Massimiliano Allegri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8676
Rejestracja: 07 listopada 2007
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 12:37

No i w tym wczorajszym cyrku było więcej emocji i rozrywki niż z gry przez 3 sezony 🤣🤣🤣


Obrazek
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 356
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 3 razy

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 13:53

yanquez pisze:
16 maja 2024, 10:56
Paczta na to jak z Giuntoli oberwał od Maxa...

https://www.sportmediaset.mediaset.it/v ... 402k.shtml

Ja wiem, że gramy kał. Ja wiem, że to nie wygląda dobrze. Ze sportowego punktu widzenia bym go wywalił.


No, ale kurde... Lubie takich wariatów.

Allegri stay 51
Allegri out 49
Fajnie ten filmik pokazuje, jak piłkarze są z Maxem i że te wymysły gazet i wielu kibiców o jakiś konfliktach to totalne bzdury . Ja tam nadal wierze, że zarząd się zreflektuje, paru ważnych piłkarzy wstawi się za trenerem i nasz strateg zostanie :juveflag:


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 203
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 13:58

Rozumiem, że Giuntoli czy ktokolwiek miał również prawo tak publicznie do Maksia zrobić po kolejnych wtopach i blamażach (a trochę ich było)?

Żenujący człowiek z przerostem ego. Ciekawe czy ma własny portret w domu.


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 194
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 14:10

Mateys pisze:
16 maja 2024, 13:58
Żenujący człowiek z przerostem ego. Ciekawe czy ma własny portret w domu.
Warto czasami się wstrzymać zamiast na podstawie plotek wydawać takie opinie ;)


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 356
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 3 razy

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 14:23

Mateys pisze:
16 maja 2024, 13:58
Rozumiem, że Giuntoli czy ktokolwiek miał również prawo tak publicznie do Maksia zrobić po kolejnych wtopach i blamażach (a trochę ich było)?

Żenujący człowiek z przerostem ego. Ciekawe czy ma własny portret w domu.
Chyba masz jakiś mega kompleks Maxa, skoro tak się o nim wysławiasz. Najlepsze, że znów jakieś głupoty wypisujesz niczym niepoparte ...


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 203
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 14:33

del_aleksander pisze:
16 maja 2024, 14:10
Mateys pisze:
16 maja 2024, 13:58
Żenujący człowiek z przerostem ego. Ciekawe czy ma własny portret w domu.
Warto czasami się wstrzymać zamiast na podstawie plotek wydawać takie opinie ;)
1. A to coś zmienia do kogo pokazówkę zrobił?
2. Jakoś na konferencji po meczu nie widziałem, by wprost zaprzeczył, że to do Giuntoliego.
3. Która z rzeczy, które opisałem we wcześniejszym poście nie jest prawdą, niezależnie od wczorajszych wydarzeń? ;)


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 356
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 3 razy

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 14:43

Mateys pisze:
16 maja 2024, 14:33
del_aleksander pisze:
16 maja 2024, 14:10
Mateys pisze:
16 maja 2024, 13:58
Żenujący człowiek z przerostem ego. Ciekawe czy ma własny portret w domu.
Warto czasami się wstrzymać zamiast na podstawie plotek wydawać takie opinie ;)
1. A to coś zmienia do kogo pokazówkę zrobił?
2. Jakoś na konferencji po meczu nie widziałem, by wprost zaprzeczył, że to do Giuntoliego.
3. Która z rzeczy, które opisałem we wcześniejszym poście nie jest prawdą, niezależnie od wczorajszych wydarzeń? ;)
Wyzywałeś 5 lat temu wyzywałeś 10 lat temu i jak widzę nic się nie zmieniło :chiellini:


Yoda666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2009
Posty: 93
Rejestracja: 11 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 14:44

Oldfan pisze:
16 maja 2024, 14:23
Chyba masz jakiś mega kompleks Maxa, skoro tak się o nim wysławiasz. Najlepsze, że znów jakieś głupoty wypisujesz niczym niepoparte ...
Ty za to masz jakąś dziwną fiksację na jego punkcie to jest pierwsza sprawa. To mocno niezdrowe, da się to leczyć.
Druga jest taka, że kolega Mateys akurat te "jakieś głupoty" ma poparte chociażby tym wideo, zachowanie niegodne trenera tego klubu. Widać, że przestał trzymać ciśnenie.

Mam nadzieję, że przed nami ostatnie 2 spotkania pod wodzą Allegriego. Nie można mu odebrać tego co zrobił z nami za swojej pierwszej kadencji, ale drugą kadencją zburzył wszystko. Futbol mu ewidentnie odjechał, ale nie ma się co dziwić skoro facet wprost mówił o tym, że przez 2 lata bezrobocia w ogóle się piłką nie interesował.

To że wspierają go ultrasi mnie jakoś szczególnie nie dziwi, bo oni mają w nosie to czy klub osiąga sukcesy czy nie. Dla nich liczy się tylko kasa, a skoro zarząd zabrał im możliwość sprzedawani wejściowek i targ z fantami przed stadionem to w myśl zasady "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" idą z Allegrim ramię w ramię.


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 194
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 14:46

Mateys pisze:
16 maja 2024, 14:33
1. A to coś zmienia do kogo pokazówkę zrobił?
Oczywiście, nie ma dla Ciebie znaczenia czy pyskówka jest na linii trener-dyrektor czy trener-dziennikarz?
Mateys pisze:
16 maja 2024, 14:33
2. Jakoś na konferencji po meczu nie widziałem, by wprost zaprzeczył, że to do Giuntoliego.
Jeśli nie zaprzeczysz wprost że jesteś wielbłądem to znaczy, że nim jesteś?
Mateys pisze:
16 maja 2024, 14:33
3. Która z rzeczy, które opisałem we wcześniejszym poście nie jest prawdą, niezależnie od wczorajszych wydarzeń? ;)
Chcesz w rozstrzygać w kategoriach prawdy/nie prawdy to że ktoś zza monitora pisze o kimś innym jako 'żałosnym człowiekiem z przerostem ego'?


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 356
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 3 razy

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 14:54

Yoda666 pisze:
16 maja 2024, 14:44
Oldfan pisze:
16 maja 2024, 14:23
Chyba masz jakiś mega kompleks Maxa, skoro tak się o nim wysławiasz. Najlepsze, że znów jakieś głupoty wypisujesz niczym niepoparte ...
Ty za to masz jakąś dziwną fiksację na jego punkcie to jest pierwsza sprawa. To mocno niezdrowe, da się to leczyć.
Druga jest taka, że kolega Mateys akurat te "jakieś głupoty" ma poparte chociażby tym wideo, zachowanie niegodne trenera tego klubu. Widać, że przestał trzymać ciśnenie.

Mam nadzieję, że przed nami ostatnie 2 spotkania pod wodzą Allegriego. Nie można mu odebrać tego co zrobił z nami za swojej pierwszej kadencji, ale drugą kadencją zburzył wszystko. Futbol mu ewidentnie odjechał, ale nie ma się co dziwić skoro facet wprost mówił o tym, że przez 2 lata bezrobocia w ogóle się piłką nie interesował.

To że wspierają go ultrasi mnie jakoś szczególnie nie dziwi, bo oni mają w nosie to czy klub osiąga sukcesy czy nie. Dla nich liczy się tylko kasa, a skoro zarząd zabrał im możliwość sprzedawani wejściowek i targ z fantami przed stadionem to w myśl zasady "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" idą z Allegrim ramię w ramię.

Strasznie zafiksowaliście się na temat tego trenera i pastwicie się nad nim. Dla mnie to żenujące, bo jednak pewne rzeczy zrobił dobrze i to w cholernie trudnych czasach.

Zakłada się, że przyjdzie nowy trener i odmieni Juventus


Zakłada się to tak samo jak z nasza kadrą.. Przyjdzie nowy trener i nagle piłkarze zaczną grać inaczej, wszystko się naprawi

To tak nie działa ... :facepalm:

No nic tylko czekać na następce ... Jedno jest pewne nie będzie miał łatwo , bo o wszystko był obwiniany Max, a teraz wymagania BEDĄ PRZEOLBRZYMIE ..

Tyle z mojej strony, bo nie ma co syfu robić, ale straszne jak ludzie potrafią terz zafiksować się na czyjś temat i obwiniać go JUŻ O WSZYSTKO

Było takie przysłowie "Lepsze jest wrogiem dobrego",

ale teraz w czasach reklam, konsumpcjonizmu od iluś lat jest takie dziwne myślenie, że jak coś zmieniamy TO MUSI BYĆ LEPIEJ ..

Tak czy siak mamy w końcu puchar i jedną z najmłodszych i najbardziej rozwojowych kadr w Juve i to nie dzięki setkom milionów, a dzięki rozsądnym transfrom i wypromowaniu wielu piłkarzy właśnie przez TEGO TRENERA


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 288
Rejestracja: 01 lipca 2012
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 17:18

Odświeżam tylko po to by zobaczyć newsa o zwolnieniu. Grafika już przygotowana, epitafium pewne też, siedzę nad rzeką, ciepełko, czekam, odświeżam...


Obrazek
Distant Dreamer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2023
Posty: 66
Rejestracja: 16 lipca 2023
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 17:45

Pismaki już piszą że koniec Maksia w bardzo bliskim czasie (a może nawet dziś)
Oczywiście plotki plotkami ale no wzburzenie fal w morzu jest
już sam mecz ,wszystko po nim i słowa trenejro wskazują na definitywny koniec , nawet ślepy to widzi.


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 203
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 17:52

del_aleksander pisze:
16 maja 2024, 14:46
Oczywiście, nie ma dla Ciebie znaczenia czy pyskówka jest na linii trener-dyrektor czy trener-dziennikarz?
Nie ma w kontekście podparcia tego co napisałem powyżej (ergo - udowodnienia, że się ma bądź nie ma określonych cech charakteru). Poza tym ma niewielkie.
del_aleksander pisze:
16 maja 2024, 14:46
Jeśli nie zaprzeczysz wprost że jesteś wielbłądem to znaczy, że nim jesteś?
Jeśli ktoś ma problem z przerostem ego i uważa, że pozjadał wszystkie rozumy, to nie czuje potrzeby zwykłego odpowiedzenia "tak" lub "nie" jakiemuśtam dziennikarzowi.
del_aleksander pisze:
16 maja 2024, 14:46
Chcesz w rozstrzygać w kategoriach prawdy/nie prawdy to że ktoś zza monitora pisze o kimś innym jako 'żałosnym człowiekiem z przerostem ego'?
Argumentum ad populum. Sprowadzasz dyskusję do poziomu Oldfana ("jesteś tylko Januszem z kanapy i nie masz prawa się odzywać!!11!!1~!!!). Owszem mam prawo uważać (na podstawie licznych i wieloletnich obserwacji) kogoś za narcyza i uważać to za prawdę. Ty masz prawo tak nie uważać. Tak samo jak mam prawo uważać, że mechanik spierdzielił mi naprawę auta (nie jestem mechanikiem), dentysta wyrwał nie ten ząb (nie jestem dentystą), politycy to złodzieje (nie jestem politykiem), a trener Juventusu spisuje się fatalnie, jednocześnie swoimi wypowiedziami i zachowaniami wykazując cechy egotyczne (nie jestem trenerem ani psychiatrą).


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 356
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 3 razy

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 18:04

Jezus ... Serio ... Jak ktoś nie jedzie, nie wyzywa, nie poniża trenera, co trenuje Naszych chłopaków, to już trzeba go poniżać ?


Co to za jakieś Sbeckie metody. 0 szacunku dla odmiennego zdania, Wy nawet redaktorów atakujecie, wszystkich

Nawet jak Del Piero wsparł trenera, inne legendy, wybitni trenerzy, to nagle po nich pocisk ..

Ludzie opanujcie się, wyjmijcieten kołek z pupy i postarajcie się być ciut bardziej obiektywni

Rozumiem nie lubicie ok, ale to samo robiliście z Dybalą, Moratą, Rabiotem ... Serio nie uczycie się na błędach ? Co z wami nie tak ?

Czy to internet sprawia, że takie zbydlęcenie nastąpiło? Że nie ma waszych nazwisk, zdjęć, to tak bezkarni się czujecie? Masakra


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2498
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2024, 20:21

Ale to by był strzał brudną szmatą w pysk dla takiego Oldfana, jakby zwolnili jego bożka przedwcześnie 🤣


ODPOWIEDZ