# 16 Weston McKennie

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Tab.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 stycznia 2024
Posty: 2
Rejestracja: 04 stycznia 2024

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2024, 14:00

Ale Ty mnie Mały nie zrozum źle. Ja sie w dużej mierze posiłkuję flashscorem, bo tam pokrywają się oceny z tymi, które sam wystawiłbym na podstawie oglądanych spotkań. Wiadomo , że margines błędu i odczucia różnych obserwatorów mogą się ze sobą nie pokrywać. Dalej twierdzę, że nazywanie kogoś, kto dobrze biega graczem światowego formatu, to jak plucie w twarz ciężko pracującym. Bycie lepszym od Weah'a to kolejny poroniony argument, bo tak słabego gościa dawno nie kupiliśmy. Ktoś może powiedzieć, że ich współpraca w reprezentacji fajnie wygląda. Problem polega na tym, że tam grają na swoich bardziej naturalnych pozycjach. Weston w środku, Weah na skrzydle, bliżej bramki. U geniusza obaj nie mogą grać razem, więc nawet nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować, czy na codzien tak formuła funkcjonuje.


Anelson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 stycznia 2024
Posty: 16
Rejestracja: 03 stycznia 2024

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2024, 15:19

Ciężko mi się odnieść do ogółu wypowiedzi które przeczytałem, ale spróbuję. Ja się jakoś nie spuszczam nad Mckenniem, ale gdy wygramy majstra, a on dalej będzie ciągnął tę drużynę do góry będąc jedną z najważniejszych postaci to nie wiem jak nie nazwać go graczem światowego formatu(kim jest gracz światowego formatu?). Porównywanie go do Padoina - to jest dopiero niepoważne. Chiesa jest graczem światowego formatu ? Kto jest(mamy 2 mistrzów europy w składzie, wicemistrza świata)? Ja wcale nie patrzę na zawodników w takiej kategorii ocenowej. Patrzę ile ten gracz wnosi - ile roboty wykonuje, jak jego gra wygląda w praktyce i jak Juventus na tym zyskuje/lub traci, a oglądam każdy mecz i na przykład - obserwuje jak częściowo gaśnie nam Chiesa, który jest wg mnie odpowiedzialny za brak finału LE dla Juve - poprzez swoją nonszalancką grę, utratę piłki przez niego straciliśmy bramkę, a tym samym zwycięstwo, był absolutnie bezpłciowy i nie umiał dobić rywala gdy miał ku temu okazje - jedno wielkie bicie głową w muru i budowanie pomnika zawodnikowi po ogromnych przejściach(możecie mnie zlinczować ale tak to obecnie wygląda -żyjemy nim jak nadzieją na lepsze jutro, natomiast on może nawet nie jest gotowy na taką odpowiedzialność by wokół niego budować drużynę). Mandżukić? był ważnym ogniwem w Juventusie dochodzącym do finału LM, dużo walczył i naprawdę poronione jest mówienie ,że mizeria itd. przez 100 spotkań - byliśmy najlepsi we Włoszech i mieliśmy najlepszych graczy, a często to Chorwat na tle zawodników takich jak Higuain, czy Dybala dawał nam więcej od wymienionej dwójki w najważniejszych momentach i meczach. Na temat finałów tychże też mam wyrobioną opinię - w 2015 roku po kontrze - gdy powinien być karny na Pogbie odebrano nam już szansę zwycięstwa. Jak się okazuje te mecze być może były ustawione, a FC Barcelona jest posądzana o korupcję :) . Pewnie to wszystko zatuszują, bo Barcelona to Barcelona. Wielka - była poza naszym zasięgiem, ale Dani Alves poprostu położył całym ciałem na glebę przyjmującego piłkę tyłem do bramki Pogbę i sędzia miał to w 4 literach bo Juventus mógł wygrać. Real dostał karnego za dotknięcie Vazqueza przez Benatie - ale już faul na cuadrado w poprzednim meczu sędzia miał w tyłku. Takich przykładów można wymieniać mnóstwo - na tym poziomie liczą się detale i to one przesądzają o zwycięstwie. Sędziowie są tymi detalami - Inter teraz jest tego dobitnym przykładem bo ma dzięki temu dziadostwu lidera. My nie mamy żadnego pucharu europy od 1996. Skazano nas za Calciopoli gdzie najwięksi winni afery i podżegacze w ogóle nie byli pociągnięci do odpowiedzialności - jeśli w ogóle należy uznać te farsę za aferę. Ale przejdę do meritum - Weston Mckennie jest super zawodnikiem który robi różnicę - jest pośrodku tego wszystkiego traktowany jak jakiś odpad zapchajdziura Padoin - nie mówię, nie wmawiam nikomu ,że to jest Neymar, Messi, Di Maria czy ktoś taki (broń boże) - ale jest to zawodnik który naprawdę robi kolosalną robotę jednocześnie w ofensywie i defensywie, niczego mu nie brakuje i rozwijając go można stworzyć potwora którego nam będą zazdrościć - swoją drogą uwielbiałem go też oglądać chociażby na MŚ w barwach USA i zawsze miałem wrażenie ,że tam pokazuje więcej jakości niż w Juve. Tyle ode mnie - dawać te mistrzostwo i kolejny sezon. Marzy mi się znowu historia rodem z 2015 roku ale z lepszą końcówką. Wtedy też się każdy śmiał z jakichś Moratów odpadów, a Allegri go utkał na miarę naszych możliwości by pogrzebał Ronaldo na spółkę z Tevezem. Więcej wiary - ja nie wiem jak ten klub z takimi kibicami ma prawo walczyć o najwyższe cele.. Powinniśmy być liderami przed finalistą ubiegłorocznej ligi mistrzów - gdzie Bóg wie czemu tego nie wygrali bo grali lepiej od City i gdy wyciągamy na ladę zawodnika który przeciwko Interowi prezentował się świetnie i prezentował się świetnie z Milanem czy obecnie z Romą(Mckennie) - ciśniecie po nim ,że to Padoin, gówno-odpad zapchajdziura co wszędzie zagra i tyle z niego wynika. No sory - przegięcie.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2024, 15:54

Anelson pisze:
04 stycznia 2024, 15:19
wyciągamy na ladę zawodnika który przeciwko Interowi prezentował się świetnie
Obrazek
Zmieńcie prochy z Odlfanem (o ile nie jesteście jedną osobą) bo to na prawdę nie jest śmieszne. Bez odbioru.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Anelson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 stycznia 2024
Posty: 16
Rejestracja: 03 stycznia 2024

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2024, 17:51

Maly pisze:
04 stycznia 2024, 15:54
Anelson pisze:
04 stycznia 2024, 15:19
wyciągamy na ladę zawodnika który przeciwko Interowi prezentował się świetnie
Obrazek
Zmieńcie prochy z Odlfanem (o ile nie jesteście jedną osobą) bo to na prawdę nie jest śmieszne. Bez odbioru.

Śmieszny to będziesz jak się będziesz cieszył ze scudetto - szydząc cały sezon z praktycznie wszystkiego i siejąc ferment i niezadowolenie niemal w każdym zdaniu. Włoscy eksperci niech prochy zmienią, sędziów i federację FIGC -
https://juvepoland.com/2023/11/26/juven ... -szczycie/
.Poczytaj komentarze - co drugi zwraca uwagę na dobrą grę Mckenniego. Wziąłeś jakiś durny screen ocen które akurat prezentują Westona źle.
https://www.google.com/amp/s/www.cbsspo ... italy/amp/
Tu masz , że ma najlepszą ocenę w drużynie. Ile te pierdoły są warte? Oglądałeś te mecze w ogóle? Szydzisz tylko i powołujesz się na jakieś jedno źródło, a nie bierzesz całości w ogóle pod uwagę. Może zastrzel i zabij Gattiego oraz Wojtka za błąd z Sassuolo. Ale już przyznać, że to samo Sassuolo rozwaliło 2:1 Inter w Mediolanie to już nie powie nikt. Ciekawe czy innym drużynom i innym topowym markom tak patrzycie na ręce i na wyniki, formę, wtopy, wpadki. Co to w ogóle za kibicowanie. Mnie tam micha się cieszyła jak sobie radził z obroną Interu - ufam temu co widziałem, a nie eksperci widzieli. Szkoda tej kontry cholernie. Ale kto tam ewentualnie zawinił? Chiesa - strata i gol na 1:1. Ewentualnie był faul. Eksperci na Varze nie widzieli ręką obronionego strzału w polu karnym zawodnika ostatnio przeciwko Juventusowi - ile są warci Ci wszyscy "fachowcy" - pkt się liczą i wynik sezonu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2024, 22:12

Anelson pisze:
04 stycznia 2024, 17:51
https://juvepoland.com/2023/11/26/juven ... -szczycie/
.Poczytaj komentarze - co drugi zwraca uwagę na dobrą grę Mckenniego. Wziąłeś jakiś durny screen ocen które akurat prezentują Westona źle.
Wziąłem oceny pomeczowe LGDS, które nawet jeśli się mylą to przecież nie tak dramatycznie jak starasz się to zakrzyczeć... odpaliłem tego newsa - autor ani razu nie wymienia Amerykanina w relacji a w komentarzach wspomina o nim JEDEN koleś o nicku podobnym do twojego i avatarem Maksia pisząc tyle, że zagrał "dobrze" - myślałeś, że nie sprawdzę i będzie na twoje?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 26 marca 2024, 11:38

I jak tam Wasza obecna ocena McKenniego ? Bardzo mnie to ciekawi :)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 marca 2024, 14:00

Bez zmian - na bezrybiu i rak ryba a w świecie ślepców jednooki jest królem.
Miał dobre kilka meczów gdzie zaliczył kilka asyst, niektóre trzeba przyznać ładne ale to nadal nie zaburza mi jego odbioru. To nie jest, nie był i nigdy nie będzie top jak pisałeś. Wystarczy zobaczyć na ile wycenia go niby zarząd albo jaka ustawia się po niego kolejka chętnych.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 26 marca 2024, 14:02

Pokaż mi proszę, gdzie nazwałem go Topem

Skoro tak uważasz, to nie powinieneś mieć z tym problemu, a jak nie, to KŁAMIESZ ( nie pierwszy raz ... )

Jak widać, nie ma znaczenia jak McKenni gra,jak asystuje i jak się spisuje, bo po prostu go nie lubisz i tyle. Szkoda czasu na takie trudne przypadki.
Ostatnio zmieniony 26 marca 2024, 14:10 przez Oldfan, łącznie zmieniany 1 raz.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 marca 2024, 14:09

1. Na czacie
2. Używając swojego drugiego konta Anelson
3. W poście który poniżej cytuje - Urbi27 pisze, że to nie jest TOP a ty kwitujesz, żeby wskazał czego mu brakuje do TOPa (czyli uważasz, że nic nie brakuje i jest nim) i piszesz dalej jaki jest cudowny.
Oldfan pisze:
03 stycznia 2024, 18:59
Urbi27 pisze:
03 stycznia 2024, 17:36
Nie wydaje mi się żeby bycie lepszym od T.Weah oznaczało bycie topem.

Na tle pozostałych graczy Juve McKennie rzeczywiście wygląda na ten moment dobrze, ale to dalej przeciętny zawodnik. Szacun dla Maxa akurat za to jak go wykorzystuje bo daje to punkty i wygląda całkiem znośnie, ale okreslanie takiego zawodnika topem jest czystym absurdem. Na dodatek gdy jeszcze powiemy przy okazji że to skrzydłowy to już w ogóle odlot totalny.

To dobry czas McKenniego, szczególnie widać to po jego formie czysto fizycznej co szczególnie na tle pozostałych graczy Juve daje wrażenie jakby fruwał, ale to jest zwykły zadaniowiec i nie ma opcji aby pewien poziom przekroczył.
Czego mu w takim razie brakuje ??? Napisz, bo ja nie widzę jakiś braków, a nawet przy wrzutkach jest prezycja czy podnoszenie głowy i nie raz zagranie przed pole karne, a nie tępe wstrzeliwanie. Wręcz mądre wycofywaniue, czy zagrywanie przed pole karne na wbiegającego kolegę coś ala Łukasz Piszczek. Gra lewą czy prawą nogą , dobry technicznie, silny,szybki, Świetna gra głową. Czucie kiedy się podłączyć .Olbrzymi spokój. Serio ciekaw jestem co masz mu do zarzucenia.
ps. jak ci pokazałem gdzie to uznałeś edytując post, że nie ma co dyskutować bo go nie lubię :D


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 26 marca 2024, 14:12

Maly pisze:
26 marca 2024, 14:09
1. Na czacie
2. Używając swojego drugiego konta Anelson
3. W poście który poniżej cytuje - Urbi27 pisze, że to nie jest TOP a ty kwitujesz, żeby wskazał czego mu brakuje do TOPa (czyli uważasz, że nic nie brakuje i jest nim) i piszesz dalej jaki jest cudowny.
Oldfan pisze:
03 stycznia 2024, 18:59
Urbi27 pisze:
03 stycznia 2024, 17:36
Nie wydaje mi się żeby bycie lepszym od T.Weah oznaczało bycie topem.

Na tle pozostałych graczy Juve McKennie rzeczywiście wygląda na ten moment dobrze, ale to dalej przeciętny zawodnik. Szacun dla Maxa akurat za to jak go wykorzystuje bo daje to punkty i wygląda całkiem znośnie, ale okreslanie takiego zawodnika topem jest czystym absurdem. Na dodatek gdy jeszcze powiemy przy okazji że to skrzydłowy to już w ogóle odlot totalny.

To dobry czas McKenniego, szczególnie widać to po jego formie czysto fizycznej co szczególnie na tle pozostałych graczy Juve daje wrażenie jakby fruwał, ale to jest zwykły zadaniowiec i nie ma opcji aby pewien poziom przekroczył.
Czego mu w takim razie brakuje ??? Napisz, bo ja nie widzę jakiś braków, a nawet przy wrzutkach jest prezycja czy podnoszenie głowy i nie raz zagranie przed pole karne, a nie tępe wstrzeliwanie. Wręcz mądre wycofywaniue, czy zagrywanie przed pole karne na wbiegającego kolegę coś ala Łukasz Piszczek. Gra lewą czy prawą nogą , dobry technicznie, silny,szybki, Świetna gra głową. Czucie kiedy się podłączyć .Olbrzymi spokój. Serio ciekaw jestem co masz mu do zarzucenia.
Czyli sobie dopowiadasz i do tego zmyślasz, o jakimś drugim koncie :D

Nie nazywałem go Topem, a chwaliłem, bo niesamowitą metamorfozę zaliczył i teraz jest podstawowym graczem, który robi różnicę.

Kłamczysz, ale jak już pisałem wyżej, nie pierwszy raz .
Ostatnio zmieniony 26 marca 2024, 14:39 przez Oldfan, łącznie zmieniany 1 raz.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 marca 2024, 14:28

Oldfan znowu wyjasniony, leży na deskach, trwa odliczanie. Szybkie kompro po powrocie. Aha, top, Keenie top.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 marca 2024, 14:30

Ja bym go sprzedał. Im drożej tym lepiej.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 26 marca 2024, 14:42

jackop pisze:
26 marca 2024, 14:30
Ja bym go sprzedał. Im drożej tym lepiej.
No wartość mu skoczyła,bo gra świetnie.

Ale nie tylko jemu, bo i Kenanowi,Cambiaso,Vlaho,Ilingowi,Bremerowi , pewnie jakimś na wypożyczeniach też.

Dziwne skoro tak fatalnie gramy :?:


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 27 marca 2024, 15:40

Dziś czy wczoraj pisali że McKennie dostał ofertę przedłużenia z redukcją zarobków, ale się nie zgodził. Oby go przedłużyli tylko po to by na dobrych warunkach się go pozbyć. Nie gra źle w tym sezonie, ale też nie prezentuje niczego nadzwyczajnego. Oby ktoś się na to nabrał i rzucił za niego jakieś +20 mln.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2024, 15:51

Taki grajek w takim wieku powinien za 70 iść a nie 20, nie znasz się widać albo go nie lubisz i tylko hejtujesz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ