Maurizio Sarri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 16:46

Sila Spokoju pisze:
Shadow Marshall pisze: Kiedyś było coś takiego, że oferta z Turynu przychodzi tylko raz.
Aha, powiedz to Caceresowi :laugh:
Przecież wiadomo, że chodzi tutaj o sytuację kiedy piłkarz odmówi a nie gdy przechodzi za każdym razem kiedy klub chce po niego sięgnąć :whistle:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 17:02

Gdyby Sarri nie trafił do Juve, poszedłby do Milanu dlatego też Sampaoli tyle czasu czekał z zakomunikowaniem Sampdorii, że odchodzi.


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 18:19

MRN pisze:Gdyby Sarri nie trafił do Juve, poszedłby do Milanu dlatego też Sampaoli tyle czasu czekał z zakomunikowaniem Sampdorii, że odchodzi.
Giampaolo, kolego, Giampaolo... :-)


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 18:41

jackop pisze:Jeżeli da się rozmawiać jednocześnie z kilkoma zawodnikami i ich klubami by obsadzić jedną pozycję, to dlaczego wyklucza się osobne negocjacje w sprawie dwóch trenerów na jedno stanowisko? :think:
Ja nie twierdzę, że nie da się negocjować z 2 czy nawet 3 trenerami naraz. Może źle się wyraziłem. Mi się po prostu nie chce wierzyć, że Sarri wiedział o naszych negocjacjach z Pepep i sobie cierpliwie czekał te 2,5 tygodnia na finał tamtych rozmów, tym bardziej, że nie był wolnym trenerem. No chyba, że Chelsea go już wcześniej poinformowała, że może odejść bo nie jest w ich planach albo sam tego stanowczo zażądał. Tak czy owak prawdy się zapewne nigdy nie dowiemy (chyba że z czasem w jakiejś autobiografii), a taka historia jaką przytoczył mleko a ja się do niej odniosłem, to tylko dobra wymówka m.in. dla guru z VS, że niby wszystko było dogadane ale przez jedną sprawę temat upadł i dlatego przyszedł Sarri.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 18:55

Chłopaki ale ile razy w świecie futbolu zdarzyły się wywiady "byłem blisko tu", "byłem blisko o krok od X". Nikt poważny nie stawia na jednego konia i czeka do końca wyścigu co on to. Przykład z Beppe który zawsze miał alternatywę alternatywy. Rozmawia się z kilkoma na raz, a gdzię poczuję się krew to się atakuje. Według mnie Mauricio też nie był pierwszym wyborem, ale koniec końców cieszę się z obrotów spraw.
mateo369 pisze: No chyba, że Chelsea go już wcześniej poinformowała, że może odejść bo nie jest w ich planach albo sam tego stanowczo zażądał.
"Po finale Ligi Europy odbyliśmy rozmowy, w których Maurizio jasno wskazał, jak bardzo chce powrócić do swojego ojczystego kraju, wyjaśniając, że powody, dla których chce znów pracować we Włoszech są bardzo znaczące. Uważał, że ważnym jest być bliżej rodziny. Czuł, że chce być bliżej swoich rodziców, którzy są już w podeszłym wieku. Maurizio opuszcza Chelsea a my dziękujemy mu wszyscy za pracę jego i jego asystentów w sezonie, w którym wygrał z nami Ligę Europy, poprowadził do kolejnego finału Pucharu Ligi Angielskiej a także trzeciego miejsca w Premier League. Chcielibyśmy mu pogratulować nowej ogromnej szansy w Serie A i życzyć powodzenia w przyszłości" - czytamy na oficjalnej stronie Chelsea.

Masz to na głównej.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 20:15

Jak było z Sarrim i czy był Guardiola dowiemy się za kilka ładnych lat, wtedy mało kogo to będzie obchodziło :)

Jest u nas i trzeba liczyć na ładny futbol i pełen sukcesów :)


Obrazek
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 09:41

Wiadomo już coś więcej na temat asystentów Maurizio ? Ciekawy jestm czy ściągnie ze sobą np.Gianfranco Zole


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 12:22

kamil-8853 pisze:Wiadomo już coś więcej na temat asystentów Maurizio ? Ciekawy jestm czy ściągnie ze sobą np.Gianfranco Zole
Wedle info Agrestiego z 8 czerwca:

Allenatore: Sarri
Vice: Gotti (Chelsea, wcześniej Bologna i Parma)
Assistente: Ianni (Chelsea, wcześniej Napoli)
Assistente: Barzagli <3
Preparatore Atletico: Bertelli (współpracownik Conte z Juve i repry Włoch, ostatnio Chelsea)
2&#186; Pr. Atletico: Ranzato (Chelsea, wcześniej Napoli)
Preparatore portieri: Filippi (od 2010 Juventus)

Dodatkowo ostatnio pojawiło się info o Giovannim Martusciello, współpracowniku Sarriego z czasów Empoli, ostatnio pracującego w Interze.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 12:56

alina pisze:
kamil-8853 pisze:Wiadomo już coś więcej na temat asystentów Maurizio ? Ciekawy jestm czy ściągnie ze sobą np.Gianfranco Zole
Wedle info Agrestiego z 8 czerwca:

Allenatore: Sarri
Vice: Gotti (Chelsea, wcześniej Bologna i Parma)
Assistente: Ianni (Chelsea, wcześniej Napoli)
Assistente: Barzagli <3
Preparatore Atletico: Bertelli (współpracownik Conte z Juve i repry Włoch, ostatnio Chelsea)
2&#186; Pr. Atletico: Ranzato (Chelsea, wcześniej Napoli)
Preparatore portieri: Filippi (od 2010 Juventus)

Dodatkowo ostatnio pojawiło się info o Giovannim Martusciello, współpracowniku Sarriego z czasów Empoli, ostatnio pracującego w Interze.
Bertelli byłby największym transferem okienka.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 13:12

Poprostu pisze:
alina pisze:
kamil-8853 pisze:Wiadomo już coś więcej na temat asystentów Maurizio ? Ciekawy jestm czy ściągnie ze sobą np.Gianfranco Zole
Wedle info Agrestiego z 8 czerwca:

Allenatore: Sarri
Vice: Gotti (Chelsea, wcześniej Bologna i Parma)
Assistente: Ianni (Chelsea, wcześniej Napoli)
Assistente: Barzagli <3
Preparatore Atletico: Bertelli (współpracownik Conte z Juve i repry Włoch, ostatnio Chelsea)
2&#186; Pr. Atletico: Ranzato (Chelsea, wcześniej Napoli)
Preparatore portieri: Filippi (od 2010 Juventus)

Dodatkowo ostatnio pojawiło się info o Giovannim Martusciello, współpracowniku Sarriego z czasów Empoli, ostatnio pracującego w Interze.
Bertelli byłby największym transferem okienka.
O właśnie. Jak wyglądała kwestia kontuzji w CFC za kadencji Maurycego? Jest jakaś szansa, że wreszcie zredukujemy liczbę naszych kontuzji mięśniowych?


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 13:30

Osgiliath Oczywiscie ze jest...przeciez Maksia juz nie ma :) To samo w sobie jest gwarantem mniejszej ilosci kontuzji miesniowych.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 13:36

Cieszy to że Bertelli będzie w sztabie, gość naprawdę ma pojęcie o swojej robocie


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 13:50

krystiank pisze:Cieszy to że Bertelli będzie w sztabie, gość naprawdę ma pojęcie o swojej robocie
Ja czytałem że nie będzie.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 13:57

19 pisze:
krystiank pisze:Cieszy to że Bertelli będzie w sztabie, gość naprawdę ma pojęcie o swojej robocie
Ja czytałem że nie będzie.


Jego kontrakt z Chelsea kończy się 30 czerwca (czyli za 11 dni)
W takim razie gdzie wyląduje ??


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 13:57

kamil-8853 pisze:
19 pisze:
krystiank pisze:Cieszy to że Bertelli będzie w sztabie, gość naprawdę ma pojęcie o swojej robocie
Ja czytałem że nie będzie.


Jego kontrakt z Chelsea kończy się 30 czerwca (czyli za 11 dni)
W takim razie gdzie wyląduje ??
Podobno może zostać w londynie.


ODPOWIEDZ