Barcelona 1-2 Juventus (Liga Mistrzow)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 01:08

Boshe..co za emocje...
Z wrażenia do 4-tej nie mogłam zasnąć :shock:
Najśmieszniejsze było to, że pod koniec meczu na czacie zachodziliśmy w głowę kto też będzie z naszych wykonywał karniaki :D
Grunt to optymizm :lol:
Przyznam, że nie wierzyłam w kolejną bramkę w ostatnich minutach, tym większa była radość, gdy Juve pokazało, że nigdy nie należy tracić w nich wiary. :-D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 10:53

He hee co do karnaików ja też sie on nie modliłem jak widziałem broniący się biedny JUVE. Już wyjęłem z zeszytu kartkę, żeby zapisywaś strzelców i pechowców ,,11''. A to taki szczęśliwy numer! Coś niedoopisania! Bardzo martwi mnie jednak wstęp Del Piera , wiemy , że jest po kontuzji, wiemy, że zawodnicy miewają słabsze i lepsze dni. Ale na napastnika tej klasy co Del Piero tak fatalnie niemożna zagrać :cry: Najbardziej boli to, że moim znajomi koleżanki, koledzy, rodzice, ciocie, wójkowie a nawet ......nauczyciele (wszyscy wiedzą , że jestem maniakiem JUVE) mówią: No JUVE miał szczęscie. Jednak najbardziel bolą mnie słowa:,, Najlepsi w JUVE the beściaki to bramkarz, Nedved przedewszystkim i Zalayeta. A to boli , że ludzie malo znający się na piłce wyróżniają zawodników choć mają rację :cry: Bo niemożna było powiedzieć , że cały JUVE zagrał fantastyczny mecz. Niech powiedzą , że no JUVENTUS dziś zagral fantastycznie i zasłużył na zwycięśtwo. Niema co isę oszukiwać, sam Buffon, Thuram i Nedved niewystarczą na Real z przeciętna formą pozostałych :? Żeby caly JUVE zagral fantastyczny mecz z Realem to napewno przejdziemy!


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 11:26

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:[. Niech powiedzą , że no JUVENTUS dziś zagral fantastycznie i zasłużył na zwycięśtwo. Niema co isę oszukiwać, sam Buffon, Thuram i Nedved niewystarczą na Real z przeciętna formą pozostałych :? Żeby caly JUVE zagral fantastyczny mecz z Realem to napewno przejdziemy![/i][/b]
A mecz w Turynie gdzie Barca wogle nic nie grala, mieli takiego farta strzelajac ta brame ze az boli. A po zatym nie kazda druzyna potrafi grac tak jak my w obronie to tez trzeba docenic. Catenaccio zaczelismy grac dopiero po stracie Davidsa, a i tak to my potrafilismy strzelic bramke na wage awansu nie Barcelona, dal mnie druzyna grala dobrze, i wcale nie byl to szcesliwy awans. Jestesmy jedyna druzyna ktora potrafila pokonac Barce w tej edycji Champions


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 13:42

Fani barcy sie osmieszaja krytykujac nas za catenaccio, bo poprostu byla to gra madra i wymuszona zaistniala sytuacja. Pozatym jak mozna zganic druzyne ze gra defensywnie skoro strzela o jdna bramke wiecej niz ta, ktora niby tak bardzo przewazala. Buahaha. Pozatym liczy sie dwumecz a juz nikt nie pamieta jakiego olbrzymiego farta miala Barca w Turynie... Ehhh...


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 16:27

JA ogladalem mecz u dziewczyny (22. urodzinki) i pod koniec to juz sam spogladalem w telewizor bo biedaczyna zasnela ze zmeczenia (a moze z wrazenia). Przyznam ze pod koniec juz wymienialem smsy z kumplami kto bedzie strzelal karne. Kiedy Zalayeta wpakowal brame to nie mogac sie wydzierac zadzwonilem do kumpli i wsluchiwalem sie jak darli mordy JUVE JUVE JUVE ALE ALE ALE!
Do domu wieczorem wracalem dumny.
Fakt, ze Juve sie bronil, ale co mial robic gdy grali w 10? I to na wyjezdzie. Ale jak mowie, dobra druzyna musi byc wspaniala w kazdym elemencie gry. Troszku dopisalo nam szczescie, ale przeciez szczescie sprzyja lepszym. Wygralismy bo strzelilismy jedna bramke wiecej. Fuks jakiego miala barca w Turynie im sie wyczerpal!
Teraz w kolejce czeka Real i cos mi sie wydaje ze ich pykniemy! I to w polowie rezerwowym skladem!!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 16:36

z tym pół rezerwowym skladem to troche przesada, przeciez najprawdopodobniej zagra treze,


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 18:47

Nie spodziewałem się nigdy, że coś takiego powiem - dzięki Zalayeta! No a tego się spodiewałem - dzięki Nedved.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 19:40

juveluck pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:[. Niech powiedzą , że no JUVENTUS dziś zagral fantastycznie i zasłużył na zwycięśtwo. Niema co isę oszukiwać, sam Buffon, Thuram i Nedved niewystarczą na Real z przeciętna formą pozostałych :? Żeby caly JUVE zagral fantastyczny mecz z Realem to napewno przejdziemy![/i][/b]
A mecz w Turynie gdzie Barca wogle nic nie grala, mieli takiego farta strzelajac ta brame ze az boli. A po zatym nie kazda druzyna potrafi grac tak jak my w obronie to tez trzeba docenic. Catenaccio zaczelismy grac dopiero po stracie Davidsa, a i tak to my potrafilismy strzelic bramke na wage awansu nie Barcelona, dal mnie druzyna grala dobrze, i wcale nie byl to szcesliwy awans. Jestesmy jedyna druzyna ktora potrafila pokonac Barce w tej edycji Champions
Spoko spoko mi tam sie zawsze cały JUVE podoba :!: Tylko znajomi co sie nieznają wyróżniją graczy a na sukces pracuje zawsze cała drużyna :!: W Turynie to gral tylko JUVE a Barca miała 100% szczęścia! A nieoszukują się mimo wszystko Nedved w każdym meczu sie wyróżnia! Del Piero jak narazie jest w cieniu, ale my tylko możemy być z tego dumni, że mamy takie gwaiazdy w drużynie oby zawsze grały na najwyższych obrotach! Forza JUVENTUS :!:


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 16:16

Nedved i Alex to rzeczywiscie dwie gwiazdy... miejmy ze te 2 gwiazdy przycmia wszystkie ktore graja w Realu...


Zablokowany