Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 15:58

@ Michael_M
@MRN
Ja już dawno temu pisałem, że Bayern wciśnie nam wiecznie kontuzjowanego Tolisso (i raczej nie za promocyjną cenę), a sami trochę dołożą i uderzą po Aouara. Chcemy dobrego pomocnika, to dogadujmy się bezpośrednio z Lyonem co do Houssema, bo oni z uwagi na drugi sezon z rzędu bez LM i tak będą musieli kogoś sprzedać, więc ciężko o lepszy moment do negocjacji.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 16:22

Prawda jest taka, że Wojtek życiówkę zaliczył w Rzymie. W Juventusie z roku na rok jest coraz gorzej.
Moim zdaniem on po prostu nie wytrzymuje presji. Był lepszy jako zmiennik, jako underdog wchodzący w buty Buffona.
Później odpowiedzialność poszła w jego ręce i było tylko gorzej. Podobnie jest w reprezentacji, gdzie patriotyczno-pompatyczne podejście do piłki nakłada na drużynę mega stres.
Już rok temu pojawiły się wątpliwości, ale były szerokie zmiany w klubie, zresztą w obliczu mistrzostwa sprawę zamieciono pod dywan.
U Andrzejka nastąpiła kulminacja. Ktoś twierdzi że Szczęsny miał dobry sezon... chyba ogląda mecze na livescore albo powtarza za naszymi 'mejwenami'.
Dwumecz przeciw Porto i późniejsze babole dla mnie wyczerpują temat.
Niestety Donnarumma jest klientem Raioli, zresztą jako wychowanek Milanu nie musi mieć ochoty na grę w Juve. Więc nie wiadomo co dalej. Może u Maxa się odbuduje, bo zbyt wiele ciekawych opcji nie widać.

Co do wczorajszej sytuacji -- tak jak pisze vitoo. Nie był to wielki błąd bramkarza, ale mógł zachować się lepiej... Ostatecznie to piłka odbiła się w pole, a wyszła historia z najszybszym samobójem itd, która cementuje Szczęsnemu status narodowej ofermy turniejowej. Batożenie jest nieco na wyrost, ale jak przegrywasz ze Słowacją...


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 17:33

A ja tak z innej beczki powiem, że chętnie zobaczyłbym u nas tego Bakkera z PSG. Opcja rezerwowa dla Sandro, która potrafi grać też na środku obrony i ma niezłe warunki fizyczne? 21 lat? Panie Cherubini, dawaj go pan.


jakiś kretyn na forum Manchesteru United pisze:Wg. La Gazzetto dello Sport Juve interesuje się Milikiem. Za Moratę. W sumie dla niego byłby fajny kierunek, bo na Leicester za wcześnie jeszcze
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 17:38

My nie powinniśmy szukać "opcji rezerwowej" dla Sandro tylko Sandro w tym momencie powinien już być naszą opcją rezerwową. Nasze boki obrony wołają o pomstę do nieba a wcale mnie nie zdziwi, jak zostaniemy z samym Sandro na lewej + jakiś doklejony MDS.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 21:29

A.Sandro i Bonucci - oni tak często zawodzą, że już dawno powinni być zastąpieni jakimiś prospectami w wieku 20-25. Ja wiem, że nie można budować drużyny z samych młodych graczy, ale nie oszukujmy się - ta dwójka to nie są starzy mistrzowie na poziomie Buffona, Chielliniego, Barzagliego czy C.Ronaldo, których warto mieć w kadrze mimo upływu lat.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 22:29

A jednak coś tam wrzuciłem, wybrałem co ciekawsze ale czy jest sens ? Będzie kiedy będziemy mieli pewność, że z forum coś jeszcze będzie. Zawsze to jakaś zabawa, możliwość pogadania i emocjonowania się tym co dotyczy Juve. Dlatego postanowiłem, że póki co będę kontynuował wrzucanie doniesień.


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 22:56

MRN pisze:
15 czerwca 2021, 22:29
A jednak coś tam wrzuciłem, wybrałem co ciekawsze ale czy jest sens ? Będzie kiedy będziemy mieli pewność, że z forum coś jeszcze będzie. Zawsze to jakaś zabawa, możliwość pogadania i emocjonowania się tym co dotyczy Juve. Dlatego postanowiłem, że póki co będę kontynuował wrzucanie doniesień.
Mrn wrzucaj ja zawsze chętnie poczytam newsy od Ciebie.

P.s mam news od załogi Juvepoland że naprawa ,,ostatnio na forum" jest już przekazana do Siewera i czekamy na efekty ;)


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 23:28

Dodam zupełnie jako plotkę (powtarzającą się na VS i Tuzie, ale tylko plotkę), że zainteresowanie Demiralem przejawia m. in. Atalanta :prochno: . Już widzę jak mają Demirala i Romero w składzie :prochno:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 06:21

Po wczorajszym meczu liczę ze nasi zrobią wszystko by przyciągnąć z powrotem Pogbe do nas.
Nawet znienawidzony Rabiot zagrał wczoraj świetny mecz przez 90 minut.
Rabiot-Loca-Pogba - chciałbym taka pomoc na przyszły sezon.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 07:44

Adrian27th pisze:
16 czerwca 2021, 06:21
Nawet znienawidzony Rabiot zagrał wczoraj świetny mecz przez 90 minut.
Zależy przez kogo, nie przeze mnie ;)
To nie pierwszy raz gdy zawodnik grający lipę w Juve gra kolejny dobry mecz w reprze ale tam wiedzą co mają grać i mają trenera z jajami.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 09:44

Pogba i Kante to dziś jedni z najsilniejszych środkowych pomocników. Nawet taki Linetty wyglądałby przy nich dużo lepiej niż w takim Torino. Niestety, ale wczoraj nasz Rabiot był najsłabszy z 3-ki środkowych Francji. Być najsłabszym w środku tak silnej reprezentacji i grając obok Pogby i Kante, to jednak żaden wstyd. Przy dokupieniu 2 dobrych środkowych (np. Pogba i Locatelli) Rabiot (ale też Bentancur czy McKennie) mógłby być ich dobrym uzupełnieniem, bo na pewno nie będzie nas stać, aby sprawdzić 3 dobrych do środka.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 10:47

Tak się zastanawiałem czy nie byłoby lepiej dla budżetu gdyby nasi tak przy oczywiście porozumieniu z Atletico tak wypożyczali Morate przez następne 2 sezony. Facet się spisał świetnie i najciekawsze...sprawdziłem sobie, że Morata strzelił 9 bramek i dołożył 2 asysty gdy Ronaldo nie grał. To bardzo ciekawe bo Ronaldo nie grał tylko w kilku meczach w tym sezonie. Może coś być na rzeczy z tym co Allegri mówił o tym, że Ronaldo hamuje zespół.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 11:04

Ahhhh wczorajszy Pogba :inlove: miło pomarzyć i powspominać.


Dawniej Virus[Mauro].
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 11:10

1 środkowy pomocnik z najwyższej półki, a jakby nasz skład od razu wyglądał inaczej wiedząc, co jest w stanie grać taki Pogba:

Morata
Chiesa - Dybala - Cuadrado
Rabiot - Pogba
A.Sandro - de Ligt - Bonucci - Danilo
Szczęsny


tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 14:44

Crunny pisze:
16 czerwca 2021, 09:44
Pogba i Kante to dziś jedni z najsilniejszych środkowych pomocników. Nawet taki Linetty wyglądałby przy nich dużo lepiej niż w takim Torino. Niestety, ale wczoraj nasz Rabiot był najsłabszy z 3-ki środkowych Francji. Być najsłabszym w środku tak silnej reprezentacji i grając obok Pogby i Kante, to jednak żaden wstyd. Przy dokupieniu 2 dobrych środkowych (np. Pogba i Locatelli) Rabiot (ale też Bentancur czy McKennie) mógłby być ich dobrym uzupełnieniem, bo na pewno nie będzie nas stać, aby sprawdzić 3 dobrych do środka.
Od Pogby i Kante słabsi byli też Kroos, Gundogan i Kimmich... w mojej ocenie Rabiot nie był na boisku gorszy od nikogo z tej trójki Niemców.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
Zablokowany