Nowy zarząd?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8641
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2024, 19:19

Od nowego sezonu będziemy mieli nowych członków sztabu sportowego bo do Giuntoliego dołączy prawdopodobnie Pompilio, Stefanelli oraz szef skautów - Scala. Odchodzą Cherubini oraz prawdopodobnie Manna, który ma zostać DS Napoli. Czyli będziemy mieli całkiem już nowy zarząd.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2779
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2024, 10:34

To od teraz praktycznie wszystko idzie na konto Giuntoliego. Od początku wiedział, że z Allegrim ten projekt nie pójdzie do przodu, że klub potrzebuje kogoś ze świeżym spojrzeniem na piłkę aby znów zacząć przyciągać nowych kibiców, ale nie mógł się jeszcze go pozbyć. Teraz dopiął swego. Ciągle pojawiają się też głosy o potencjalnych roszadach w kierownictwie klub w obszarze sportowym, które chciałby przeprowadzić Giuntoli. Tak więc dostał ewidentnie duży kredyt zaufania od Elkanna, aby zbudować ten klub na nowo, według swojej wizji i pomysłu. Poprzednie okna transferowe miał praktycznie bez budżetu, więc ciężko to jakkolwiek obiektywnie oceniać. Ale to najbliższe oraz lato 2025 (bo w jedno trudno zbudować mocną drużynę) pokażą w dużej mierze na co go stać i na co możemy liczyć w najbliższej przyszłości. Zaczyna się nowa era. Od teraz to będzie Juve Giuntoliego. Ja w niego wierzę.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2487
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 maja 2024, 00:48

A ja jestem ciekawy, kiedy dojdzie do zmian na samej górze i kiedy wycofają ten zarząd księgowych. Już teraz, czy jeszcze sezon się będzie trzeba przemęczyć?
Trochę w ferworze po odejściu znienawidzonego przez wielu trenera, mniej dyskutowana jest sprawa zachowania zarządu i ich rzekomego przepraszania FIGC.
Po tej całej dmuchanej aferze z zeszłego roku? Po tym ewidentnym sędziowaniu przeciwko Juventusowi i to nawet w tym ostatnim meczu z Atalantą? Jeżeli to prawda, to jest to dla mnie kompromitacja i niczego dobrego z tego nie wyniknie. Nie byłem zwolennikiem targania się po sądach przez te ujemne punkty, bo za dużo by to i tak nie dało, ale mimo wszystko jest jakaś granica płaszczenia się.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2779
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2024, 10:00

W idealnym świecie prezydentem/prezesem powinien zostać ktoś ze świata piłki. Najlepiej ktoś znający i kochający klub. Nazwisko samo się nasuwa


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
ODPOWIEDZ