Serie A - sezon 2023/24

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2368
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2024, 06:36

No i tak o to wygląda mocarna SerieA.

Po farciarskim ubiegłym sezonie były głosy, że SerieA to mocna liga i czołówka europejska, a rzeczywistość tego sezonu pokazała gdzie jest SerieA...

Nie ma Interu (najmocniejszej kadry w SerieA), nie ma Napoli (mistrza SerieA) i nie ma Lazio. Żaden z klubów nie przeszedł 1/8.

Ktoś dalej twierdzi, że włoska liga jest taka Top i powinniśmy się cieszyć z TOP4 na koniec? :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8619
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2024, 08:04

Zapewne @vvujek tak twierdzi ale celem merdaczy była Serie A w tym roku, zrozum...


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3979
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2024, 20:37



jeżeli to dobre info, to obecnie wcale nie jest to takie nierealne szczególnie patrząc na układ tabeli w SerieA :prochno:


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2476
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2024, 00:25

Pobawię się w mini calculatore na koniec ( bo na trzy kolejki przed końcem, a grande calculatore obliczył wszystko już w sierpniu zeszłego roku ).

3/4. Juventus/Bolonia 69 pkt.
5. Atalanta 68 pkt.
6. Roma 67 pkt.

Poniżej 70 punktów na podium, byłoby śmiesznie.

Atalanta wygra puchar, ale przegra z Bayerem w LE.
Zobaczymy ile się sprawdzi :laugh:

EDIT: W sumie to Bolonia chyba trzecia, bo ma lepszy bilans bramek.

PS: Założyłem trzy remisy Juventusu do końca, ale jakby Bolonia jednak coś z siebie wykrzesała i pokonała zmęczonych finałem chłopców kaumena, to optymalna opcja dla wieloletnich przeciwników, awans do LM, ale poniżej 4 miejsca. I wilk siti i Manchester City!


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 280
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 08 maja 2024, 21:16

Cel na ten sezon coraz bliżej.

Ciekawe kto będzie 5 :)


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1196
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2024, 07:16

Cel na ten sezon to jest pożegnanie z tym Panem :allegri:

Z całym szacunkiem za wszystko co dla nas zrobił, ale to był ogromny błąd że nie wyleciał sezon temu.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2565
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2024, 11:01

marcinek pisze:
09 maja 2024, 07:16
Cel na ten sezon to jest pożegnanie z tym Panem :allegri:

Z całym szacunkiem za wszystko co dla nas zrobił, ale to był ogromny błąd że nie wyleciał sezon temu.
Ogromnym błędem to było jego ponowne zatrudnienie. W stosunku cena/jakość po powrocie nie dał nam nic ekstra jako drużynie, nic nie wygrał (i bardzo prawodopodobne, że po finale Coppa Italia z Atalantą niestety tak pozostanie), więc żegnam go bez żalu (a może z żalem, iż zmarnował nam 3 lata).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 960
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2024, 20:14

marcinek pisze:
09 maja 2024, 07:16
Cel na ten sezon to jest pożegnanie z tym Panem :allegri:

Z całym szacunkiem za wszystko co dla nas zrobił, ale to był ogromny błąd że nie wyleciał sezon temu.
Ta. Cały jego powrót nie był głupim pomysłem, żeby dać drużynie pewność wyników i tylko tego oczekiwano, jak sądzę, ale 4 lata i 9M??? To największy błąd. Rozsądna pensja i kontrakt 2+1, każdy trener powinien otrzymywać max taką formę. Sam byłem, powiedzmy - niezałamany - 3 sezony temu, ale warunki zatrudnienia - idiotyzm, czyli wręcz creme de la creme polityki AA.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
ODPOWIEDZ