# 26 Kaio Jorge Pinto Ramos

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 20:11

@woe
Kaio już wczoraj mógł spokojnie dostać te 20-25 minut na boisku, bo Morata wyglądał jak flak praktycznie po kwadransie gry. Oby Alvaro prezentował się tak pod koniec sezonu, to może naszym zakutym łbom nie przyjdzie do głowy, by go wykupić z Atletico, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na prawdziwego napastnika, a nie na atrapę.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 20:13

dimebag11 pisze:
25 października 2021, 20:11
@woe
Kaio już wczoraj mógł spokojnie dostać te 20-25 minut na boisku, bo Morata wyglądał jak flak praktycznie po kwadransie gry. Oby Alvaro prezentował się tak pod koniec sezonu, to może naszym zakutym łbom nie przyjdzie do głowy, by go wykupić z Atletico, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na prawdziwego napastnika, a nie na atrapę.
Chyba nie sądzisz, że mają taki pomysł? To by się kwalifikowało na serię sesji u psychiatry...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 20:52

@Volto
Jak najbardziej mają taki pomysł (i co gorsza oprócz Moraty, to zapewne przedłużymy umowy z Bernardeschim oraz De Sciglio). Niemniej wracając do głównego tematu, to ten Kaio zaskoczył mnie fizycznością. Mimo, że nie spędził wiele czasu na boisku, to myślałem, że przy pierwszym kontakcie z przeciwnikiem będzie się przewracał, a tu gość stoi mocno na nogach, potrafi przytrzymać piłkę. Kurła, żeby Juve prowadził normalny trener, to raz dwa wprowadziłby go do pierwszego składu, bo wielkiej konkurencji to tam nie ma i mielibyśmy pociechę na wiele lat. Natomiast Allegri będzie cudował z wystawianiem w ataku Kulu, Chiesy czy nawet (o zgrozo) Bernardeschiego, a Brazylijczyka wpuści na jakieś ochłapy pod koniec meczu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 21:04

Rozwinie go jak cała resztę młodych talentów w czasie swojej kariery :prochno:

E: https://juvepoland.com/2021/10/25/alleg ... ylijczyka/
„Jest czujny i wie jak się gra w piłkę nożną. Doskonale rozumie jak poruszać się po boisku. To była dobra zmiana, Kaio ma znakomitą technikę i myślę, że potrafi odnaleźć sobie przestrzeń na murawie. Ma osobowość, a jest jeszcze młodym i nieświadomym piłkarzem
Tak go Maksiu uświadomi, że mu w pięty pójdzie. Lekcje gry w defensywie i nie dawania z siebie 100% na pewno dadzą zamierzony rezultat.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2021, 20:05

Z niego solidnego kopacza to nie będzie. Nie róbmy sobie nadzieji co do niego.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2021, 20:30

Ehem pisze:
11 grudnia 2021, 20:05
Z niego solidnego kopacza to nie będzie. Nie róbmy sobie nadzieji co do niego.
No wiadomo. Dzieciak nie strzelił hat tricka w swoim pierwszy meczu pod batutą najbardziej ofensywnego trenera w Europie więc nic z niego nie.bedzie.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2021, 21:09

Nie strzelił w pierwszym i nie strzeli w 10, 20, 30 chyba ze Max nie będzie już trenerem.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 lutego 2022, 13:23

Nie mam pojęcia jaki jest sens trzymania Kaio do końca sezonu w pierwszej drużynie przy sprowadzeniu Vlahovica i jednoczesnym pozostaniu Moraty (bo szanse na to, że Alvaro jeszcze w tym okienku przejdzie do ekipy z Turcji/Rosji/Ukrainy są praktycznie zerowe) oraz obecności Keana. Przecież Brazylijczyk będzie dopiero nr 4 do wejścia, więc nie ma opcji żeby zebrał jakąś solidną porcję minut, a gracz w jego wieku potrzebuje przede wszystkim regularnych występów. Jeżeli bez żadnego problemu formalnego Kaio Jorge może grać w drużynie U23, to moim zdaniem do zakończenia rozgrywek Serie C (16 kolejek + potencjalna faza play off) powinien pomóc im w ewentualnym awansie do Serie B. W gruncie rzeczy powinno to też dotyczyć Soule, Ake, De Wintera, bo wprowadzanie ich na boisko przez Allegriego na 2 minuty jako taktyczna zmiana jest irracjonalne i równie dobrze w ich miejsce może wypuścić chociażby Pinsoglio.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lutego 2022, 13:39

Chyba nie może grać w U-23 bo ma za dużo występów w pierwszym zespole - coś kojarzę taki przepis.
Braku loanu chyba nikt nie rozumie, chyba nawet sam Allegri nie rozumie bo przecież wg niego taki młody zawodnik potrzebuje ogrania kilku lat na wypożyczeniach właśnie...

Pewnie ten Cherubini i Arrivabene nie tacy złoci ja ich malują ostatnio niektórzy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 lutego 2022, 14:32

Nie znam szczegółów odnośnie możliwości występowania zawodników w zespole U23 i dlatego liczę, że ktoś znający przepisy wypowie się odnośnie potencjalnego "wrzucenia" Kaio Jorge do tamtej drużyny. Jeżeli Brazylijczyka nie można wystawiać w Juve U23 do końca sezonu (a jednocześnie nikt nie podjął decyzji o jego wypożyczeniu na najbliższe kilka miesięcy), to szczere gratulacje osobom odpowiedzialnym za sprawy kadrowe Starej Damy, bo co się chłop nagra u Allegriego w rundzie rewanżowej to aż strach pomyśleć. Oby tylko nie padł z przemęczenia od tych występów.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lutego 2022, 21:08

Dunio333 pisze:
21 sierpnia 2018, 18:24
zawodnicy z rezerw mogą być powoływani do pierwszego zespołu, jeżeli jednak rozegrają w nim co najmniej pięć spotkań, to nie będą już mogli w tym samym sezonie wystąpić w drużynie B.
jackop pisze:
21 sierpnia 2018, 18:41
Crunny pisze:A czy są jakieś możliwości przesunięcia zawodnika na parę meczów z drużyny A do B?
Z tego co się orientuję, to nie. Tak jak napisał @Dunio333, można kogoś awaryjnie przesunąć z B do A na maks 4 mecze, żeby później mógł wrócić i grać znów w B.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ