# 18 Moise Kean

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2021, 21:31

Anelka+Lord 407 minut, 0 goli, 0 asyst, 5 celnych strzałów. Kean w tym sezonie - 510 minut, 3 gole 8 celnych strzałów. Fakt, nie opinia.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2021, 00:43

Na pewno największą wtopą nie jest, łatwo mieć krótką pamięć.
Inna sprawa, że oddawaliśmy piłkarza bardzo perspektywicznego, a teraz pozyskaliśmy drewno na opał.
Nie rozumiem, czemu wszyscy tylko na liczby patrzą??? Gra Kean'a to festiwal zmarnowanych okazji. Z takimi 9ami jak on, czy Boski Alvaro to my nawet ligi nie mamy prawa wygrać. Oby nie trzeba go było wykupywać. Od początku rozpatrywałem go jako opcję na ławkę przy przyjściu kogoś po sezonie za Morate, ale byłem zbyt wielkim optymistą. Nie nadaje się.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2021, 06:36

Kłopot w tym, że u nas większość zawodników (a nie tylko Kean czy Morata) ma od dłuższego czasu problemy ze skutecznością. Przypomnijcie sobie ile było już spotkań w naszym wykonaniu, gdy w pierwszej połowie strzelamy bramkę, a następnie próbujemy dołożyć drugą, ale mając kilka dogodnych sytuacji obijamy słupki, poprzeczki czy też trafiamy w bramkarza. Potem w drugich 45 minutach przeciwnik wbija nam bramkę z niczego i męczymy się już do końca meczu (finalnie remisując lub przegrywając). Niestety ale przy tak marnej skuteczności i braku jakichkolwiek perspektyw na jej poprawienie jedyną opcją jest konieczność stwarzania sobie dużej ilości sytuacji bramkowej, a nie cofnięcie się do defensywy i granie calma, calma na 1:0.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2021, 14:24

Kibice Juve: Icardi >>> Kean
Kibice PSG: Icardi <<< Kean

Polecam komentarze pod tym postem:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2021, 14:32

To niech się zamienią z nami, byle ten dred opuścił Juve raz na zawsze. Drewno bez techniki, bez jakichkolwiek umiejętności.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2021, 15:23

MRN pisze:
23 grudnia 2021, 14:32
To niech się zamienią z nami, byle ten dred opuścił Juve raz na zawsze. Drewno bez techniki, bez jakichkolwiek umiejętności.
No super pomysł. Icardi, który formę widział ostatni raz w Interze z kurva na głowie i z ciągłymi problemami na.pewno będzie lepszy od Keana.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2021, 15:43

Mimo tego wciąga drewniaka nosem. Bo Icardi to jest napastnik, Kean nie wiem co to jest ale kompromituje się w każdym meczu.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2021, 00:24

Jak to mówią - cudze chwalicie, swego nie znacie ;)

Czy Icardi jest lepszy? Być może, w formie sprzed 4 lat był lepszy raczej bezdyskusyjnie. Dziś nie wiadomo. Dwa i pół roku kopał się lekko po czole w marnej lidze francuskiej i był praktycznie zawsze ostatni w hierarchii napastników PSG, niezależnie od trenera. Dość niepokojący znak. Wanda to drugi znak zapytania a kolejny to jego wiek - 29 lat? W razie transferu dostanie pewnie kontrakt do końca kariery za grube miliony a po roku okaże się, że jest g warty bo nie potrafi pracować dla drużyny i jedyne co roku to czeka na piłkę by oddać strzał. A gdzie cierpienie? Gra na ścianę? Rozegranie?

Rozumiem niechęć do Keana, która i tak w dużej mierze wynika z kwoty jaką na niego wydamy ale Icardi raczej nie jest lepszą opcją... nie zagra na skrzydle, nie zarobimy na nim nigdy i w najlepszym razie powtórzy historię Igły, czyli zagra 2 dobre sezony a później będziemy go wypychali z klubu. Kean ma status wychowanka i daje chociaż minimalne nadzieje na jakiś rozwój ze względu na swój wiek a nawet jeśli nie to jest dobrą opcją na rezerwowego napastnika bo nie jest aż tak słaby jak go malują, może zagrać na 3 pozycjach na ataku i jest wychowankiem. Ja bym nie zamieniał. Zasadniczo nie pozbywałbym się go nigdy, jeśli tylko rola rezerwowego by mu odpowiadała.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Regis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 128
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2021, 01:28

Największy ogór w historii tego klubu
Odważna deklaracja jak na kibica klubu w którym występował Amauri :D


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2021, 10:41

Szczerze powiedziawszy to Amauri był dwie półki wyżej ;)
Ale umówmy się, że Motty, Molinary czy Kneżevice były na identycznym poziomie co Kean.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2021, 11:01

MRN pisze:
24 grudnia 2021, 10:41
Szczerze powiedziawszy to Amauri był dwie półki wyżej ;)
Ale umówmy się, że Motty, Molinary czy Kneżevice były na identycznym poziomie co Kean.
Nie, Amauri nie był lepszy od Keana. Nawet Morata nie jest lepszy od Keana. Ja bym włoskiemu Murzynowi dał jeszcze czas, bo przynajmniej coś próbuje grać a nie przewraca przy każdym kontakcie z piłką jak Hiszpan. U nas problemem jest to, że trzeba zmienić cały system gry ofensywnej i przede wszystkim angażowac większą liczbę graczy w atak. W polu karnym rywala musi być 3-4 naszych zawodników, żeby tam zagrywać piłkę a nie 1 przeciwko 4 obrońcom.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2021, 11:05

MRN pisze:
24 grudnia 2021, 10:41
Szczerze powiedziawszy to Amauri był dwie półki wyżej ;)
Ale umówmy się, że Motty, Molinary czy Kneżevice były na identycznym poziomie co Kean.
Już nie przesadzajmy, Kean za to przypomina mi Matriego. Włoch miał dziwną wręcz łatwość w dochodzeniu do sytuacji strzeleckich, ale wykończenie :facepalm: Z Francuzem podobnie.

Natomiast Molinaro to ciężko przebić, do końca życia jego wrzutek nie zapomnę :prochno:


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2021, 11:18

Volto pisze:
24 grudnia 2021, 11:05
MRN pisze:
24 grudnia 2021, 10:41
Szczerze powiedziawszy to Amauri był dwie półki wyżej ;)
Ale umówmy się, że Motty, Molinary czy Kneżevice były na identycznym poziomie co Kean.
Już nie przesadzajmy, Kean za to przypomina mi Matriego. Włoch miał dziwną wręcz łatwość w dochodzeniu do sytuacji strzeleckich, ale wykończenie :facepalm: Z Francuzem podobnie.

Natomiast Molinaro to ciężko przebić, do końca życia jego wrzutek nie zapomnę :prochno:
Kto jest francuzem?


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2021, 14:04

Poprostu pisze:
24 grudnia 2021, 11:18
Volto pisze:
24 grudnia 2021, 11:05
MRN pisze:
24 grudnia 2021, 10:41
Szczerze powiedziawszy to Amauri był dwie półki wyżej ;)
Ale umówmy się, że Motty, Molinary czy Kneżevice były na identycznym poziomie co Kean.
Już nie przesadzajmy, Kean za to przypomina mi Matriego. Włoch miał dziwną wręcz łatwość w dochodzeniu do sytuacji strzeleckich, ale wykończenie :facepalm: Z Francuzem podobnie.

Natomiast Molinaro to ciężko przebić, do końca życia jego wrzutek nie zapomnę :prochno:
Kto jest francuzem?
Włochem, Włochem...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2022, 23:51

Po imprezie urodzinowej siostry wchodzę taktycznie, żeby ponabijać się z MRNa, którego wyjaśnił dzisiaj Mojżesz, a tu brak czatu :sad


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ