Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 15:27

Wracając do operacji Arthura. To podobno chłopak nie mógł przejść jej wcześniej ze względu na rodzaj urazu. Musiał swoje odczekać. Więc zwłoka z operacją to nie wina Brazylijczyka.
Wątpię w jego odejście. Teraz jak i w zimę.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 15:34

Może trener z prawdziwego zdarzenia go ogarnie i zamiast tylko kręcić kółeczka, może nauczy się podawać do przodu. Chłop ma skilla jeżeli chodzi o utrzymanie przy piłce, jak nauczy się podać do przodu, to będzie światowy grajek. Tyle i aż tyle.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 614
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 16:17

Aouar-em to się Juve jeszcze interesuje, czy już daliśmy sobie spokój? Bo jest wciąż do wzięcia i to za nie takie duże pieniądze.

https://www.football.london/arsenal-fc/ ... t-20989086

W skrócie z artykułu załączonego w linku:
- Po tym jak wypożyczony Martin Odegaard powiedział im, że wraca chce pozostać w Realu, Arsenal znowu zaczął interesować się Aouar-em.
- Houssem chce grać w LM, co jest poważną przeszkodą dla transferu do Arsenalu, który w tym turnieju nie zagra.
- Tottenham zaczyna również mieć oko na Aouar-a.
- Brak Ligi Mistrzów dla Lyonu w sezonie 2021/2022 oznacza konieczność szukania środków finansowych i spadek ceny jaką będą skłonni rozważać za swojego pomocnika.
- Lyon obecnie chce 21,5 mln £ (ok 25 mln €) za swojego zawodnika, ale podobno skłonni są zaakceptować nawet ofertę w wysokości 17 mln £ (ok 20 mln €).


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2525
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 17:41

Poprostu pisze:
18 lipca 2021, 19:56
Chcemy wypożyczyć Paredesa z opcją wykupu.
Jesu, nie dosc ze kasztan bez perspektyw na rozwoj, to jeszcze PSG zabulilo za niego 40 baniek (z bonusami moze on ich kosztowac 47 baniek), wiec nie wiem ile oni za niego krzykna.


vitoo pisze:
19 lipca 2021, 12:34
Wiem, że my się cudów po Frabbotcie nie spodziewamy, ale żeby się nie okazało, że znowu, podobnie jak w przypadku Romero, pochopnie oddajemy Atalancie gościa na wypożyczenie z wykupem. Co jak co, ale w Bergamo mają nosa do bocznych obrońców, więc kto wie.
All due respect, ale Frabotta w doopie byl i goowno widzial... Romero w jego wieku trafil (a jest tylko rok starszy) trafil do jedenastki rewelacji UEFA 2020 i w tym samym roku wdarl sie do postawy Genuy, a pozniej Atalanty.


woe pisze:
19 lipca 2021, 16:17
- Lyon obecnie chce 21,5 mln £ (ok 25 mln €) za swojego zawodnika, ale podobno skłonni są zaakceptować nawet ofertę w wysokości 17 mln £ (ok 20 mln €).
Agnelli powinien sprzedac nerke albo reke, zeby uzbierac te pieniadze. Taka okazja, takie pieniadze za takiego zawodnika...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7080
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 18:08

BlackJacky pisze:
19 lipca 2021, 17:41


woe pisze:
19 lipca 2021, 16:17
- Lyon obecnie chce 21,5 mln £ (ok 25 mln €) za swojego zawodnika, ale podobno skłonni są zaakceptować nawet ofertę w wysokości 17 mln £ (ok 20 mln €).
Agnelli powinien sprzedac nerke albo reke, zeby uzbierac te pieniadze. Taka okazja, takie pieniadze za takiego zawodnika...
Ciekawe czemu mieliby zaakceptować taką ofertę skoro nie mają problemów finansowych, do tego Algierczyk ma kontrakt do 2023. Taki top, że od 2 lat chce go tylko Arsenal.


Edyta:

Pojawiły się dzisiaj jakieś słabe plotki z Hiszpanii, że Chiellini może podpisać kontrakt z Realem.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 19:15

Vlahovicia odpuszczamy na rok. Jeżeli Ronaldo odejdzie za rok to ruszamy ponownie po niego gdyż Vlahović zgodził się na przedłużenie kontraktu z Violą ale z kwota wykupu nie większą niż 40-45 mln. Gracz jest chętny na dołączenie do nas i nie chce aby Fiorentina zamykała przed nami drzwi ale nie chce też aby Viola straciła go za drobne lub za darmo. Naturalnie uderzymy po niego ponownie jeżeli w nadchodzącym sezonie Vlahović potwierdzi swój potencjał.


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 19:30

Czytałem o Chiellinim. Generalnie ostatnio rok miał mega słaby, na euro błyszczał. Może to był ostatni śpiew? W SA motywacji nie ma, jedynie co to CL.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
tOmek8820

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 72
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 20:09

towalski pisze:
19 lipca 2021, 19:30
Czytałem o Chiellinim. Generalnie ostatnio rok miał mega słaby, na euro błyszczał. Może to był ostatni śpiew? W SA motywacji nie ma, jedynie co to CL.
Poprzedni sezon miał słabszy przez kontuzje i urazy mięśniowe, kiedy grał trzymał poziom. Może nie tak wysoki jak w latach poprzednich, ale dalej wysoki. Na EURO pokazał, że nie można go skreślać i jeszcze co najmniej przez jeden sezon może być ważną postacią w Juve.
Poza tym skąd wiesz, że w SA nie ma motywacji? Znasz go, powiedział ci to? No właśnie.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 956
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 20:59

MRN pisze:
19 lipca 2021, 19:15
Vlahovicia odpuszczamy na rok. Jeżeli Ronaldo odejdzie za rok to ruszamy ponownie po niego gdyż Vlahović zgodził się na przedłużenie kontraktu z Violą ale z kwota wykupu nie większą niż 40-45 mln. Gracz jest chętny na dołączenie do nas i nie chce aby Fiorentina zamykała przed nami drzwi ale nie chce też aby Viola straciła go za drobne lub za darmo. Naturalnie uderzymy po niego ponownie jeżeli w nadchodzącym sezonie Vlahović potwierdzi swój potencjał.
I to by było rozsądne. Nic specjalnego w nim nie widzę, nic a nic. Liczby nie grają. Niech udowodni na co go stać, rozwinie się jeszcze, wtedy można dyskutować.

Co do Aułara - to również jest nieziemsko przereklamowany zawodnik, co ludzie w nim widzą... :dontknow:


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 21:13

Też tak uważam ale z Vlahovicia mogą być ludzie. Też uważam, że Aouar to zawodnik zbyt wielbiony ale wolałbym tego grajka zamiast Locatelliego, który mnie trochę wadzi ale jak wspomniałem mogę się mylić bo obiekcje miałem również do Chiesy ale musiałem sam się rozpędzić i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> o ścianę w ramach zadośćuczynienia. Vlahović mnie się podoba natomiast ale wiele pracy przed nim, jeżeli drugi sezon z rzędu potwierdzi to co wyczyniał w minionym sezonie to szkoda go odpuszczać.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7080
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 21:15

MRN pisze:
19 lipca 2021, 21:13
Też tak uważam ale z Vlahovicia mogą być ludzie. Też uważam, że Aouar to zawodnik zbyt wielbiony ale wolałbym tego grajka zamiast Locatelliego, który mnie trochę wadzi ale jak wspomniałem mogę się mylić bo obiekcje miałem również do Chiesy ale musiałem sam się rozpędzić i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> o ścianę w ramach zadośćuczynienia. Vlahović mnie się podoba natomiast ale wiele pracy przed nim, jeżeli drugi sezon z rzędu potwierdzi to co wyczyniał w minionym sezonie to szkoda go odpuszczać.
Jak potwierdzi to co do tej pory to będzie już za późno na transfer do nas.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7351
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 21:16

Volto pisze:
19 lipca 2021, 20:59
Co do Aułara - to również jest nieziemsko przereklamowany zawodnik, co ludzie w nim widzą... :dontknow:
Kogoś lepszego od Rabjo ;) Młody, robił liczby, obie nogi, do tego pokrętło + klej jak dawno temu Isco w Maladze. Poza tym moim marzeniem było, żeby Juve grało OPŚem. Niestety chłopak nie młodnieje. Wraz z odejściem Paraticiego ten pomysł zapewne umarł śmiercią naturalną.
MRN pisze:
18 lipca 2021, 22:49
- środek pomocy oraz "9" to pozycje wskazane przez Allegriego jako bezwzględnie do wzmocnienia
Czyli Cristiano na lewej I Chiesa na prawej. Wolę to, niż cudowanie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 21:37

Poprostu pisze:
19 lipca 2021, 21:15
Jak potwierdzi to co do tej pory to będzie już za późno na transfer do nas.
Ale więcej wiary bo to samo miało być z Locatellim oraz Chiesą. Dla młodych zawodników z Włoch zawsze będziemy wisienką na torcie a co potem to już inna historia. Locatelli uparł się na nas, podobno to samo jest z Vlahoviciem i nie jest powiedziane, że Chiesa nie miał tu żadnego oddziaływania. Raz, że Vlahovic widzi, że w Juve można się wybić co ewidentnie pokazał przykład Chisey a dwa, może sam Federico szepnął co nieco a patrząc na jego dotychczasowe osiągnięcia w Juve to z całą pewnością jest zachwycony transferem.

@jackop, trudno się z Tobą nie zgodzić ale Icardim nie pogardziłbym tym bardziej, że on za mną chodzi już od czasu transferu Igły kiedy łudziłem się, że uderzymy właśnie po Icara, nic na to nie poradzę ale pewnie jest nierealny.

P.S. Locatelli już bardzo blisko.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7351
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 21:51

MRN pisze:
19 lipca 2021, 21:37
@jackop, trudno się z Tobą nie zgodzić ale Icardim nie pogardziłbym tym bardziej, że on za mną chodzi już od czasu transferu Igły kiedy łudziłem się, że uderzymy właśnie po Icara, nic na to nie poradzę ale pewnie jest nierealny.
Ja to widzę tak: Ronaldo na lewej (bonus: Berna przyspawany do ławki) -> Chiesa może grać na prawej -> Cuadrado może robić za PO -> brak konieczności zatrzymania De Sciglio, albo zakupu innej pokraki. Dodatkowa 9tka naciskająca na Moratę nie psuje tych planów, więc nie mam nic przeciwko - tylko tanio, a nie jakaś Skamaka za 30 melonów. Za rok Alvaro out, Vlahović (i Pogba za darmo) in, co może pójść nie tak? :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2562
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 22:39

@MRN
Tylko, że Juve mogło (i nadal może) być przystankiem docelowym albo chociaż miejscem dłuższego grania przez zawodników urodzonych w Italii, bo Włosi raczej rzadko odnajdywali się w innym otoczeniu (nie wiem czy to kwestia klimatu, jedzenia czy tego, że są maminsynkami). Natomiast np. dla takiego Vlahovica, który przybył z Serbii może być obojętnym, że za rok przeniesie się do Premier League czy La Liga, bo któryś z tamtejszych zespołów zaoferuje mu np. 1 mln € na rękę więcej niż Stara Dama. Zresztą my i tak nie mamy takiej siły przebicia, by zgarniać większą część talentów z Serie A, więc siłą rzeczy niektórzy z nich wędrują za granicę.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany