Sprawa Plusvalenzy i inne..

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2023, 10:52

Agnelli za wojowanie i wymachiwanie szabelką był krytykowany więc w czym problem ? Mieliśmy zarząd z jajami, teraz mamy Ferrero Scanavino i Calvo, którzy i tak prawa głosu nie mają. Forum powinno być zadowolone.


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2023, 13:21

Ja mam wrażenie, że to nie jest kwestia jaj czy ich braku, tylko zwykłej kalkulacji - podejrzewam, że klub naprawdę wolał nie brać udziału w tych rozgrywkach i jest im to na rękę. Ale jednocześnie przecież klub nie przyzna publicznie, że rzeczywiście złamał jakieś przepisy, więc stąd takie nietrzymające się kupy oświadczenia.

Szkoda, dla mnie to myślenie na bardzo krótką metę, typowe dla "długofalowego" projektu z Allegrim, który powoli przeradzać się będzie w walkę o utrzymanie posady.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2023, 15:55

MRN pisze:
29 lipca 2023, 10:52
Agnelli za wojowanie i wymachiwanie szabelką był krytykowany więc w czym problem ? Mieliśmy zarząd z jajami, teraz mamy Ferrero Scanavino i Calvo, którzy i tak prawa głosu nie mają. Forum powinno być zadowolone.
Jaja może i mieli tylko w pewnym momencie brakło im mózgów. Narobili pełno bajzlu, życie na kredyt niestety tak się musiało kończyć.
B@rt pisze:
29 lipca 2023, 13:21
Ja mam wrażenie, że to nie jest kwestia jaj czy ich braku, tylko zwykłej kalkulacji - podejrzewam, że klub naprawdę wolał nie brać udziału w tych rozgrywkach i jest im to na rękę. Ale jednocześnie przecież klub nie przyzna publicznie, że rzeczywiście złamał jakieś przepisy, więc stąd takie nietrzymające się kupy oświadczenia.

Szkoda, dla mnie to myślenie na bardzo krótką metę, typowe dla "długofalowego" projektu z Allegrim, który powoli przeradzać się będzie w walkę o utrzymanie posady.
Wiadomo, że będą pleść korpogadke bo w końcu to nie jest wyrok UEFY tylko ugoda między obiema stronami. Niestety Agnelli narobił za dużo bajzlu, zasadniczo mając na uwadze jak działa sportowa sprawiedliwość i jakie potencjalnie mogły być kary to tragicznie się to nie skończyło. Trzeba było używać mózgu a nie kupować na kredyt a potem szukać kasy w szemranych dealach.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2023, 17:04

Tak, nabroili ale nie robi błędów ten kto nic nie robi. Co by nie było to decyzja polityczna, Barca i Real nadal są pod ochroną, podobnie jak merdy czy Napoli. Ja tam nie będę się spierał bo jak już wspomniałem - zdania są podzielone ale wpadamy ze skrajności w skrajność. Nadal będą przekręty, stworzą prawo, które to będzie regulowało więc okaże się, że inni działali zgodnie z litera prawa a my dostaliśmy po dupie mimo, że prawo nie funkcjonuje. Będziemy więc czyści i będziemy cały czas się nachylać aby tylko figmafia była zadowolona bo sukcesów już w ten sposób nie osiągniemy.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2023, 20:45

Bo jak się kombinuje to się nie trzeba wychylać. Agnelli jakby siedział obok Ceferina to nawet jakby ktoś coś chciał to by sprawie łeb od razu ukręcili. Tak wystawił siebie i klub na świecznik.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2023, 11:15

MRN pisze:
29 lipca 2023, 10:52
Agnelli za wojowanie i wymachiwanie szabelką był krytykowany więc w czym problem ? Mieliśmy zarząd z jajami, teraz mamy Ferrero Scanavino i Calvo, którzy i tak prawa głosu nie mają. Forum powinno być zadowolone.
Zarząd z... czym??? :facepalm: To oni dali pretekst do uwalenia klubu, przez tyle lat Agnelli nie zbudował jakiegokolwiek zaplecza dla klubu, przychodzi co do czego i wszyscy przeciwko Juve, gdzie on był przez te lata...

Obecni ludzie chcą zamknąć raz na zawsze burdel, który zrobił AA i spółka i się nie dziwię takiemu postępowaniu, nie wiem czemu klub kilka jeszcze lat miałby się szarpać ze wszystkimi dookoła, i po co.

Nie ma sensu gloryfikować Andrei za nazwisko, jedyne co zrobił dobrze, to Marotta i Allegi pierwszej kadencji, cała reszta to festiwal niekompetencji.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2024, 11:02

Dragusin i plusvalenza (po włosku):
https://www.affaritaliani.it/sport/drag ... 95069.html


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2024, 11:42

Dragusin sam jest wart więcej niż wszystkie plusvalenzy merdaczy, ale u nich przecież wszystko było zasadne a to, ze drewno wypychane po 5mln nie łapie się nawet na SerieB to szczegół, im wolno :dontknow:


zabkazabka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2024
Posty: 3
Rejestracja: 11 stycznia 2024

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2024, 12:38

Maly pisze:
11 stycznia 2024, 11:02
Dragusin i plusvalenza (po włosku):
https://www.affaritaliani.it/sport/drag ... 95069.html
Ciekawy artykuł. Warty przeczytania. Dzięki za podlinkowanie.


ODPOWIEDZ