Gonzalo Higuain

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:25

pomijając już fakt, że wzięli sobie Roberta za darmo i było ich stać na niego rok poczekać aby był za darmo to Bayern kupił od nas Vidala i Comana, z Barcelony Tiago, z Realu Xabiego Alonso a to tylko ostatnie sezony - z czym ty wyskakujesz? oni na nich wszystkich wydali tyle co my na Igłę :)

jeśli chóralnie przyznaliście, że żaden inny topowy napastnik nie był w naszym zasięgu to nadal będziecie twierdzić, że pokazaliśmy swoją siłę kupując go? :rotfl:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:28

Lepszy były Cavani za 10 mln rozbitych na 5 lat.

Powodzenia Igła :hellyes:


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 10:53

Cóż, póki co wygląda, że jednak osłabiliśmy ligowego rywala.

Przy okazji dowiaduję się nowych rzeczy. W transferach chodzi o to żeby pokazać swoją siłę, a nie zbudować najlepszy zespół. Marotta OUT, Maly IN.


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:05

panlider pisze: W typ wypadku ŻADEN topowy napastnik oprócz Igły nie był w naszym zasięgu i przestań już płakać o tego 90 baniek, bo to nie Twoje pieniądze, a jeżeli chodzi o Pogbę, to nawet jak odejdzie, to na pewno zastąpimy go jakimś klasowym zawodnikiem. Wierzę w Marottę i Paraticiego, bo to fachowcy jakich mało.
Pisanie o tym, że nie można krytykować ceny jaką Juve zapłaciło za Higuaina, bo nie poszły z naszej kieszeni jest po prostu śmieszne. Po to jest forum żeby wyrażać swoje opinie, oczywiście, że nie z naszej kieszeni idą pieniądze na transfery. Tyle, że Juventus jest drużyną każdego z nas, każdemu zależy na dobru tego klubu, to nasza pasja i dlatego dywagujemy tu na forum, dyskutujemy o wszystkim, przeżywamy mecze, transfery, wszystko co się dzieje dookoła klubu.


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:29

Arbuzini pisze:Przy okazji dowiaduję się nowych rzeczy. W transferach chodzi o to żeby pokazać swoją siłę, a nie zbudować najlepszy zespół. Marotta OUT, Maly IN.
jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to już nie moja wina ;) to WY pisaliście, że "świetny transfer" i "pokazaliśmy naszą siłę bo wydaliśmy 90mln" - ja zaś negowałem głupotę waszego rozumowania także pokrętnie bo pokrętnie ale super, że przyznałeś mi rację ;)

ps. Griezman ma klauzulę 100mln to tak w kwestii czy ktoś by nam chciał kogoś sprzedać czy nie z listy najlepszych napastników


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:32

maly ale my mamy swojego Griezmanna - Dybale. My potrzebowaliśmy ,,9'' i tyle. Po co nam Griezmann jak to dokładnie kopia praktycznie Dybali, przy czym Dybala będzie jeszcze lepszym piłkarzem ;)


Obrazek
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 11:41

Maly pisze:ps. Griezman ma klauzulę 100mln to tak w kwestii czy ktoś by nam chciał kogoś sprzedać czy nie z listy najlepszych napastników
Zainteresuj się trochę piłką nożna :angry:

To tak jakby w miejsce Lichsteinera wstawić Ruganiego, w końcu to też obrońca .....


Zero szacunku dla Pogby
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 12:11

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
czyli lepsza para Messi - Mandzukic niż Messi-Ronaldo? :rotfl: :rotfl:

Hiszpania wygrywała MŚ i ME bez napastnika, już nie mówię, że bez "9" - to tak jakby ktoś miał wątpliwości kto się interesuje piłką a kto nie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 12:14

maly, ale zrozum jedną rzecz, JUVENTUS SZUKAŁ 9 , nie drugiej 10.


Obrazek
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 12:21

@Mały
Wygrywali bez napastnika, na pewno? Według mnie Villa jest jednak napastnikiem, Pedro też.

Para Messi & Ronaldo jest bardziej zróżnicowana niż Dybala - Griezmann czy Messi - Dybala, więc porównanie jest słabe.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 12:31

Maly pisze::rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
czyli lepsza para Messi - Mandzukic niż Messi-Ronaldo? :rotfl: :rotfl:

Hiszpania wygrywała MŚ i ME bez napastnika, już nie mówię, że bez "9" - to tak jakby ktoś miał wątpliwości kto się interesuje piłką a kto nie
A w finale pierwszego, wygranego przez Hiszpanię Euro, bramkę na wagę zwycięstwa strzelił nie kto inny, a Torres. To też nie napastnik?
90 baniek na Igłę jest bee, a 100 na Griezmanna już nie? Weź się chłopie ogarnij...


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 13:25

Maly pisze: to WY pisaliście, że "świetny transfer" i "pokazaliśmy naszą siłę bo wydaliśmy 90mln" - ja zaś negowałem głupotę waszego rozumowania także pokrętnie bo pokrętnie ale super, że przyznałeś mi rację ;)
Poczekajmy na finał "Pogba Gate". Jeśli Francuz zostanie to transferem Igły zdecydowanie pokażemy siłę finansową, bo raptem kilka klubów stać na takie transfery bez sprzedaży największych gwiazd.

Myślę, że Ci, którzy pisali o sile, właśnie to mieli na myśli (pamiętamy zapewnienia, że te transfery są niezależne).

Niezależnie jednak od owego finału - nigdy w życiu nie określiłbym tego zakupu jako pokaz słabości. Staram się, ale nie bardzo rozumiem Twój punkt widzenia. Chodzi o to, że - Twoim zdaniem - za te pieniądze byli do wyciągnięcia (w kontekście negocjacji z klubem) lepsi zawodnicy, jednak nie chcieli do nas dołączyć (i tu nasza słabość)?

Jeśli tak - kogo masz na myśli? (Mówimy o 9-kach, bo chcieliśmy 9-tkę. Nie interesuje mnie, że Hiszpania grała bez 9-tki, Juventus od lat gra z 9-tką. End of story)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 13:30

wojczech7 pisze:Nie interesuje mnie, że Hiszpania grała bez 9-tki, Juventus od lat gra z 9-tką. End of story)
A może to też nasza słabość? :C


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 15:01

Maly pisze:
Arbuzini pisze:Przy okazji dowiaduję się nowych rzeczy. W transferach chodzi o to żeby pokazać swoją siłę, a nie zbudować najlepszy zespół. Marotta OUT, Maly IN.
jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to już nie moja wina ;) to WY pisaliście, że "świetny transfer" i "pokazaliśmy naszą siłę bo wydaliśmy 90mln" - ja zaś negowałem głupotę waszego rozumowania także pokrętnie bo pokrętnie ale super, że przyznałeś mi rację ;)

ps. Griezman ma klauzulę 100mln to tak w kwestii czy ktoś by nam chciał kogoś sprzedać czy nie z listy najlepszych napastników
Spokojnie, ochłoń. Naprawdę nikt nie przyznał Ci racji. To tylko głosy w Twojej głowie.

Uważam, że dokonaliśmy bardzo dobrego transferu, ale tak naprawdę zweryfikuje go rzeczywistość. Maly, wreszcie nie będziesz zmuszony oglądać Mandzukicia. Przecież to nie powinno mieć ceny więc co się tak rzucasz?

Griezmann to zawodnik w stylu Dybali tylko lepiej grający głową. Spójrz wstecz na historię Juve i zobacz, że na model 9+10 stawiamy konsekwentnie od kilkudziesięciu (!) lat. Zresztą wcale nie jest powiedziane, że chciałby do nas odejść w tym momencie. Atletico z Simeone to specyficzny mikroklimat i bardzo silna drużyna.


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 15:55

Gonzalo wie co dobre :rotfl:


ODPOWIEDZ