Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2024, 16:02

Jak widać po czacie interpretacje są różne ale Agresti wprost nie napisze, że Motta będzie kolejnym trenerem. Może sam sobie tak już zinterpretowałem ? Najważniejsze, że stoi twardo przy swoim i jednak zmiana trenera powinna nastąpić. Mam wrażenie, że Agresti nas tam trolluje na VS i dobrze się bawi (w kontekście trenera) bo kibice są tak zmęczeni tym Allegrim, że nie dają mu żyć i chcą codziennie potwierdzenia. Uważam, że na chwilę obecną lepszego źródła nie ma w naszym kontekście ale coraz więcej źródeł zaczyna za nim przebąkiwać bo już nawet Romano oraz GDM. Oby tak było czego życzę sobie i Wam.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2024, 21:15

Czemu znów odświeżacie ten temat skoro jeszcze nie ma info, że Maks zwolniony? Raz już zapeszyliście więc proponuję wstrzymać się do oficjalki ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2024, 08:18

Przecież jest to wątek na temat nowego trenera a nikt nowy tutaj nie został mianowany trenerem ? Jeżeli będzie nowy trener to będzie miał/ma swój wątek ale dyskusję na temat nowego trenera powinniśmy chyba tutaj prowadzić o ile się nie mylę.


Obrazek
ODPOWIEDZ