z pewnością Vlaho znajdzie się tuż za Chiesą na jej szczycie. Jasne że można było mieć wiele uwag do jego gry, ale naprawdę powolnosc i ilość sytuacji stwarzanych przez Juve nie pomagała. Trzeba go zatrzymać i jak kontrakt będzie ciążył mocno to za rok spokojnie ktoś sypnie spora kasą jak zrobi liczby w nowym Juve.

To samo z Chiesa, zdaje sobie sprawę że kończy mu się kontrakt ale jak można oferować jakiekolwiek pieniądze Rabiotowi nie mając podpisanego Chiesy. Liczę że dobry występ na Euro przekona wszystkich kto jest potrzebny w Turynie a kto nie.

Dla mnie najważniejsze jest utrzymanie ataku, Douglas Luiz/Thuram i Calafiori. Jak dorzucą do tego jakiegoś perspektywicznego bocznego obrońcę to byłbym w siódmym niebie, a jak jeszcze doszedłby do tego Koop to już okienko marzenie.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3868
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2024, 11:10

Może inne mecze oglądaliśmy ale ja widziałem wiele sytuacji zmarnowanych przez Vlaho. Multum jego zagrań było fatalnych. Chłopak trza się pozbywać czym prędzej, ale niestety frajera, który da mu 12 na łape niestety nie znajdziemy. Powinniśmy przemodelować właśnie przede wszystkim atak, dobra mobilna 9 do tego Soul i szukać kogoś na lewą stronę.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1028
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2024, 13:32

Ktoś mi powie co się w tym klubie odpierdziela?
Chcemy na siłę zatrzymać Rabiota, który nawet nie łapie się do 1 składu w reprze, a sprzedajemy prawdopodobnie najlepszego bramkarze na świecie i to prawie za darmo ?

Tak będziemy budować nasza potęgę?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7065
Rejestracja: 11 listopada 2007
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2024, 13:54

lenor pisze:
11 czerwca 2024, 13:32
Ktoś mi powie co się w tym klubie odpierdziela?
Chcemy na siłę zatrzymać Rabiota, który nawet nie łapie się do 1 składu w reprze, a sprzedajemy prawdopodobnie najlepszego bramkarze na świecie i to prawie za darmo ?

Tak będziemy budować nasza potęgę?
Z tym najlepszym na świecie to nie za daleko poleciałeś?


BianconeroKSG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2024
Posty: 6
Rejestracja: 02 czerwca 2024
Podziekował: 17 razy

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2024, 14:03

Witam wszystkich! :shirt:

Widzę wielu nie żałowałoby utraty Vlaho. Ja w Dusana nadal wierzę i liczę, że na dobre odpali już niedługo. Ma chłop pewien instynkt, który im dalej w sezon to uwidaczniał się coraz częściej. Noga ułożona dobrze, ale ciążyła mu mała ilość, a więc waga każdej sytuacji bramkowej. Oczywiście zdaję sobie sprawę z jego fatalnych wyborów przy odgrywaniu do kolegów. Ciągle mam wrażenie, że był ofiarą defensywnej i nieułożonej z przodu taktyki Allegriego. Pytanie jaka będzie nasza gra pod Mottą...

Tych 12mln nie rozumiem, tzn. byłbym w stanie gdyby były obwarowane w odpowiedni sposób. Na dziś dzień nie stał się topowym napastnikiem i nie zasługuje na takie pieniądze. Za długo jego dojrzewanie trwa, niestety. Przyszły sezon to zweryfikuje w moim odczuciu.

Bardzo cieszą informacje o rezygnacji z Rabiota. Juventus wyglądał w ostatnich latach właśnie jak ten kapitan z doskoku - niegodnie. Z jakiegoś powodu pomimo prób ucieczki nikt nie proponuje mu takich pieniędzy. Nie podoba mi się traktowanie Juve jako żebraka czekającego na jego łaskę, bo kim on takim jest? Ostatnie okoliczności przedłużenia były w moim odczuciu nieeleganckie i cieszy mnie, że nie damy się naciągnąć po raz kolejny. Kiedy sobie pomyślę o tym, że chciano mu zagwarantować opaskę kapitana na przyszłość to aż mnie skręca.

Dużo pisze się w kontekście Chiesy, no i trochę sam nie wiem co o nim myśleć. Sercem jestem za nim, wygórowanych oczekiwań w stosunku do tego co reprezentuje po kontuzji niestety jakoś nie akceptuję, ale zdaję sobie sprawę, że tak to wygląda zawsze przy przedłużaniu z kimkolwiek. Byłoby mi szkoda mimo wszystko się żegnać.

Wojtkowi z całego serca dziękuję, dał radę udźwignąć ciężar gry w Juve. Ani przez moment nie widziałem sensu na zmianę bramkarza przez te lata. Buffona nie da się zastąpić 1:1 bo to najlepszy GK w skali historii piłki.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1419
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2024, 14:09

Ja trochę nie rozumiem tego marudzenia na pożegnanie z Wojtkiem. Jest bardzo dobry, bywa znakomity. Bramkarz absolutnie na miarę Juventusu. Ale jego kontrakt od dawna niemiłosiernie ciąży w budżecie. Gdyby była perspektywa na przedłużenie z nim umowy na 2-3 lata na warunkach adekwatnych do możliwości klubu, to pewnie nie byłoby tematu Di Gregorio. Ale Wojtek raczej nie był skłonny zjeżdżać z poziomu tych 6,5 miliona do poziomu 3 milionów. Więc w czym problem? Ta historia i tak musiała się zakończyć, jak nie teraz, to najpóźniej za rok. Jednak załatwienie tego teraz na takich warunkach praktycznie rozwiązuje nam problem kosztu sprowadzenia następcy, i to na dodatek naprawdę solidnego.

Wygląda na to, że rozstajemy się w zgodzie, z wzajemnym poszanowaniem i udało się wypracować rozwiązanie, które zadowala wszystkich. Może to być pierwszy naprawdę dobry deal Giuntoliego.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1253
Rejestracja: 07 lutego 2020
Podziekował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2024, 14:36

Ja nawet nie wiem czy Wojtkowi chodziło o same pieniądze. On kiedyś w wywiadach...rok czy 2 temu pisał że nie widzi się grając na najwyższym poziomie tak długo jak choćby Ronaldo. Moim zdaniem on nie chciał przedłużać kontraktu nie ze względu na zarobki a na jego długość.


Gontar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2021
Posty: 29
Rejestracja: 23 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2024, 14:49

Koopmeiners kontuzja i wypada z euro. Dla nas w miarę dobra wiadomość, bo nie podbije wartości na turnieju.


Fino alla Fine
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 8957
Rejestracja: 19 września 2005
Podziekował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2024, 15:35

Teraz mogą sobie na spokojnie dopracowywać ten transfer z Atalantą. Gdyby był obecny na Euro faktycznie bramka czy dwie mogłyby powodować, że zaś cena by podskoczyła albo Bergamo czekałoby na licytację z klubami z PL. A tak, jeśli wierzyć, że sam gracz rzekomo chce się przenieść do nas, powinno być dobrze. I nie można zapominać, że przydałby im się obrońca, zatem włączenie Huijsena do oferty może stanowić fajne rozwiązanie.

Koop + Luiz to ogromny skok jakości w tej formacji niewidziany w klubie od czasów pomocy złożonej z Vidala, Pogby, Pirlo i Marchisio. Powrót Fagiolego sam w sobie może stanowić ogromne wzmocnienie, do tego być może Barrenechea do rotacji i Locatelli, który powinien grać na swojej pozycji + liczę na odbudowanie tego gracza u Motty.

Oby faktycznie nie dogadali się z Rabiotem i Francuz odszedł, jednocześnie wierzę w wolę Chiesy i klubu do kontynuowania współpracy - dogadajcie się, to może być piękna wspólna przygoda.

Wojtkowi dziękuję za te wszystkie imponujące interwencje, generalnie jego lata w Turynie, ale przy braku przedłużenia zwolnienie budżetu z wysokiego kontraktu + 5mln odstępnego oceniam na duży plus. Di Gregorio z tytułem najlepszego w sezonie powinien podołać.

Cieszy mnie niezmiernie, że szykuje się nam w dużej mierze młode Juve.


Marcin890124

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2024
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2024
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2024, 16:19

Chyba przyjdzie



Mati.B

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2022
Posty: 24
Rejestracja: 30 sierpnia 2022
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2024, 17:21

BianconeroKSG pisze:
11 czerwca 2024, 14:03
Witam wszystkich! :shirt:
Cześć.


woe pisze:
10 czerwca 2024, 21:59
Alvaro Morata i Ostatnia Krucjata.



Atletico jest gotowe oddać go za €15 mln, Juventus daje maksymalnie 10. (Tuttomercatoweb)
Za darmo, to uczciwa cena...



Chetnie obejrze Vlaho pod innym, normalnym trenerem. Jesli do tego popracuje nad mentalem, to moze cos z tego bedzie. Ale to "coś" nie na miare 12 baniek.


ODPOWIEDZ