# 25 Adrien Rabiot

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 105 razy
Kontakt:

23 września 2021, 18:17

@AdiJuve: Nie wiem jaki DM niby musi grać taki jak piszesz. W trójce środkowych spokojnie jeden może być tylko lub prawie tylko od destrukcji jeśli obok siebie ma dwóch ogarniętych kolegów, jak np. Casemiro. Oczywiście Brazylijczyk jest lepszym zawodnikiem ale w tego typu zestawieniu wg mnie Rabiot dawałby radę. Jeszcze niedawno Kante nie miał dużo więcej zadań niż odebrać rywalowi piłkę i też to się sprawdzało w topowym klubie sięgającym po mistrzostwo Anglii, dopiero Sarri kazał mu grać na b2b i nawet na początku każdy pukał się w głowę i pisał, że Włoch marnuje najlepszego defensywnego pomocnika wystawiając na takiej pozycji ale okazało się, że jednak Francuz nadaje się do czegoś więcej niż tylko destrukcja. Rabiot wydaje mi się nie nadawać i dlatego rola odbierz-oddaj wygląda wg mnie optymalnie.

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wirtualna Gra Piłkarska

Tagi:
Profesor

Juventino
Juventino
Podziękował: 0
Podziękowano: 9 razy

24 września 2021, 15:15

DM nie powinien robić takich baboli w swoim polu karnym bo jak tak to od kogo wymagać dobrego krycia czy wybijania piłki?
On ewidentnie ma problem mentalnie ale to już jego trzeci sezon u nas więc jak ma nadal z tym problem to może taki jest.

Mamy pomoc jaką mamy, jak sobie przypominamy za najlepszych czasów czyli Vidal, Pogba i Pirlo to było wiele meczy gdzie oni grali idealnie, najlepsze możliwe decyzje w meczu, baaardzo mało głupich albo można było je policzyć na palcach jednej ręki w całym sezonie. W CAŁYM SEZONIE!

A co robi Rabiot? Czasami idzie mu bardzo dobrze mecz, i nagle 2głupie zagrania w obronie, 2 złe decyzje pod bramką rywala i cały misterny plan....I to się powtarza w następnym meczu! i Tak samo z innymi naszymi pomocnikami, a najgorsze że oni nie walczą, widać po Locatellim że walczy a inni? Nie! Wiec jakościowo są średni i nawet nie walczą. Pokazują w sumie jakość średniaka, nie ma miejsca tu dla nich, zwłaszcza z zarobkami większości. Już bym wolał Padoina za każdego z naszych przepłaconych pomocników.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 264 razy
Podziękowano: 56 razy

24 września 2021, 21:09

@Profesor
Problemy mentalne to mają chyba wszyscy nasi pomocnicy nie licząc Locatellego, bo grają zbyt wolno o przynajmniej pół tempa, nie podają między sobą z pierwszej tylko przytrzymują lub holują piłkę i tym samym spowalniają nasze akcje, a na dodatek wiele piłek adresują do obrońców zamiast do napastników. Nikt w Europie nie gra już stylem miliona podać (zwłaszcza, że nasza tiki-sraka była upośledzona w stosunku do tego co prezentowała w przeszłości Barcelona, bo Hiszpanie grali do przodu, a my potrafimy z pola karnego przeciwnika przenieść akcję prawie pod własne pole bramkowe). Loca umie posłać prostopadłą piłkę z dokładnością do centymetrów co jest rzadkością wśród naszych pomocników (czasem Bentancur próbuje, ale ze średnią skutecznością) i miejmy nadzieję, że Manuel nie dostosuje swego poziomu do tego co prezentuje reszta lewusów z drugiej linii. Jestem przekonany, że gdybyśmy wyciągnęli jeszcze jednego zawodnika o jakości zbliżonej do Locatellego, to nasza gra wyglądałaby o niebo lepiej.
"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ