# 9 Dušan Vlahović

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2022, 14:51

Obrazek
No i wydało się - Vlaho gra lepiej u nas niż w Violi a Maks stwarza mu doskonałe warunki do rozwoju. Nawet wartość rynkowa wg TM od grudnia wzrosła mu o 15mln. Nadchodzi nowy Lewandowski, lepsza wersja Haalanda, calma.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2022, 15:09

Ja nie rozumiem ludzi narzekających na Vlaho, oglądając Juve widzę jego dobrą grę i uważam,że bez niego mogłoby nie być top4. Dodatkowo on dalej jest bardzo młody i jego rozwój jest pewny bo to tytan pracy. Jestem przekonany, że on się rozwinie.


Forza Inter
ForzaMilan!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2016
Posty: 83
Rejestracja: 07 listopada 2016

Nieprzeczytany post 16 maja 2022, 16:10

Ja też widzę potencjał u Vlaho na bycie armata +20 bramek w sezonie. Chłopak tak naprawdę jest jeszcze bardzo młody, miał dobry jeden sezon, zapłacono za niego ogromne pieniądze, presja jaka na nim leży jest gigantyczna.. Każdy mecz bez bramki lub pudło jest 10 razy powtarzane i akcentowane w mediach..
Gdzie taki Ibra czy Dzeko swobodnie marnuje mnóstwo sytuacji ale to już wyrobione marki i nikt za bardzo nie przykłada już do nich uwagi oprócz kibiców tych klubów..
Problem jest gdzie indziej, Max według mnie nie potrafi ściągnąć z niego presji dać się mu więcej swobody, luzu i odpowiedniego wsparcia żeby się rozwinął na miarę swoich możliwości.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2022, 16:37

ForzaMilan!!! pisze:
16 maja 2022, 16:10
Ja też widzę potencjał u Vlaho na bycie armata +20 bramek w sezonie. Chłopak tak naprawdę jest jeszcze bardzo młody, miał dobry jeden sezon,
Obecny sezon jest jego drugim w którym strzela + 20 bramek w lidzę co potwierdza jego jakość.


Forza Inter
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2022, 02:21

https://juvepoland.com/2022/07/27/vlaho ... to-lepiej/
Moim celem jest zdobywanie coraz większej ilości bramek.
No to musisz wyrobić sobie markę i ego jak Cristiano, niszcząc przy tym drużynę od środka, albo czeka cię wyłącznie cierpienie :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1760
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2022, 14:31

Znowu (który to już raz?) czytam wypowiedzi Allegriego, że Vlahovic musi być spokojniejszy i popełniać mniej błędów. Ale powiedzcie mi: jak? Jak 22-letni napastnik ma zachować luz i spokój, kiedy notuje trzy kontakty z piłką w ciągu 45 minut? Przecież tyle kontaktów on powinien zebrać w jednej akcji - zwłaszcza że nie pełni tylko roli bramkowpychacza... Starając się w trochę wejść w głowę Vlahovicia, myślę, że to całkowicie naturalne, że chłopak jest spięty i sfrustrowany, że się (może nawet za bardzo) spina, kiedy gra ze świadomością, że otrzymanie piłki na 35 metrze w sytuacji, gdy jest otoczony rywalami, może być dla niego najlepszą okazją na strzelenie gola. Ale jasne, pewnie powinien się cieszyć, że w ogóle może dotknąć piłki.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2344
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2022, 20:55

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ma w głowie, że napastnik musi cierpieć.

Żaden młody piłkarz nie chce cierpieć, a chce zdobywać trofea i bramki. Do przeciętniactwa przyzwyczajają się albo totalne średniaki, albo po prostu piłkarze, którzy przybywają na piłkarską emeryturę.

To że Dusan jest zdenerwowany to tylko dobrze o nim świadczy. Chłop chce się rozwijać, a widzi, że przy bezmózgim trenerze i jego ulubieńcach to trudne zadanie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 10:24

Pomijając słabą postawę Vlahovica (w tym sezonie tylko jedna bramka z gry, miesiąc temu; Milik > Vlahovic na ten moment) - czy kogoś jeszcze, poza mną, irytuje jego boiskowe zachowanie? Jakieś popychanki, zaczepki, łokcie, a za chwilę płacze, bo ktoś mu oddał. Czekam na pierwszą czerwoną kartkę w barwach Juve, bo coś mi wygląda, że chłopak mentalnie nie do końca ogarnia obecną sytuację (klubową i swoją).


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 10:34

Ale też nie ma co się dziwić, chłopak jak już dostanie sytuacje na gola to jest spalony, co z tego, ze strzeli jak i tak tego nie ma. Czy w tym sezonie Vlaho miał jakąś setkę, której nie strzelił? Przy dobrze ustawionej drużynie, nastawionej na atak bramki wpadałaby hurtowo, ale jak 99% piłek to podania do niego gdy jest tyłem do bramki rywala na 30/40 metrze to o czym tu mowa w ogóle.


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 10:40

Irytację wynikającą ze współpracy z Allegrim to chyba każdy jest w stanie zrozumieć. Mi natomiast chodzi o zagrywki, które kojarzą się na przykład z Diego Costą. Taka trochę boiskowa menda. Oby w nim się to nie rozwinęło.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 10:56

A mi się właśnie to podoba. Gość ma charakter. Inna sprawa, że zjazd formy widać gołym okiem. Ale to zasługa taktyki Allegriego, a raczej jej braku.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 11:06

Vlahovic to zawodnik żyjący z podań. Wstawienie go do jakiejkolwiek innej drużyny typu City/Bayern/Real sprawiłoby, że facet już miałby liczbę bramek dwucyfrową. Ja się nie dziwie temu że gość się denerwuje. My się tu wkurzamy oglądając to trenerskie szambo, a on musi go słuchać. To musi być okropne.
Możemy gdybać, że jakby Pogba był zdrowy to i sam Vlahovic wyglądałby lepiej co prawdopodobnie jest prawdą.


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 11:13

No ok, ale tu nie chodzi o sam fakt sportowej złości i irytacji samej w sobie. Mi to wygląda jakby on zwyczajnie sam, pierwszy szukał zaczepek i prowokował innych. Ale przyjrzę się jeszcze dokładniej jak już Allegri nie będzie trenerem, bo może wyolbrzymiam.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 11:20

Mateys pisze:
15 września 2022, 11:13
No ok, ale tu nie chodzi o sam fakt sportowej złości i irytacji samej w sobie. Mi to wygląda jakby on zwyczajnie sam, pierwszy szukał zaczepek i prowokował innych. Ale przyjrzę się jeszcze dokładniej jak już Allegri nie będzie trenerem, bo może wyolbrzymiam.
Wiesz mi się też czasami wydaje, że kontrakty piłkarzy zabezpieczają w pewien sposób klub tak, że zawodnik obecny czy nawet już były nie może mówić o klubie czy jego pracownikach w jakkolwiek negatywny sposób. Mam takie wrażenie, że topowe kluby zmieniają się w jakieś bezpłciowe korpo. Jedyne co wychodzi z ust zawodników to zwykłe wazeliniarstwo i krytyka nigdy nie wymierzona precyzyjnie. Vlahoviciovi się w ogóle nie dziwię bo skoro nie może się wykrzyczeć to ta złość musi znaleźć inną drogę ujścia.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2022, 11:27

Gościu jest centralną postacią projektu, a strzelił jedną bramkę z gry. Niech podziękuje Allegremu.


ODPOWIEDZ