Wybory Parlamentarne 15 X 2023

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Na kogo będziesz głosować w nadchodzących Wyborach Parlamentarnych.

Czas głosowania minął 20 września 2023, 12:20

Koalicja Obywatelska
35
26%
Trzecia Droga
4
3%
Lewica
12
9%
Konfederacja
69
50%
PiS
13
9%
Bezpartyjni Samorządowcy
2
1%
inna
2
1%
 
Liczba głosów: 137
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2023, 20:51

fivapoPL pisze:
22 września 2023, 16:26
Ehem pisze:
22 września 2023, 16:19
To z pewnością był człowiek Jarka, który przez lata był trzymany w piwnicy, gdzie wpajano mu wrogość do ludzi PO. Tak musiało być, nie ściemniam.

Wrzucasz linki, piszesz o nienawiści, a jak zachowują się politycy KO.

Szkoda, że w naszym pięknym kraju polityka musi dzielić.
KO zachowuje się tak samo , zaraz przez to koło wzajemnie nienawiści dojdzie do Tragedi jak z Prezydentem Gdańska
Akurat to menda była (co nie zmienia oceny tej tragedii), aczkolwiek to sytuacja, która nie powinna była mieć miejsca, które są winne PO i PiS po równo. Na tym robią kapitał polityczny - antagonizowanie społeczeństwa do granic. Ludzi nastawiają przeciwko sobie, a w kuluarach podają sobie ręce za dobrze wykonaną 'pracę'


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2023, 01:23

Dzisiaj <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> kolejne 4 pisowskie popłuczyny z grona znajomych na fb. Nie chcę takich znajomych.


Obrazek
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2023, 07:32

Volto pisze:
22 września 2023, 20:51
fivapoPL pisze:
22 września 2023, 16:26
Ehem pisze:
22 września 2023, 16:19
To z pewnością był człowiek Jarka, który przez lata był trzymany w piwnicy, gdzie wpajano mu wrogość do ludzi PO. Tak musiało być, nie ściemniam.

Wrzucasz linki, piszesz o nienawiści, a jak zachowują się politycy KO.

Szkoda, że w naszym pięknym kraju polityka musi dzielić.
KO zachowuje się tak samo , zaraz przez to koło wzajemnie nienawiści dojdzie do Tragedi jak z Prezydentem Gdańska
Akurat to menda była (co nie zmienia oceny tej tragedii), aczkolwiek to sytuacja, która nie powinna była mieć miejsca, które są winne PO i PiS po równo. Na tym robią kapitał polityczny - antagonizowanie społeczeństwa do granic. Ludzi nastawiają przeciwko sobie, a w kuluarach podają sobie ręce za dobrze wykonaną 'pracę'
Jak po równo? Zobacz sobie do jakiej partii należy Magda i Piotr Adamowicz. Albo to nie była wina PO albo mają bardzo krótką pamięć 😂


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 września 2023, 10:10

Ogólnie to pis wygra nie dzięki sobie a dzięki tej miernej opozycji. Te film Holland to przecież idealny dla pis, już im się doopa paliła to dostają taki prezencik :facepalm: A opozycja zamiast marginalizować ten temat to
w niego poszła po prowokacjach pis. Przy takiej opozycji to rządy pisiorów mogą się nie skończyć.

A w kwestii ogólnie to widać, że pisiory po raz kolejny idą w praktyce all-in i stawiają na USA. Po tych ich działaniach czy wypowiedziach, które były mocno niefortunne, a może i tak miały być, zero jakiegokolwiek złego słowa z USA, za to w Europie a szczególnie w Niemczech straszny skowyt. Taki mały Izrael się powoli robi, którego wielki brat zza oceanu nie będzie ganił za słowa czy czyny. Cóż mamy wybór albo całkowicie oddamy się współpracy z USA, ale będziemy czekać na rozwój wydarzeń, widać, że przynajmniej pis czekać nie chce.


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2023, 21:52

MRN pisze:
23 września 2023, 01:23
Dzisiaj <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> kolejne 4 pisowskie popłuczyny z grona znajomych na fb. Nie chcę takich znajomych.
Miałeś chociaż odwagę im o tym napisać czy tylko podrapałeś się po brodzie, poklepałeś po plecach i stwierdziłeś "Ale im do...waliłem"?
AdiJuve pisze:
23 września 2023, 10:10
Ogólnie to pis wygra nie dzięki sobie a dzięki tej miernej opozycji. Te film Holland to przecież idealny dla pis, już im się doopa paliła to dostają taki prezencik :facepalm: A opozycja zamiast marginalizować ten temat to
w niego poszła po prowokacjach pis. Przy takiej opozycji to rządy pisiorów mogą się nie skończyć.
Idealne podsumowanie polskiej polityki. Opozycji nie było, nie ma i prędko nie będzie 🤷


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2023, 22:40

Już kilka razy pisałem, że jeżeli wśród moich znajomych są zwolennicy pisdzielców to proszę o opuszczenie grona moich znajomych. Wczoraj zauważyłem, że kilu z nich udostępnia materiały świadczące o ich pisdzielcowatych sympatiach więc pogoniłem te elementy i zablokowałem. Naturalnie czyszczenie będzie trwało nadal tym bardziej, że z całą pewnością nie popełnią z tego tytułu sepuku.


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2023, 23:53

MRN pisze:
23 września 2023, 22:40
Już kilka razy pisałem, że jeżeli wśród moich znajomych są zwolennicy pisdzielców to proszę o opuszczenie grona moich znajomych. Wczoraj zauważyłem, że kilu z nich udostępnia materiały świadczące o ich pisdzielcowatych sympatiach więc pogoniłem te elementy i zablokowałem. Naturalnie czyszczenie będzie trwało nadal tym bardziej, że z całą pewnością nie popełnią z tego tytułu sepuku.
Rozumiem, że w ten sam sposób postępujesz ze zwolennikami spod znaku "reżyserki" Holland? Przecież ta "bardzo wulgarne słowo" 'bohaterka' propagowana przez lewicę i PO jest skrajnie antypolska i we wszystkim co najgorsze przebija pis po dwakroć. Chyba propaganda ( a w zasadzie na pewno) podziałała na Ciebie w 100% - smutne. Tu nie masz się czym chwalić, raczej obnażasz swój bezkrytyczny stosunek do szamba polskiej polityki, nie ważne po której stronie stajesz. Fanatycy to zło.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2023, 00:51

Przyganiał kocioł garnkowi 🤣


Obrazek
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2023, 01:30

Dla mnie wybór jest tragiczny...bo nie mam na kogo zagłosować. Wiem ze mogę oddać pustą kartę ale co to zmieni? Żadna partia nie chce nic dobrego dla zwykłego obywatela, chcą tylko się "nachapać" a potem to im wsio radno bo wybory za 4 lata dopiero.

Nie lubię pisu, ale bardziej od nich nie lubie Tuska, jakby opozycja pomyślała i swoim liderem zrobila choćby nawet Trzaskowskiego może mój pogląd by się zmienił, ale jak widzę tego rudego niemieckiego lisa to mi się chcę rzygać, to jak zrobił ludzi w ciula parę lat temu i zaprzedał dusze szkopom to juz nikt njie pamięta.

Oczywiście to moja opinia i moje przemyślenia.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 24 września 2023, 07:59

Reporter - Polacy nie chcą przymusowej relokacji nielegalnej imigrantów

Tusk- Ale Niemcy chcą ;)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2023, 08:30

artur_89 pisze:
24 września 2023, 01:30
Nie lubię pisu, ale bardziej od nich nie lubie Tuska
Czyli jesteś pisiorem, bezsensowne tłumaczenie tym bardziej, że Tusk jako polityk wciąga nosem kaczego i pinokia razem wziętych a ci tak się go boją, że dupa im lata przed debatą z nim. Gardzę kaczym zgredem, gardzę morawieckim i gardzę dudą, atrapą prezydenta, najgorszego w dziejach Polski.


Obrazek
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 24 września 2023, 08:54

Mam takie pytanie do wyborców DEMOKRATYCZNEJ opozycji ...


Co sądzicie o filmie Pani Holland ?

Wspaniały? Genialny? Postępowy? A może to prawdziwy dokument o naszej słuzbie granicznej ?

Ciekaw jestem waszej opinii. Ma szanse na Oscara ?


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2023, 10:00

MRN pisze:
24 września 2023, 08:30
artur_89 pisze:
24 września 2023, 01:30
Nie lubię pisu, ale bardziej od nich nie lubie Tuska
Czyli jesteś pisiorem,
Zostawmy ich sobie samych i niech sobie dyskutują z @oldfanem. Z fanatykami nie ma sensu prowadzić dyskusji.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 24 września 2023, 10:03

Volto pisze:
24 września 2023, 10:00
MRN pisze:
24 września 2023, 08:30
artur_89 pisze:
24 września 2023, 01:30
Nie lubię pisu, ale bardziej od nich nie lubie Tuska
Czyli jesteś pisiorem,
Zostawmy ich sobie samych i niech sobie dyskutują z @oldfanem. Z fanatykami nie ma sensu prowadzić dyskusji.
Ja też nie jestem nawet za Pisem, ale nie znoszę Rudego Llllllludeeegooo kłamcy , a i zabawnie jest pisać z wyborcami PO, bo oni nie potrafią nic napisać mądrefo, a tylko wyzywają :D


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2023, 10:45

MRN pisze:
24 września 2023, 08:30
artur_89 pisze:
24 września 2023, 01:30
Nie lubię pisu, ale bardziej od nich nie lubie Tuska
Czyli jesteś pisiorem, bezsensowne tłumaczenie tym bardziej, że Tusk jako polityk wciąga nosem kaczego i pinokia razem wziętych a ci tak się go boją, że <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> im lata przed debatą z nim. Gardzę kaczym zgredem, gardzę morawieckim i gardzę dudą, atrapą prezydenta, najgorszego w dziejach Polski.
MRN Ty tak na serio? Ile Ty masz lat bo myślałem, że jesteś poważnym gościem. Chyba potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Nie głosuje na PO to jestem pisior ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.. dla mnie koniec tematu.

Ps. Masz racje Kwachu i Wałęsa to byli <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> osobistości pierwszy pijak drugi ćwierć mózg sterowany przez Rząd obcego państwa.

Nie wiem jak można się jarać politykom i mieć w sobie tyle jadu szok. MRN masz minusa.


ODPOWIEDZ