Puchar Włoch 23/24 (1/8): JUVENTUS FC 6-1 Salernitana

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2024, 12:21

Garreat pisze:
04 stycznia 2024, 23:14
Allegri już zapowiedział, że niedzielny mecz będzie inny :prochno:.
A co miał powiedzieć? Że niedzielny mecz pójdzie równie gładko i przyjemnie?


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2024, 14:08

Yildiz było wiadomo że ma jakość, Cambiaso to samo, więc tak jakby spojrzeć na spokojnie dzień póżniej, to największym wygranym tego meczu jest Miretti i chyba Weah.


Anelson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 stycznia 2024
Posty: 16
Rejestracja: 03 stycznia 2024

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2024, 15:23

Mecz z gatunku tych najprzyjemniejszych :). Istna demolka przeciwnika okraszona strzałem z dystansu Weaha! Jak świetna pizza to smakowało. Yildiz - cud, miód i orzeszki. O niefortunnym zagraniu Gattiego można było zapomnieć w mgnieniu oka. Niech potwór się rozwija i lećmy pożerać dalej kolejnych przeciwników. Mam ogromną nadzieję, że to taki mecz przełamujący naszą drużynę w stronę jeszcze lepszej i skuteczniejszej gry byśmy wyglądali jeszcze lepiej i umieli łączyć grę właśnie z gatunku całkowitego zdemolowania, aż po umiejętne kontrolowanie meczu w zależności od okoliczności, poziomu przeciwnika i innych zmiennych. Widać wzrost pewności siebie całej drużyny. Stracona bramka nie zrobiła na nikim wrażenia, gdy wcześniej w takich okolicznościach można było być pewnym kłopotów. Chapeau bas Allegri - znów czuję się jakbym oglądał ten najlepszy Juventus w odsłonie Maksia. Fino alla fine. Forza Juve! Życzę nam wszystkim żeby na koniec to się wszystko skończyło storią di un grande amore i końcowym zwycięstwem nad Interem , a potem z buta do Ligi Mistrzów ✌️


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2024, 15:42

Anelson pisze:
05 stycznia 2024, 15:23
O niefortunnym zagraniu Gattiego można było zapomnieć w mgnieniu oka.
Jeśli chodzi stricte o ten mecz, to tak. Ale tak ogólnie, to wręcz nie można o tym zapomnieć, bo to jego drugi kuriozalny wręcz błąd w tym sezonie. Każdy może się pomylić, ale robienie takich baboli pod presją w meczach z Sassuolo czy Salernitaną nie świadczy o nim najlepiej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2024, 16:02

Odcina mu prąd co nie zmienia faktu, że to bardzo solidny zawodnik, materiał na top defensora i tylko ten mecz z Sassuolo był tylko przegrany bo cała drużyna zagrała katastrofalnie.


Obrazek
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2024, 16:04

vitoo pisze:
05 stycznia 2024, 15:42
Anelson pisze:
05 stycznia 2024, 15:23
O niefortunnym zagraniu Gattiego można było zapomnieć w mgnieniu oka.
Jeśli chodzi stricte o ten mecz, to tak. Ale tak ogólnie, to wręcz nie można o tym zapomnieć, bo to jego drugi kuriozalny wręcz błąd w tym sezonie. Każdy może się pomylić, ale robienie takich baboli pod presją w meczach z Sassuolo czy Salernitaną nie świadczy o nim najlepiej.
Oj chyba było więcej niż te dwa błędy. Jak komuś się zechce niech poszuka, ale on chyba miał 3-4,.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2024, 17:55

Tak właśnie powinny wyglądać mecze z outsiderami SerieA. Kilka bramek strzelonych, młodzi w podstawie i jazda z plackami. W końcu Salernitana jest ostatnią drużyną w tabeli, więc marne 1:0, 2:1 to żaden wynik.

Teraz pozostaje tylko pytanie kiedy taki mecz za Allegriego się powtórzy? :prochno: W weekend najprawdopodobniej wrócą nasze asy i powrót do grania KAŁCIO.

P.S. Bramy Yildiza i Weaha to cud miód. Z Turka może być naprawdę porządny grajek. Mam nadzieje, że dostanie więcej szans, bo chłopak póki co na to zasługuje.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2024, 22:52

Wspaniały mecz, nie wiem co mogę dodać więcej. Dawno takiej fajnej radości nie dostarczyli, bo o ile o potencjale i dobrym mentalu można już mówić od jakiegoś czasu, no to bramek tylu i zabawy nie doświadczyliśmy dawno. Z tym składem w końcu można się utożsamiać i wróciliśmy na dobre tory - 7 Włochów w podstawie wyszło, to naprawdę super sprawa. Najbardziej z tego meczu chyba cieszy mnie Cambiaso, Chiesa, Yildiz no i Miretti, ale naprawdę nasza paczka jest całkiem ciekawa i nie mogę się doczekać aż zobaczymy trójkę Chiesa-Vlaho-Yildiz razem. Grajmy tak dalej to może Fagioli wróci na ostatni mecz w sezonie o Scudetto, byłoby niesamowicie; ale top3 w tym sezonie chyba nam wszystkim wystarczy na koniec.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Zablokowany