Mercato (ZIMA 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 01:35

Dobra, to teraz wypada trzymać kciuki żeby ten potencjał, za który płacimy się pokazał. Taka forma strzelecka przy takiej grze jest nie do utrzymania, mam nadzieję że w Juve bedzie miał więcej okazji do strzelania.


Hiperfokalny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2022
Posty: 9
Rejestracja: 03 stycznia 2022

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 01:51

Mimo niespełna 22 lat na karku (za 3 dni skończy 22 lata) ma już strzelone 44 bramki w Serie A. Jeśli utrzyma regularność i będzie chciał zostać w lidze.. kto wie ale być może właśnie jaramy się legendą na miarę top 10 Serie A. Kolejny plus jest taki, że Stara Dama jako atrakcyjny kierunek i marka dalej ma się świetnie w świadomości piłkarzy.

To teraz coś na mokry sen : w lato : Sandro out, Rabiot out, de Ligt out - Romagnoli in, Scamacca in, Berardi in, Rovella in, Fagioli in, Zakaria in.


Forza Juventus - Vero Campioni D' Italia!
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 03:51

Czyli co? Dusanek jest nasz? 😃 bez obrazy MRN 🙋‍♂️ wstałem na chwilę a tu takie newsy!

Miernotta bye bye 👋 następny murzyn z dredami


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 07:09

Chyba nikt już nie ma wątpliwości co oznaczał ten gest :)

Obrazek


pitrek pisze:
25 stycznia 2022, 03:51
Czyli co? Dusanek jest nasz? 😃 bez obrazy MRN 🙋‍♂️ wstałem na chwilę a tu takie newsy!
Mało tego, że jest nasz...Duszanek do nas należy ! :dance:
Spoko, to mój ulubiony tekst od czasów Pepunia, sam nie wiem jak na niego wpadłem :prochno:

Trzeci "duży" transfer przewidziany przez jednego gościa z VS ! Tym razem warto było tam ślęczeć.
MRN pisze:
24 stycznia 2022, 22:35
Fabiana Delle Valle : Fiorentina chce sprzedać Valhovicia w styczniu aby nie stracić go za darmo, Juventus jest na dobrej pozycji.
Na pole position powiadała ? :prochno:
To już było urobione... :bravo:

Nie mogę jeszcze ochłonąć po wczorajszym dniu, łeb mnie boli.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 07:22

Wyobraźcie sobie co muszą czuć ci najbardziej zawistni kibice Violi, najpierw Bernardeschi, później Chiesa, teraz Vlahovic :laugh: jak tylko pojawi się jakaś gwiazda w zespole to idzie do Juve, mimo wcześniejszych zapowiedzi władz, że wszędzie tylko nie do nas.
Najbardziej szkoda, że Vlahovic nie pogra sobie w tym sezonie z Chiesą, chciałbym zobaczyć ten duet w akcji.


#AllegriOut
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 07:26

Ale niespodzianka z rana. Przyznam szczerze, ani trochę nie wierzyłem na początku w ten transfer. Czy to teraz w zimę, czy w ogóle. Bardzo miłe zaskoczenie, aż szkoda, że w ten weekend przerwa w Serie A. Inna sprawa, że mam nadzieję, że z tego fantastycznego talentu jakim jest Vlahović, Allegri nie zrobi z niego średniaka (takich przykładów u Maxa nie brakuje, choćby Chiesa w tym sezonie, a za Pirlo). Niemniej ściągamy świetną, młodą i perspektywiczną "9", wyjątkowo od dawna, brawa dla zarządu. Bylebyśmy nie spoczęli na laurach, bo dużo jeszcze innych elementów do przebudowy, a wiadomo, że takiej kasy na każdego mieć nie będziemy. Ale tym martwmy się jutro, a teraz czekamy na oficjalkę i cieszmy się, bo w tym sezonie takich powodów za wiele nie mamy.

Dalej nie wierzę, że to się dzieje :shirt:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 07:32

jarmel pisze:
25 stycznia 2022, 07:22
Wyobraźcie sobie co muszą czuć ci najbardziej zawistni kibice Violi, najpierw Bernardeschi, później Chiesa, teraz Vlahovic :laugh:
A jeszcze wcześniej Baggio i Chiellini ;)


Obrazek
borciugner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2022
Posty: 76
Rejestracja: 24 stycznia 2022

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 07:33

Hiperfokalny pisze:
25 stycznia 2022, 00:38
Mi nie jest go szkoda z prostego powodu : posiada fenomenalne możliwości, szybkość, jest dość techniczny jak za swoją pozycję ale.. przegrywa głową. Spala się. Nie dźwiga ciężaru.
Nie chce czy nie umie grać ciałem? Walczyć? Szarpać?
Dlatego może zmiana środowiska mu dobrze zrobi. Zwłaszcza, że trafia do klubu, którego styl gry powinien mu pasować. Koleś ma świetne warunki fizyczne i przy tym doskonałą motorykę i koordynację jak na ten wzrost, ale w polu karnym nie potrafi się zupełnie odnaleźć.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 07:39

Nicram_93 pisze:
25 stycznia 2022, 07:26
teraz czekamy na oficjalkę
W sumie to już jest oficjalka :laugh:
Obrazek


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 08:43

Ehh gdyby nie kontuzja Chiesy to nasz atak byłby świetny.

Chiesa Vlaho Cuadrado/Dybala


Ciekawe co z Benkiem. 6 dni zostało i jestem ciekaw czy odpalimy kogos jeszcze.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 09:01

Przyjście Vlaho i odejście chociażby Ramseya to chyba byłoby za wiele, no ale marzyć warto. Niemniej jednak czekamy na oficjalkę, jak się potwierdzi to jednak zarząd ma jaja i jest wiara w przyszłość, Vlaho dawaj do nas :juveflag: #hypetrain PS. Moglibyśmy przycisnąć w lecie Raspadoriego, ale jemu chyba bliżej do Interu.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 09:10

Kapitalny transfer Juventusu. Gratulacje, bo w obecnych czasach, biorac pod uwage kwoty o jakich sie mowi w kontekscie tego ruchu, to sprowadzenie Serba robi wrazenie - przyznaje. Czy ten potwor (ktorego zreszta bardzo lubie) bedzie lekiem na cale zlo Starej Damy? Wydaje mi sie, ze mimo wszystko nie, natomiast z pewnoscia zrobi roznice z przodu. Poza tym, jesli Bianconeri nie pozbeda sie swoich najlepszych graczy oraz dodatkowo obuduja Dusana paroma ciekawymi nazwiskami to mozna spodziewac sie konkretow w nastepnym sezonie ze strony Turynczykow. Tak czy siak, Vlahovicia zazdroszcze.

W calej tej sytuacji najbardziej smieszy mnie Fiorentina z tym bunczucznym pacanem Comisso na czele, zwlaszcza biorac pod uwage jego wypowiedzi od kiedy przejal wloski klub. Praktycznie kazda gwiazda Fioletowych jest oddawana w rece najwiekszego rywala. Kibice tego klubu musza czuc sie jak jakies sciery.

P.S. Mam nadzieje, ze odpowiemy Gosensem.


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 09:26

Feeps pisze:
25 stycznia 2022, 09:01
ale jemu chyba bliżej do Interu.
inter nie weźmie dwóch zawodników czyli Scamaccę oraz Raspadoriego. Bliżej interu jest chyba Scamacca, ja nie ukrywam, że też chciałbym go do naszego składu ale Raspadori to też ciekawy grajek.

Gosens to na pewno byłby bardzo dobry transfer oraz wzmocnienie interu, w sumie idealny zawodnik dla nich biorąc pod uwagę styl gry.
Ja też nie mogę doczekać się aż ten Ramsey odejdzie bo nie mogę patrzeć na tego pasożyta.

A co miał zrobić Comisso jak Vlahovic odrzucał wszystkie oferty byle trafić do Juve, iść z nim na wojnę ? Odesłanie go na trybuny to brak jakości sportowej, strata finansowa oraz zarobek maksymalnie 20 mln bo kto dałby więcej za zawodnika siedzącego rok na trybunach ? Comisso oprócz tego, że jest właścicielem klubu to jest też biznesmenem, który nie może sobie pozwolić na coś takiego.


Obrazek
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 09:45

Kibice Arsenalu to chyba dostaną zawału jak będzie oficjalka nie wiem czy ktoś patrzył na komentarze na IG Dusana, pod każdym zdjęciem 'come to Arsenal' 🤣🤣 mi Moraty ani trochę nie żal, całe życie się typ ślizga po topkach Europy, teraz czas na Barcę wiec juz zaczyna pikować w dół, wystrzał jego formy i tak był u nas ale już starczy Alvaro, idz machać łapami gdzie indziej..w lecie czas pożegnać się bez dwóch zdań z dredem i zająć się pomocą.

Co do naszego bezjajecznego kapitano mam wywalone w sumie, jak odejdzie to szkoda że za free i tyle, jak zostanie to też okey.

No to co? Oficjalka w czw/pt i jedziemy!
Piękna sprawa!
Najlepsze jest to że w końcu może uda się nam zdobyć króla strzelców :happy:


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1768
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2022, 09:51

Po pierwsze muszę zwrócić honor naszym, bo byłem sceptycznie nastawiony( jeszcze trochę jestem, dopóki nie ma oficjalki). Po drugie, znając zasady panujące w obozie Juve, to Vlahovic wejdzie do składu przy Allegrim dopiero w marcu/kwietniu :prochno:
A tak poważniej, jeśli będzie oficjalnie, co wiele wskazuje, ze jest nasz - to mamy kocura na lata i przy okazji pozbywamy się Moraty. Jeszcze żeby tak pomyśleli o pomocy, tam też jest bajzel ;(


Zablokowany