Juventus - Agnelli Era (garść statystyk z sezonów 2010/11-2022/23

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
ipswich

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2013
Posty: 82
Rejestracja: 11 lutego 2013

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2023, 15:31

Dziele sie z Wami statsami jakie zrobilem sobie na zakonczenie ostatniego sezonu ery Agnelliego w Juve. Wszelka krytyka mile widziana. Jesli gdzies wkradl sie blad dajcie znac.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

W ponizszym zestawieniu kolor zielony odpowiada za wartosc wyzsza niz srednia wazona, czerwony za nizsza i szary za rowna (dane zaokraglone do liczb calkowitych lub do 2 miejsca po przecinku).
Jesli jakies oznaczenia sa niejasne, dajcie znac, zrobie legende.

Obrazek

i na koniec garsc wykresow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

***** ***
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2023, 15:51

Wypada jeszcze przypomnieć tekst Allegriego którym przekonywał Agnelliego... - "musisz się pozbyć Ronaldo bo on hamuje rozwój drużyny". Świetnie się ta drużyna rozwinęła pod jego okiem nie ma co.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2023, 13:59

Ze statystykami ciezko sie sprzeczac, widac degradacje sportowa zespolu na kazdym mozliwym szczeblu.

Przepieknie wygladaja najskuteczniejsi strzelcy u Conte, szczegolnie w pierwszych sezonach. Dalej ten Vidal mnie zaskakuje, pamietam zaledwie jeden jego gol z Chelsea, no ale pamiec mam kiepska.

Chlop majac jakis Giaccherinich Estigarribie Matriego czy Boriello potrafil zbudowac zespol.

Mozna nienawidzic Conte za osobowosc, ale moim subiektywnym zdaniem zbudowal cos z praktycznie niczego, kiedy nie bylo zbyt wiele nadziei. Jest to dla mnie przepiekne, tym bardziej ze za mlodu zatapialem sie w FMa czy CMa i najbardziej cieszylo mnie powstawanie z kolan.

Bardzo zaluje ze nie dano szansy Tudorowi, a dano szanse Pirlo. Mysle, ze w naszej druzynie nie ma absolutnie ani jednego pilkarza ktory mialby taka energie jak Chiellini czy Vidal, trener tez bezplciowy, zarzad bezplciowy, wszystko takie bez namietnosci. Mysle, ze dlatego to forum tez umarlo, magia umarla zostaly same liczby.


ODPOWIEDZ