Serie A 23/24 (7): Atalanta 0-0 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 września 2023, 16:34

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 7 kolejki Serie A 23/24:
ATALANTA - JUVENTUS FC


MIEJSCE:
Bergamo / Włochy - Gewiss Stadium

CZAS:
01.10.2023 (niedziela), godzina 18:00



O PRZECIWNIKU
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 2


OSTATNIE MECZE
Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC – Koopmeiners T., Lookman A., Scamacca G.
Obrazek Obrazek Obrazek - 2 bramki w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT – Marten De Roon
Obrazek - 3 asysty w SerieA



JUVENTUS
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 1

OSTATNIE MECZE
Obrazek


NAJLEPSZY STRZELEC - Dusan Vlahovic, Federico Chiesa
Obrazek Obrazek - 4 bramki w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT - Adrien Rabiot
Obrazek - 2 asysty w SerieA


PRZEWIDYWANE SKŁADY
-

SYTUACJA W TABELI:
Obrazek

SĘDZIA: Chiffi D.

Ostatni mecz z Atalantą - wygrana 0:2


MECZ NA ŻYWO W TV
Eleven Sports 1
Ostatnio zmieniony 06 października 2023, 20:57 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 01 października 2023, 14:08

2:1 Atalanta


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 01 października 2023, 14:17

Oldfan pisze:
01 października 2023, 14:08
2:1 Atalanta
Chory? Przypomnieć ci, kto zasiada na naszej ławce? Niezwyciężony Allegro :scarf:


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2023, 16:55

🇵🇱 Szczesny
🇮🇹 Gatti
🇧🇷 Bremer
🇧🇷 Danilo
🇺🇸 McKennie
🇮🇹 Fagioli
🇮🇹 Locatelli
🇫🇷 Rabiot
🇮🇹 Cambiaso
🇮🇹 Kean
🇮🇹 Chiesa
@agresti


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2023, 18:59

Gówno jak zawsze. Kał na pal.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 01 października 2023, 19:55

Cudowny to był mecz, nie zapomnę go nigdy. Dno, dno i jeszcze raz dno. Cóż za podejście do meczu, kompletna murarka i zero ofensywy. Przystąpiliśmy jak jakiś beniaminek do gry z pretendentem do scudetto, byle tylko dowieźć jakiś punkt. I my myślimy na poważnie o Top 4? Żal.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2023, 19:56

Uff spokojnie można się piffka napić oglądając kał w garniturze.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 01 października 2023, 19:57

Cenny punkt po słabym meczu


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 613
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2023, 19:59

Obrazek

Nawet jak na nasze standardy, to był to bardzo ciężkostrawny mecz.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2023, 20:00

Psychofani Allegriego mogą powędrować w swiat swojej fantazji i wybrać jedną z dwóch opcji: graliśmy większość meczu w dziesięciu albo w środę mamy hit w lidze mistrzów.
Cala reszta widzi jak jest, drużyna niegrajaca w Europie ani na chwilę nie przejęła inicjatywy i nie poszukała zwycięstwa z Atalanta, której największe żądła to De Ketelaere i Muriel.
Barometr żenady i beztalencia Allegriego kolejny raz poza skalą. To wygląda jakby na trzy mecze objął nas tymczasowy trener bez doświadczenia i powiedział - spróbujmy tego nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> a za miesiąc obejmie was ktoś z konkretnym pomysłem.


calma calma
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2023, 21:36

Trzeba traktować to jako cenny punkt w walce z bezpośrednim rywalem o TOP4
Pluto pisze:
01 października 2023, 20:00
Psychofani Allegriego mogą powędrować w swiat swojej fantazji i wybrać jedną z dwóch opcji: graliśmy większość meczu w dziesięciu albo w środę mamy hit w lidze mistrzów.
Cala reszta widzi jak jest, drużyna niegrajaca w Europie ani na chwilę nie przejęła inicjatywy i nie poszukała zwycięstwa z Atalanta, której największe żądła to De Ketelaere i Muriel.
Barometr żenady i beztalencia Allegriego kolejny raz poza skalą. To wygląda jakby na trzy mecze objął nas tymczasowy trener bez doświadczenia i powiedział - spróbujmy tego nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> a za miesiąc obejmie was ktoś z konkretnym pomysłem.
Psychoantyfani Allegriego widzą drużynę której nie ma. Mogą powędrować w świat swojej fantazji i wybrać jedną z dwóch opcji: mistrzostwo albo zwycięstwo w lidze mistrzów.
Cała reszta widzi jak jest, drużna nie mająca jakości, lidera, napastnika i doświadczenia nie przejęła inicjatywy i nie poszukała zwycięstwa z Atalanta (...)
Giuntoli to widzi, Allegri to widzi, ale wy nie 🤷


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 02 października 2023, 01:06

Tak, tak, oczywiście. Wszyscy trenerzy potrafią wdrożyć jakieś podstawowe schematy i jako tako zgrać drużynę, tylko biedny Maks nie może. Jemu zawsze wiatr w oczy, trzeci sezon ma z grubsza tych samych graczy, a wyglądają w praktycznie każdym meczu jakby nigdy ze sobą nie grali. Takiego szrotu mu nasprowadzali, że się nie da nic wycisnąć, poziom B klasy. Co prawda prawie każdy z tych piłkarzy potrafił grać w poprzednim klubie, ale to był przypadek, wielki Allegri ujawnił prawdę o tych amatorach.
Fani tego jełopa nie mają po prostu wstydu, albo jaj żeby przyznać się do błędu w ocenie.
Jego przeciwnicy przesadzają bardzo często, z tym się zgodzę ( dlatego mniej się udzielam na forum, bo ile można pisać to samo ), ale jego psychofani to jest już stan umysłu.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1706
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2023, 10:58

Ekstremalne guano.
Betonowy po meczu używał argumentów typu "zmęczenie" albo "musimy strzelać z dystansu bo współczesne piłki szybko latają" (to nie żart).
Poza strzałem Chiesy po przypadkowej sytuacji, drużyna nie stworzyła absolutnie nic.
Nie ma żadnego znaczenia czy Juventus ma mecz, dwa albo trzy w tygodniu -- nie gramy w piłkę i tak będzie do zwolnienia dyzmy.
Fagioli i Rabiot beznadziejni do potęgi.
Przed meczem kurs na Atalantę był ~2.40, na Juve 3.20. Trzeźwa ocena miejsca, w którym się znajdujemy.
Na rywalach do miejsc 4-7 wykręciliśmy 4pkt, dać łysemu nowy kontrakt.

Cassano: "For Allegri, winning counts but good horses are seen in the end and he doesn't win anything"


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 października 2023, 11:00

Widzę, że oglądając ostatnie 5 minut nic nie straciłem, nie to żebym był zaskoczony, ale kolejny raz zupełny brak chęci i pomysłu by w tej końcówce coś stworzyć a mimo zachowawczej gry i tak Atalanta miała pod koniec swoje szanse :facepalm:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2023, 16:34

Pierwszy raz od dobrych kilkunastu lat oglądałem na żywo mecz polskiej ekstraklasy Jaga - Legia i powiem wam, że było to lepsze widowisko, niż 95% meczów (w ostatnich 4 sezonach) europejskiej potęgi - Juventusu... Nasz ukochany zespół tak nisko upadł, że aż brakuje mi słów...

Cieszę się, że poszedłem na stadion i bawiłem się z Jagą zamiast z Juve. Na meczu były emocje, była oprawa, był doping, w meczu z Juve byłby tylko żal zmarnowanych 2 godzin.

Panowie oby do końca sezonu. W przyszłym na 99,9% będzie nas trenował ktoś inny!


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Zablokowany