Sondaż poparcia Maxa Allegriego, edycja V

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy obecnie uważasz, że to dobrze, że Max Allegri jest trenerem Juventusu?

Czas głosowania minął 21 sierpnia 2023, 18:20

Tak
145
23%
Nie
480
77%
 
Liczba głosów: 625
Juvelove

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2023, 19:34

Zobacz stronkę, bo pięknie Cię ktoś zaorał Barcie. Śmiałem się wiele razy i nadal buzia mi się uśmiecha jak o tym pomyślę :)


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2023, 19:55

Kibic Juventusu popierający Allegriego jest jak przedsiębiorca głosujący na Zandberga.
Juvelove pisze:
20 sierpnia 2023, 19:34
Zobacz stronkę, bo pięknie Cię ktoś zaorał Barcie. Śmiałem się wiele razy i nadal buzia mi się uśmiecha jak o tym pomyślę :)
Poznasz głupiego po śmiechu jego.
Wielokrotnie byłem zniesmaczony poziomem prezentowanym tu na forum przez co poniektórych, ale jak się poczyta na stronie pierdy tego całego Probl3ma, czy jak on się tam wabi, to zaczynam doceniać potencjał intelektualny forumowiczów.

Co do łysego dewastatora, to chyba nikt nie ma wątpliwości że jest do zwolnienia na wczoraj. Niestety, jak to kolega Aleexxx wyżej zalinkował, jesteśmy zakładnikami jego pensji, a także romantycznych wspomnień z zamierzchłych czasów, zanim toskańskie słońce nie wypaliło <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wszystkich szarych komórek podczas dwuletniego urlopu.


Obrazek
Juvelove

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2023, 21:12

Co do łysego dewastatora, to chyba nikt nie ma wątpliwości że jest do zwolnienia na wczoraj


Em 23 czy 24 % ma ;)


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 165
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2023, 11:17

Allegri to truskawka na torcie całego tego maratonu błędnych decyzji, które przez ostatnie lata zaserwował nam zarząd. Może gdyby mniej zarabiał to by było ok, ale wtedy w sumie nie byłoby koronnego argumentu za jego trzymaniem. No ale, ktoś (nie trener) te wszystkie operacje przeprowadził, zatwierdził, przyklepał, wyłożył górę siana i zrobił przelewy.

Bobby X pisze:
16 sierpnia 2023, 19:53
Zagłosowałem tylko powodu antypatii do autora głosowania. I Allegriego.
Obaj mają za sobą nieprzespaną noc z tego powodu :D
Juvelove pisze:
20 sierpnia 2023, 11:22
Tylko czekać aż kluby będą robiły wybory czy rferendum i to kibice będą szli i głosowali, kto powinien zostać trenerem ... ;)
A to tak nie działa? :O
ice pisze:
19 sierpnia 2023, 08:26
Klasowy przewał z sondą. Nawet przy takim przewale widać, że Max ma poparcie, do wyjazdu z Turynu.
Przewał?


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 250
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2023, 01:06

Juvelove pisze:
20 sierpnia 2023, 19:34
Zobacz stronkę, bo pięknie Cię ktoś zaorał Barcie. Śmiałem się wiele razy i nadal buzia mi się uśmiecha jak o tym pomyślę :)
Ale śmiałeś się z jednej czy wielu twarzy? Jesteś jakimś nowym wcieleniem Świętowita? Wiesz że to można leczyć? Wystarczy chcieć.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2023, 10:23

Sondaż w takiej formie, że można być niezalogowanym i głosować po kilka razy nie ma najmniejszego sensu. W żadnym stopniu nie oddaje czy to w jedną czy w drugą stronę, jak to wygląda naprawdę. Serio admini, zmieńcie to na przyszłość, bo to naprawdę mija się z celem.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2023, 12:27

Admini kieruja sie swoim zyskiem chca stworzyc wiecej ruchu przez to beda miec wiecej wyswietlen dzieki czemu moga dostac wiecej za reklamy, ktore niejako tez definiuja przyszlosc serwisu (ktos za serwery placic musi).

Z drugiej jednak strony jestesmy my uzytkownicy i mam osobiscie wrazenie ze jakosc juvepoland ogolnie, od twittera do forum spada okrutnie w dol i predzej czy pozniej to walnie, bo malo kto juz chce nawet widziec twarz allegriego a co dopiero tlumaczyc kazdemu jednemu dlaczego jego gownopilka (jakis przeblysk po meczu z udine byl wiec jest lepiej) powoduje degeneracje klubu na wielu plaszczyznach nie tylko sportowym.

Jakby nie bylo sam klub grajac w taki sposob nie zacheca nowych dzieciakow do kibicowania, ktorzy i tak pewnie wybiora lige angielska, czy gry komputerowe, wiec predzej czy pozniej bez miarodajnych akcji Juve nie bedzie moglo konkurowac z innymi markami, chociaz kto wie, bo to tez sie zmienia dynamicznie. Co tez utrudnia dzialanie serwisu, bo jednak liczba fanow ktorzy jeszcze toleruja to jak klub nas traktuje ogolem powoli spada.

Nie bez powodu macie powrot juvelovera czy ktokolwiek tam stoi, nie zdziwilbym sie jakby to ktos z administracji chcial podbic ilosc wyswietlniem tworzeniem <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> contentu, ktory jest zbiezny z twittami.

No i sama liga wloska ktora nastawiona jest na bycie przeciwko Juve, no to bardzo nie zacheca do kibicowania, szczegolnie ze reakcja klubu jest niestanowcza i wrecz obrazliwa w stosunku do kibicow. Inwestorzy moze sa zadowoleni, ale kibice chyba troszke mniej.


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 165
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2023, 12:31

Aleexxx pisze:
22 sierpnia 2023, 12:27
Admini kieruja sie swoim zyskiem chca stworzyc wiecej ruchu przez to beda miec wiecej wyswietlen dzieki czemu moga dostac wiecej za reklamy, ktore niejako tez definiuja przyszlosc serwisu (ktos za serwery placic musi).
Przecież na forum nie ma reklam, tak więc cała ta Twoja teoria jest trochę o kant doopy potłuc :) Nic się nie robi z forum = źle, coś się zaczyna dziać = źle, niektórym po prostu nie dogodzisz.

Mnie (mimo że głosowałem przeciwko Maxowi) śmieszy strasznie to, że oburzacie się o... co? ilość głosów? Procentowo się zgadza przecież, ale ok byłoby dopiero gdyby było 0-50? :)


ODPOWIEDZ